طراح این ترفند را هنر خود را نگاه حتی بهتر از آن را در حال حاضر ندارد

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.گاهی اوقا

توسط ELEMENTORSITE در 2 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

گاهی اوقات بهترین صفحه اصلی پروژه های در حال ساده ترین آنهایی که نیستند بنابراین زمان فشرده و یا گران است. اگر شما در حال جستجو برای یک پروژه آسان برای انجام این آخر هفته که بزرگ پرداخت نگاه هیچ بیشتر از این ایده های هوشمند مورد استفاده توسط چند کوچک/تجربه خنک طراحان: نقاشی و یا کاغذ لهجه "خط خطی" یا شکل انواع پشت آثار هنری خود را و یا گالری دیوار. این ایده همچنین با این نسخهها کار برای برجسته آینه و قفسه بندی ،

همه شما نیاز دارید این است که برخی از پس رنگ و یا یک پانل یا دو موقت wallpaper—و البته یک بعد از ظهر رایگان. پس از آن شما می توانید رفتن به شهر و ایجاد یک نوار دایره یا شکل هندسی به عنوان یک پس زمینه پشت های مورد علاقه خود را به دیوار نصب شده قطعات به آنها اضافی دلربایی. تصویر ممکن است کمی سختتر به جلو و الگوی عاقلانه اما هنگامی که شما پیدا کرده ام چاپ خواهد شد که کار خود را با پالت رنگ و نصب و راه اندازی خواهد شد و حتی سریع تر از نقاشی است. هر چه مواد یا روش شما انتخاب می کنید برای این پروژه اثر—جلب توجه به خود را باارزش قطعه از هنر و اضافه کردن اضافی پاپ رنگ خود را به فضا خواهد بود. بیایید نگاهی به برخی از نمونه های الهام بخش از کوچک/تجربه خنک و Instagram بنابراین شما می توانید کشف کردن آنچه ممکن است بهترین کار برای محل شما.

او در "ترکیب و مطابقت" فضا برای کوچک و سرد تجربه طراح کارمن رنه اسمیت از Aquilo داخلی نیست انتخاب بین کاغذ و یا رنگ برای این ایده—او در واقع رفت و با هر دو! یک نواری افقی از رنگ سیاه و سفید را پوشش می دهد یک قسمت وسط پشت و سمت راست دیوار خواستار توجه و حتی بیشتر به dramatic black-and-white horse عکس او را انتخاب کرد به عنوان یکی از نقاط کانونی برای فضای خود را. پس از آن نیز در سمت راست دیوار یک نوار از گرافیک wallpaper آمپر تا دو خوش بر و رو آینه. حتی وجود دارد یک سوم "بلوک" ایجاد شده از یک دوم نوار طولي نكشيد. شما ممکن است احساس مانند شما می توانید مختصات این مقدار رنگ و طرح به عنوان ماهرانه نشان داده شده در اینجا, اما چسبیده به یک پالت محدود خواهد شد قطعا آن را آسان تر است. شما همچنین می توانید انتخاب کنید هر یک از این ایده ها اگر ترکیب دو یا سه احساس بیش از حد.

اگر رنگ تر است سرعت خود را و سپس نگاه نه بیشتر از "جدید" اتاق برای inspo, به عنوان طراحی شده توسط آپارتمان درمانی صفحه اصلی مدیر دانیل Blundell. برای جلب توجه به یک نقاشی سه قابی ساده انتزاعی, چاپ, او با استفاده از یک bold جلوگیری از Behr را Angelico (S180-1) به عنوان یک پس زمینه برای مجموعه. دیواره های جانبی نیز رنگ در این رنگ اما شما می تواند رسیدن به همان, هنر, با تاکید بر, اثر, تنها با, تنها راه پشت واقعی آثار هنری است. شما همچنین می خواهید صرفه جویی در وقت و پول و انرژی این راه بیش از حد.

طراح مکنزی اسپایسر ژرژ ساخته شده مشابه تزئینی حرکت در اتاق نشیمن خود را در اطراف یک گروه سه نفره از نقاشی های کوچک و قفسه. به جای آن از یک نوار و یا مستطیل شکل او رفت و با یک قوس به کمک به کسانی که لهجه ایستادگی کردن. چشم خود را بلافاصله کشیده می شود وجود دارد و در صورتی سایه نیز تعارف صحرا صحنه نقاشی بر روی مبل خود را. راه دیگر این ایده متفاوت است ؟ به جای استفاده از فریم آثار هنری به طور کامل در داخل شکل این قطعه در واقع تقاطع شکل کمی که ممکن است چیزی است که شما می خواهم می خواهم به در نظر گرفتن اگر شما نمی مانند تقارن کامل.

این ایده نه تنها کار را برای قطعه قاب و نقاشی یا. شما می توانید پمپ دیوار پارچه در این راه بیش از حد. که چه هنرمند لیز Kamarul در اینجا انجام داد. ایده او بود به رنگ یک نوار سیاه از سقف به کف فریم دیواری در رنگ. اما این نقاشی وجود دارد متوقف نمی. او sconces احساس بیش از حد کوچک پس از آن پس از او نقاشی فن به شکل طرح ، هر چیزی را می توان مشخص شده در رنگ!

آیا شما یک قلاب بافی یا توری ضخیم و ریشه دار حلق آویز است که شما فکر می کنید ممکن است در غیر این صورت محو نور خود را رنگی دیوار ؟ دنبال Instagrammers آنا و تینا ایده و رنگ یک دایره بر روی دیوار خود را با هر رنگ شما ممکن است پس از یک پروژه است. سپس رویه دیوار خود را حلق آویز کردن در لبه رنگ دایره زیر منحنی آن. نه تنها این را به دیوار خود را حلق آویز یک نقطه کانونی در اتاق خود را, اما این ساده DIY معرفی خواهد شد سرگرم کننده دوز رنگ به فضا.

شما همچنین می توانید قاب فریم خود را با یک شکل نیست که حتی نزدیک به در حال اجرا از کف تا سقف. طراح تارا Tumore مانند او احساس دیوار اتاق نشیمن بیش از حد خالی است بنابراین او در زمان رنگ بنفش رنگ او استفاده می شود برای شومینه دیوار و ایجاد یک مستطیل پس زمینه برای تایپوگرافی پوستر. این حرکت بلافاصله ساخته شده مرتب کردن بر اساس از دیوار خالی احساس فولر و یک مستطیل کوچک است یک جای خوب برای شروع با این ایده پس از آن آسان است برای نوار کردن و به سرعت به پایان برساند.

برای همه شما شکل هندسی دوستداران خارج وجود دارد سعی کنید فریم آثار هنری خود را با رنگ مسدود نیم دایره و مربع مانند Instagrammer کیت Keesee انجام داد. این ایده است veering به دیوار, دیواری, خاک و نیاز به زمان کمی بیشتر تلاش و مهارت از آنجا که رنگ های متعدد درگیر است. اما در پایان نتیجه همان است. آثار هنری خود را به ایستادگی کردن و حتی بیشتر از یک دیوار خالی و اگر شما فکر می کنید این ایده تنها مشغول به کار در اتاق زندگی می کنند تا به حال به وضوح اتاق خواب است یکی دیگر از نقطه که در آن شما می توانید از این ترفند استفاده کنید.

و بله, اگر شما بدونم این استراتژی کار می کند در یک منطقه ناهار خوری ، اگر شما از پس زمینه و یا رنگ از یک پروژه قبلی را به استفاده از آن با ایجاد یک لهجه نوار است که شما می توانید جدول خود را در برابر. در اینجا Instagrammer Tajana اتاق ناهار خوری نقاشی های پاپ و حتی بیشتر زمانی که با حمایت های هندسی چاپ. شما همچنین می تواند انجام این کار در پشت یک بوفه یا میز کنسول با استفاده از یک نیم دایره, دایره یا مستطیل شکل به عنوان به خوبی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن