مایکروسافت تایید مذاکرات برای خرید Infinite در ایالات متحده آمریکا با هدف پایان معامله توسط Sept. 15

یک مرد برگزاری یک تلفن پیاده گذشته نشانه ای از شرکت چینی ByteDance برنامه Infinite, شناخته شده به صورت محلی به

توسط ELEMENTORSITE در 13 مرداد 1399

یک مرد برگزاری یک تلفن پیاده گذشته نشانه ای از شرکت چینی ByteDance برنامه Infinite, شناخته شده به صورت محلی به عنوان Douyin در بین المللی محصولات مصنوعی نمایشگاه در Hangzhou چین 18 اکتبر 2019.

ایسنا

مایکروسافت در روز یکشنبه تایید کرد که این مذاکرات با فن آوری های چینی شرکت ByteDance برای به دست آوردن آن مرسوم اجتماعی برنامه Infinite در ایالات متحده مایکروسافت گفت: آن را در بیانیه ای که آن را به نگه داشتن کار با دولت آمریکا در مقابله و آن را در نظر دارد به نتیجه مذاکرات در سپتامبر 15.

اگر آن را برای تکمیل معامله مایکروسافت می تواند به طور همزمان حل جنجال های اخیر در واشنگتن و به دست آوردن قدرت در مصرف کننده تکنولوژی است.

این بیانیه می آید دو روز پس از رسانه ها از جمله CNBC گزارش داد که مایکروسافت علاقه مند بود در دستیابی به این برنامه است که متعلق به شرکت چینی ByteDance. به زودی پس از گزارش ظهور, رئیس جمهور تهمت و گفت که او مخالف این ایده مایکروسافت خرید Infinite و او را برای حرکت به ممنوعیت برنامه در ایالات متحده آمریکا

این دو شرکت نگاه مایکروسافت خرید Infinite در آمریکا و کانادا و استرالیا و نیوزیلند و مایکروسافت ممکن است پیشنهاد دیگر سرمایه گذاران آمریکایی به درگیر شدن در کسب مایکروسافت, گفت:, و اضافه کرد که خود را مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا است صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن. این شرکت را فاش نمی کند معامله شرایط.

"این ساختار جدید خواهد ساخت در تجربه Infinite کاربران در حال حاضر دوست دارم در حالی که با اضافه کردن کلاس جهانی امنیت و حریم خصوصی و امنیت دیجیتالی حمایت" مایکروسافت گفت. "عامل مدل برای این سرویس خواهد بود ساخته شده است برای اطمینان از شفافیت به کاربران و همچنین امنیتی مناسب نظارت توسط دولت در این کشور است."

مغلوب ساختن پیشی جستن توافق به ByteDance 45 روز به قطع معامله با مایکروسافت بیش از Infinite گزارش رویترز روز یکشنبه به نقل از منابع بی نام. مایکروسافت گفت: این امر اطمینان حاصل کنید که داده ها در Infinite کاربران در ایالات متحده خواهد شد در واقع کشور است که داده های ذخیره شده در جاهای دیگر خواهد بود حذف شده و پس از آن منتقل شده است.

دستیابی به بخشی از Infinite می تواند پیچیده مایکروسافت در رابطه با شرکت رسانه های اجتماعی Facebook که نمایش ByteDance به عنوان یک رقیب. مایکروسافت سرمایه گذاری در Facebook در سال 2007 و این دو شرکت با هم همکاری کرده اند بر روی محصولات. در ماه ژوئن به عنوان مایکروسافت اعلام کرد که این امر خود میکسر تصویری بازی جریان خدمات آن تشویق کاربران برای سوئیچ به Facebook را محصول رقابت.

Facebook گفت: در اوایل سال جاری است که این امر تعطیل کردن یک برنامه به نام کمند که با مته سوراخ شباهت به Infinite در این معنا که هر دو به کاربران اجازه ضبط فیلم های کوتاه و با آنها همراه با آهنگ.

ByteDance معرفی Infinite در خارج از سرزمین اصلی چین در سال 2017, پس از راه اندازی از برنامه های مشابه به نام Douyin. ماه بعد ByteDance موسیقی به دست آورد.ly جداگانه اجتماعی-برنامه رسانه ای که به دست آورده بودند کشش با پرداخت یک گزارش 800 میلیون دلار. Facebook تا به حال اقدام به خرید موسیقی.ly در سال 2016 BuzzFeed گزارش شده است. CNBC گزارش در ماه اکتبر که Infinite نقل مکان کرده بود به دره سیلیکون فضای اداری است که یک بار مورد استفاده توسط Facebook متعلق به واتساپ و در حال شروع استخدام Facebook کارکنان.

Facebook و Infinite بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن