این مجموعه از 1970s تصویر زمینه کاملا برروی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.رنگارنگ ی

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

رنگارنگ یکپارچهسازی با سیستمعامل سایه برگشت و groovier تر از همیشه. MuralsWallpaper مدرن wallpaper خرده فروش مستقر در انگلستان عرضه مجموعه جدیدی از تصاویر پس زمینه با الهام از 1970s. با طرح است که به استناد مجموعه ای از "Austin Powers," "American Hustle" و یا برخی از یکپارچهسازی با سیستمعامل فیلم جیمز باند جدید مجموعه متشکل از شش رنگین کمان و طرح های هندسی: تشویق, Boing را, رنگین کمان, آهنگ, خورشید, اشعه, غروب آفتاب و سنگ و آب نبات و شش در قیمت £37 هر که به مقدار حدود 46 دلار در ایالات متحده آمریکا ارز.

در تشویق جسورانه, یکپارچهسازی با سیستمعامل چند رنگ راه راه را به شکل اشعه های خورشید در سراسر دیوار و منتشر می کنند, احساس خوب, تشویق. در سر قرمز مایل به قهوهای نارنجی امواج منتشر می کنند و غریب squiggly خطوط در سراسر حذف پس زمینه سفید. رنگین کمان آهنگ مثل تشویق با بهره گیری از پررنگ قرمز و نارنجی و زرد و فیروزه ای squiggly خطوط رنگین کمان—اما این بار در یک پالت از پوسته تخم مرغ سفید است. به اشعه آفتاب و غروب آفتاب نقاشی با مداد رنگی و غروب نارنجی رنگ بلوک در شکل خورشید بود. در نهایت برای سنگ آب نبات پر جنب و جوش, pinks, قرمز و پرتقال فرم یکپارچهسازی با سیستمعامل موج در سراسر خاموش سفید پس زمینه.


هر یک از آیتم از مجموعه عکس های پشت زمینه از مبلمان مدرن و دکور مانند قهوه ای بلوط کابینت, صندلی ها و گیاهان گلدانی. بنابراین در حالی که مجموعه ای را به یاد می آورد که نقاشی با مداد رنگی-رنگی نوستالژی از یک متفاوت, دور, دوران, تشویق, Boing را, رنگین کمان, آهنگ, خورشید, اشعه, غروب آفتاب و آب نبات راک هنوز هم جفت خوبی با خانه معاصر مبله با اواسط قرن مدرن دکور و قطعات.

کت جونز طراح MuralsWallpaper '70s, مجموعه, توضیح الهام بخش در پشت کاملا برروی تصاویر پس زمینه در آزادی مطبوعات. "چشم انداز ما برای این مجموعه به یک اشاره ای به دوران خود یاد پالت رنگ" جونز گفت. "با روشن فراوان رنگ ها و الگوهای ما آن را نگه داشته و مدرن و قابل زندگی برای سال 2020 با ترکیب آن با اشکال هندسی."

جسیکا وانگ

آخر هفته ویرایشگر

جسیکا یک آخر هفته را سردبیر در آپارتمان. کار او نیز به نظر می رسد در شلوغی, نایلون, InStyle و HelloGiggles. او زندگی می کند در کالیفرنیا با سگ خود را.

دنبال جسیکا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن