چه 20 Lakh کرور بسته نیست انجام - توسط Yashwant سینها

زمانی که خبری از کروناویروس در افق ظاهر شد و در اواخر ماه دسامبر و اوایل ژانویه دولت هند تا به حال کار خود را

توسط ELEMENTORSITE در 28 اردیبهشت 1399

زمانی که خبری از کروناویروس در افق ظاهر شد و در اواخر ماه دسامبر و اوایل ژانویه دولت هند تا به حال کار خود را به وضوح برش. برای اولین بار بود که برای جلوگیری از این ویروس از ورود به هند است. دولت در زمان آن آسان و برای اولین بار وارد پرونده شد و ثبت شده در هند در ژانویه 30. در عین حال ما حاضر به از خواب بیدار. دولت تا به حال آن تکرارهای: کنگره دولت در Madhya Pradesh بود dislodged تهمت بود به داده بزرگ خوش آمدید. پس از آن کسب و کار به عنوان معمول' تا هفته سوم ماه مارس. پس از آن دولت شروع به اقدام به عنوان اگر در وحشت و بدون تفکر است. آن را به دقت مطالعه مدل های دیگر کشورها و اعلام سراسر کشور مستند در مارس 24, به عنوان بسیاری از 54 روز پس از اولین مورد گزارش شده بود و پس از lakhs از مردم خواست تا از خارج از کشور آمده تنها با یک گذرا حرارتی را بررسی کنید. تعداد تاج موارد مثبت در مارس 24 بود 564.

ما فکر نمی کنم همه چیز را از طریق در حالی که اعلام این مستند فقط به ما فکر نمی کنم همه چیز را از طریق قبل از اعلام demonetisation و راه اندازی GST. هیچ علم موشک مورد نیاز بود برای درک تاثیر مستند در روزانه دستمزد حقوق بگیران کارگران مهاجر کوچک و حاشیه ای به کشاورزان و فروشندگان خیابانی - فقیر به طور کلی زندگی می کنند که در حاشیه. 21 روز اول این مستند شد و بیش در تاریخ 14 آوریل. تعداد موارد آن رسیده بود 10,363 با 339 مرگ و میر. نخست وزیر بود و مطمئن باشید ملت در مارس 24 که شکست دادن ویروس بود برای رفتن به یک کمی طولانی تر از 18 روز از آن گرفته شده بود برای جنگ مهاباراتا. خود تضمین نابجا بود به عنوان او بود مقايسه با حماسه. بنابراین مستند تمدید شد توسط یکی دیگر از 19 روز را در مجموع به 40 روز معنی دقیق قرنطینه. هنوز وجود نداشت و متوقف کردن گسترش ویروس بود که در حال حاضر galloping. بنابراین ما تمدید مستند دوباره با یکی دیگر از 14 روز است که به پایان خواهد رسید و در مارس 17. در ضمن این ویروس این است که مسابقه به لمس یک لاخ خوانده شده را علامت.

در مارس 13, وزیر دارایی آغاز شده و روزانه رسانه ها جلسات در تومان 20 lakh بسته مالی اعلام شده توسط در روز پیش از آن توسط نخست وزیر. من تا به حال انتظار می رود که اولین کلمات از او خواهد بود "کارگران مهاجر". اما این بود که نیست. او صحبت کردن در مورد چیزهای دیگر اما نه یک کلمه بود گفت: در مورد مهاجران. که بسیار ناامید کننده است. بعد از ظهر یک روز زودتر و وزیر دارایی یک روز بعد ندارد حتی یک کلمه از همدردی رنج مهاجران. روز بعد زمانی که همه این است که قدرتمند ترین تصویر از این دوره است که رفتن را به ماندن با ما ؟ از کارگران مهاجر با فرزندان کوچک خود را برخی از آنها تنها چند روز پیاده روی هزاران کیلومتر به خانه های خود را; از rotis گسترش خطوط راه آهن که در آن بیش از 15 از آنها له شده زیر چرخ های یک قطار از بچه ها که پدر و مادر به مرگ خرد توسط یک سرعت خودرو. جاودانه ترین تصویر از جنگ ویتنام است که یک دختر برهنه در حال اجرا به دور از انفجار در پشت او. اما دولت به خصوص از بعد از ظهر تا به حال هیچ کلمه ای از همدردی برای آنها حتی برای مرده. هند آن را فراموش کرده ام در عجله بسر می رسانید ؟

وزیر دارایی را مورد بحث آنها را روز بعد در مارس 14, تقریبا به عنوان یک بعد از فکر و بعد از دولت بود roundly برای آن حساسیت ندارد. این آمد 51 روز پس از اولین مستند اعلام شد. 51 روز از ناگفته رنج و محرومیت و بدبختی است. اما در عین حال اجازه دهید ما تبریک می گویم دولت برای تفکر از مهاجران حتی دیر هر چند در حال حاضر بسیاری از آنها حامل ویروس.

f140moj4

در سراسر هند coronavirus تعداد عبور کرده 80,000-خوانده شده را علامت

عرضه دو ماه نسبت به آنها خوش است. بنابراین این ایده از یک ملت, یک جیره کارت. امتیازات داده شده به معامله گران کوچک کوچک کشاورزان و فروشندگان خیابانی و غیره نیز خوش آمدید. من نیز با استقبال از این اطلاعیه را در هند به یک بازار مشترک کشاورزی تولید کند. اما بسیاری از این اقدامات بلند مدت و اثبات پودینگ را به دروغ در غذا خوردن. برخی از دولت های ایالتی شده اند تغذیه کارگران است. سازمان های غیر دولتی نیز انجام شده است ، اما شاید اولین عمل دولت هند باید شده اند و حتی دیر اعلام کند که هر آنچه در آن طول می کشد آن را به آن را ببینید که نه تنها مهاجر است که در سمت چپ جاده های هند در 24 ساعت آینده, که نیروهای مسلح مرکزی نیروهای شبه نظامی و همه سازمان های دیگر و به این معنی خواهد بود به خدمات فشرده برای اطمینان از آنها با ارائه حمل و نقل مواد غذایی و مراقبت های پزشکی و بالاتر از همه عزت برای رسیدن به آنها را به خانه. اگر نیروهای مسلح می تواند مورد استفاده قرار گیرد به دوش گل گلبرگ در تاج رزمندگان مطمئنا آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد را به خانه کارگران هنوز هم در جاده ها. اما شما نیاز به همدلی که نه قفسه سینه-thumping.

آنچه در آن است که دولت باید درست انجام شود در آغاز این بحران است اما انجام نشده است و تا کنون ؟

1. آن را باید با توجه کافی پول و مواد غذایی سبوس دار به متحده برای تغذیه فقرا و مهاجران.

2. آن را باید ترتیبات ساخته شده برای پرداخت از خزانه خود مزد و حقوق مهاجران برای حداقل سه ماه به طوری که آنها می تواند باقی بماند که در آن آنها شد.

3. آن را باید ترتیبات ساخته شده به آنها را به خانه اگر آنها هنوز هم می خواستم به بازگشت.

4. آن را باید بلافاصله افزایش تخصیص برای MNREGS به طوری که دولت می تواند آنها را با شغل. تومان 20 افزایش MNREGS خیلی ناچیز باید آن را مطرح تومان 50. 100 روز محدودیت در اشتغال نیز باید بروید.

5. آن را باید راه اندازی یک شهری تضمین اشتغال طرح.

6. آن را باید با توجه به درآمد و حمایت از بیکاران تحصیل جوانان است.

7. آن را باید اعطا وام بهبودی برای کوچک و حاشیه ای کشاورزان و به دیگر کشاورزان به میزان Rs 2 لاخ.

8. تومان 20-لاخ کرور بسته نبوده است صرفا یک گرد و ورزش آن را باید واقعا قرار دادن پول در دست فقیر در سریعترین زمان ممکن. در حال حاضر وجود دارد هیچ چیز بیشتر از امید برای 'قطره ای پایین از طریق وام های که ممکن است از availed.

9. وجود دارد باید یک تلاش آگاهانه در بخشی از دولت هند برای ایجاد وحدت ملی و با مشارکت وزرای ارشد و احزاب سیاسی است. باید وجود داشته باشد هیچ حمله بر "فدرالیسم'. من تعجب برای پیدا کردن که در حالی که بسیاری از این مراحل را اعلام کرد سقوط مستقیما در ایالات دامنه آنها نشده اند مشورت در پیشبرد و یا با توجه به بودجه به تخلیه وظایف خود را. آنها حتی داده شده است به علت آنها را مانند خود GST به اشتراک بگذارید.

بودجه ارائه شده در فوریه 1 در ژنده پوش; نه دریافت آمار و ارقام و نه هزینه ارقام هر گونه ارتباط هر بیشتر. آنچه که وزیر دارایی انجام شده است بیش از چند روز گذشته به سریال های جدید در حال حاضر بودجه. زمان آن رسیده است که به formalise آن را در اولین فرصت برای ارائه بودجه است.

Yashwant سینها سابق BJP رهبر بود وزیر مالیه (1998-2002) و وزیر امور خارجی (2002-2004)

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله از نظرات شخصی نویسنده. حقایق و نظرات مندرج در این مقاله نیست و منعکس کننده دیدگاه ها از NDTV و NDTV هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال همان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب