"دردناک": Rajnath Singh, در, سربازان کشته شده در جنگ در Ladakh

هند-چین: وزیر دفاع Rajnath Singh گفت: هند نمی خواهد فراموش نکنید که این سربازان قربانیدهلی نو: وزیر دفاع Rajna

توسط ELEMENTORSITE در 28 خرداد 1399

هند-چین: وزیر دفاع Rajnath Singh گفت: هند نمی خواهد فراموش نکنید که این سربازان قربانی

دهلی نو:

وزیر دفاع Rajnath Singh امروز به تسلیت خود را به خانواده ها از 20 سربازان که گذاشته زندگی خود را برای هند در خشونت آمیز چهره با ارتش چین در Galwan ولی در Ladakh.

"از دست دادن سربازان در Galwan عمیقا نگران کننده و دردناک است. سربازان ما نمایش داده می شود نمونه شجاعت و جوانی در حین انجام وظیفه و خونشان در بالاترین سنت از ارتش هند" آقای سینگ توییتی.

"ملت هرگز خود را فراموش شجاعت و فداکاری. قلب من می رود به خانواده های سربازان کاهش یافته است. ملت ایستاده شانه به شانه با آنها در این دشوار ساعت. ما با افتخار از شجاعت و شهامت از هند breavehearts," وزیر دفاع گفت.

ارتش در بیانیه ای در روز سه شنبه تایید کرد که مرگ یک سرهنگ و دو jawans و صحبت از "تلفات در هر دو طرف". در یکی دیگر از بیانیه شب گذشته ارتش اضافه شده که 17 بیشتری زخمی شدند "در معرض درجه حرارت های زیر صفر... (و) تسلیم به صدمات خود را".

در برخورد خشونت آمیز در Galwan ولی هر دو طرف مسلح بودند با باتوم و چوب با ناخن. ذخایر نامیده می شدند در هر دو طرف در موارد متعدد می گویند ارتش منابع. چند سرباز کاهش یافت و به Galwan رودخانه در طول مبارزه. سرمای شدید و هیپوترمی بدتر شدن وضعیت.

از آنجا که ممکن است صدها نفر از سربازان شده اند در برابر هر یک از دیگر در سه مکان. دو طرف شده بود بحث در مورد راه هایی برای د-تشدید می شود اما روز دوشنبه درگیری های خشونت بار وقتی سربازان چینی تبدیل شده و در یک گروه از سربازان هندی که شامل یک افسر.

سخنگوی وزارت خارجه Anurag Srivastava گفت: درگیری به وجود آمد و از "تلاش های طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضع موجود" در مرز.

ایالات متحده که نصب اختلاف با چین اما می بیند هند در حال ظهور به عنوان یک متحد گفت که امیدوار است برای یک "راه حل صلح آمیز" و که آن وضعیت را از نزدیک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب