این خرده فروشان از اکثر فروشگاه ها در ایالات آمریکا مانند فلوریدا که در آن coronavirus موارد خونتان

یک خریدار مغازه در راس فروشگاه.

فرانسیس دین | Corbis | گتی ایماژ

به عنوان coronavirus موارد افزایش در تعدادی از نقاط داغ در سراسر کشور برخی از فروشندگان ممکن است بیشتر در معرض خطر بیش از دیگران نیاز به بسته فروشگاه خود را دوباره.

نرخ بالاتر Covid-19 تمایل به پیروی از تصمیمات توسط دولت های ایالتی و محلی به باز کردن رستوران های غیر ضروری خرده فروشان و مراقبت های شخصی خدمات. در حالی که هیچ ایالت نورد مراحل بازگشایی و در عین حال برخی از ایالات آمریکا کاهش سرعت.

کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci گفت: روز سه شنبه در کنگره شنوایی که او فکر نمی کند متحده نیاز به بازگشت به مستند, اما آنها ممکن است در نظر گرفتن بازگشت به قبل از مرحله بازگشایی به عنوان موارد افزایش می دهد.

شرکت سرمایه گذاری Instinet تجزیه و تحلیل یک دوجین متحده که از جمعه گذشته گزارش شده بود رکورد جدید در Covid-19 مورد: فلوریدا تگزاس, یوتا, کارولینای جنوبی, نوادا, گرجستان, Missouri, مونتانا, Arizona, California, تنسی و اوکلاهما. در بسیاری از این کشورها موارد تنها رشد پس از آن زمان. هر دو فلوریدا و کالیفرنیا گزارش ثبت یک روز را افزایش می دهد دوباره چهارشنبه است.

نمودار بالا طول می کشد خرده فروشان را انتخاب کنید و به نظر می رسد درصد از کل فروشگاه های ایالات متحده که بر اساس آن 12 متحده است. این اطلاعات برای این محاسبات کشیده شده بود از شرکت ها گزارش های سالانه. Instinet یافت فروشان با قرار گرفتن در معرض بزرگترین ها خارج از قیمت های زنجیره ای راس فروشگاه های کاستکو و o’reilly Auto Parts. دیگران در این فهرست شامل AutoZone, Ulta Beauty, TJ Maxx صاحب tjx زمینه و برلینگتون.

Instinet تحلیلگر مایکل بیکر گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان یکشنبه که دور دیگری از تعطیلی خواهد صدمه دیده به اصطلاح اختیاری و یا خرده فروشان پوشاک بیش از مکان های مانند خارج شده و هدف آن تلقی شده است ضروری است در طول بیماری همه گیر.

“به حدی است که به معنی بالقوه وجود دارد که در فروشگاه نیاز به دوباره اپل به تازگی اعلام کرد که این روند می تواند تاثیر ما عقب-نیمی از فروش برآورد,” او گفت:.

اپل هفته گذشته اعلام کرد که این برنامه ریزی برای خاموش 11 فروشگاه در فلوریدا و کارولینای شمالی کارولینای جنوبی و آریزونا برای بار دوم به عنوان Covid-19 موارد خونتان در آن مناطق. در روز چهارشنبه از آن گفت: نزدیک هفت فروشگاه در هوستون.

اپل تصمیم بود که ساخته شده بود در سطح شرکت و نه از طریق دولت دستور. شرکت های دیگر می تواند مشابه تصمیم گیری.

Levi Strauss & Co. مدیر اجرایی تراشه Bergh پیوست CNBC “Squawk در خیابان” صبح روز چهارشنبه به می گویند جین ساز ممکن است به دور دیگری از فروشگاه های بیش از حد.

“ما در حال تماشای آن را هر روز در یک زن و شوهر از ایالات” Bergh گفت. “این امکان وجود دارد که ما ممکن است مجبور به بستن درب.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو عین حال گفت: ورود مسافران در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات از مناطق با خونتان Covid-19 عفونت نرخ خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه.

داو سقوط به عنوان معامله گران رشد بیشتر نگران اقتصاد بازگشایی و دوره نقاهت.

— CNBC کریستال مرسدس بنز کمک به این تجسم داده ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im