این مدیر عامل چلسی لافت است, شیک, درهم و برهمی و پر از خوبی سازماندهی ایده های

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: سارا Paiji یو کنت یو و 3 ساله پسر
محل سکونت: چلسی — New York City, New York,
حجم: 1500 متر مربع
سال زندگی در: 5 سال متعلق به

اگر شما چیزی مانند من و شما هرگز واقعا در نظر گرفته شود این واقعیت است که هنگامی که شما خرید لوازم تمیز کردن—حتی برخی از کشورهای عضو اکو دوستانه آنهایی که شما در واقع خرید بیشتر آب. “سنتی تمیز کردن محصولات بیش از 90 درصد آب که بدان معنی است که ما در حال پرداخت برای حمل و نقل در اطراف حمل و نگهداری یک تن آب است که ما در حال حاضر در صفحه اصلی” توضیح می دهد که سارا Paiji Yoo از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Blueland تمیز کردن عرضه شرکت است که ارائه می دهد یک راه حل برای اسراف از معمولی تمیز کردن وسایل. “با Blueland شما باید یک مجموعه ای از بطری است که شما سپس می توانید استفاده مجدد—بنابراین شما هرگز مجبور به دور انداختن یکی دیگر از پلاستیک تمیز کردن بطری دوباره. و شما دوباره پر کردن آنها را با قرص های که می آیند در compostable کاغذ و اضافه کردن آب خود را در” سارا توضیح می دهد.

Blueland نیست تنها شرکت ارائه می دهد که تمیز کردن وسایل بود و طرفداران این محصولات تمایل به عشق هر دو جنبه سبز از آنها و که غیر سمی دوباره پر کردن قرص می تواند مقرون به صرفه تر در دراز مدت است. سارا معتقد است در Blueland محصولات بسیار, او با استفاده از آنها را در خانه خود—روح و حداقل آپارتمان او سهام با شوهر و پسر جوان, اما این است که نه تنها راه او ایجاد شده بیشتر خانه سبز. از شیشه سازی و ظروف قابل استفاده مجدد از کیسه های پارچه و سارا از تمیز کردن و سازماندهی ایده ها… و آن را براق و شیک فضای پر از دکور الهام بخش بیش از حد.

“ما خود را از پیش از جنگ آپارتمان در چلسی با دو اتاق خواب و دو حمام. این در اصل ساخته شده در سال 1905 و روده-بازسازی زمانی که ما نقل مکان کرد و در پنج سال پیش” سارا توصیف. آنها با کار خود را طراح داخلی تالی راث برای تبدیل فضا. “من و همسرم می خواستم ترکیبی از طراحی بسیار ناچیز است با نکات اسکاندیناوی نفوذ است. ما در اصل طراحی فضای بزرگ و باز برای سرگرم کننده است که جای تعجب انتقال خوبی برای زمانی که ما تا به حال پسر ما به عنوان آن را نیز فراهم می کند برای یک بازی خوب فضا برای او نیز در اتاق نشیمن. تمام مبلمان سفید و پایین نشسته شیشه ای دکور ثابت شده کمی سختتر به مدیریت اما تا کنون همه ما مبلمان است که هنوز هم سالم و در وضعیت خوب! می گوید:” سارا.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: من همیشه کشیده شده به ترکیبی از پاک کاربردی طراحی زوج با یک گرم اسکاندیناوی را لمس کنید. قبلی من خانه همیشه سیاه و سفید اما با این خانه من می خواستم به ترکیب نرمتر و عناصر طبیعی با جالب سرپرستی مناطق و هنر سراسر به کمک آن هنوز هم احساس می کنم مثل یک “زندگی” خانه.

الهام: من با الهام از سبکی از اسکاندیناوی و مدرن طراحی مینیمالیستی. خطوط تمیز و آلی چوب بسیار تسکین دهنده برای من و کمک به نگه داشتن یک فضای منظم.

مورد علاقه عنصر: فلزی و درب های شیشه ای در آپارتمان ما مورد علاقه من عنصر پس از آن باز می شود تا ما استاد اتاق خواب و اتاق نشیمن در حالی که همچنین اجازه می دهد نور به نفوذ و نم نم در سراسر فضا.

بزرگترین چالش: در حالی که من عاشق ما, آپارتمان, اتاق خواب استاد است عجیب به شکل و کوچکتر از ما استفاده می شود. ما اضافه شده تیره رنگ به استاد ما دیوار اتاق خواب به معاون کشیش بخش صمیمی و دنج فضا با برخی از ابعاد و ما دوست دارم که چگونه آن را معلوم شد!

Proudest DIY: شربت خانه و under-the-سینک سازمان!

بزرگترین زیاده روی: این شگفت انگیز زندگی می کنند-لبه میز ناهار خوری من از پراویدنس, رود آیلند. من رفت و به دیدار صنعتگر سه بار در این روند به انتخاب کردن چوب و کامل خاکستری رنگ!

بهترین توصیه: عجله نکنید اگر شما لازم نیست که. من طراح داخلی و من بسیار خاص و هر دو در زمان ما زمان برای پیدا کردن آیتم های سمت راست که من و همسرم واقعا دوست داشتم. مانند سفر به مشیت سه بار برای ما ساخت میز ناهار خوری 🙂

به افتخار آپارتمان درمانی سبز هفته—و آنچه در جهان اتفاق می افتد در حال حاضر—من خواست سارا را نه تنها به یک نگاه شیک چلسی لافت بلکه برای پاسخ به برخی از تمیز کردن و سازماندهی سوال. مانند بسیاری از مردم سارا و پسر جوان خود را در حال صرف زمان بیشتری را در خانه خود را. “من هرگز تصور ما آپارتمان را تبدیل به من و شوهرم و پسرم را به مدرسه و playroom یک شبه اما در اینجا ما هستند! ممنون میشم ما در زمان برای ایجاد یک صفحه اصلی که باز بود و حداقل آن را به عنوان در حال حاضر انعطاف پذیر برای جدید ما در خانه شیوه زندگی است.”

آپارتمان درمانی: آنچه هستند خود را بزرگترین “نبایدها” از تمیز کردن و سازماندهی? خود را بزرگترین “داس”?

سارا Paiji Yoo: انجام برنامه ریزی برای خودتان راه اندازی برای موفقیت است. ایجاد یک خانه مناسب و یا فضا برای همه چیز و باید یک مکان برای همه چیز به تعلق دارند. تجهیز خود را با مواد لازم برای شما موفق را. برای مثال اگر شما می خواهید برای برش پلاستیک baggies و بسته بندی های پلاستیکی, مطمئن شوید که شما به اندازه کافی سرمایه گذاری در کیسه های قابل استفاده مجدد و کاری ادامه داده اند به مطمئن شوید که شما همیشه برخی از پاک کردن آنهایی که در دست است. همچنین سعی کنید به صورت عملی و سرمایه گذاری در محصولات است که بسیار آسان برای تمیز به عنوان ماشین ظرفشویی امن!

نمی – آیا فقط با فشار دور درهم و برهمی و یا پیدا کردن راه حل های موقت برای ظروف سرباز یا مسافر و یا اتلاف.

در چه مورد علاقه خود را تمیز کردن محصولات دیگر خود را ؟

SY: من واقعا دوست دارم من دوستدار محیط زیست اسفنج و برس! اسفنج ها کثیف ترین چیزی که در خانه خود (اسفنج مرطوب رشد باکتری ها هر 20 دقیقه!) و اساسا بلوک های پلاستیکی بدون یک راه خوب برای بازیافت آنها. بنابراین زمانی که من شروع به برش بر روی پلاستیک ضایعات اسفنج شد یکی از اولین چیزهایی که من می خواستم به مبادله. من شروع کردم زیست اسفنجی سفر با سیلیکون اسفنج و سپس آن را پیدا نمی نگه دارید ظرف صابون و کف هست اما این فوق العاده است برای استفاده برای تمیز کردن وان و حمام به جای حوله کاغذی. برنده شدن! من هم با استفاده از یک compostable “unsponge” است که ساخته شده از طبیعی, مواد بازیافت شده و می تواند در ماشین لباسشویی شسته و گردو صیقلی پد اما fave من جایگزین شده است یک ظرف برس ساخته شده از چوب و الیاف گیاهی موی که من raved مورد در رسانه های اجتماعی.

در: چه چیزی می تواند بهبود یافته در سمت مصرف کننده در نظر خرید لوازم تمیز کردن/پاک کردن سبزتر?

SY: تمرکز بر استفاده مجدد قبل از بازیافت هر زمان که ما می توانیم با تغییر مصرف کننده طرز فکر از یکی از “single-استفاده از” به “استفاده مجدد.” این که آیا آن را استفاده مجدد خود را تمیز کردن بطری و یا حتی repurposing ماکارونی خود را و مربا شیشه به فروشگاه عمده مواد غذایی. این همچنین شامل دیگر دسته بندی ها ما فراموش می کنیم که در حال سنگین در تک استفاده مانند زیبایی. من ساخته ام تبدیل به قابل استفاده مجدد پنبه دور از S.W. مبانی که برای من آسان برای استفاده برای پاک کردن آرایش من و پس از آن فقط rewash.

در: آنچه که یک کار کوچک و یا دو که کسی که می توانید انجام دهید برای نگه داشتن خانه خود را تمیز روزمره ؟

SY: همه ما مشغول بنابراین کسانی که غیر آشکار مناطق از آشپزخانه که در آن ما روزانه با استفاده از تمایل به ساخت تا مانند backsplash و اجاق و سینک و اجاق گاز بالا به راحتی از دست رفته و نگه دارید و به خاک و دوده. یک راه آسان به ماندن بگیرید پیش از ساخت است که در عمل از اهداف هر روز; نگه داشتن چند منظوره اسپری دستی شما کمک می کند تا حمله ظروف سرباز یا مسافر در حال حاضر و نگه داشتن میکروب ها در خلیج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو