کنگره فرار دولت مانند یک "کسب و کار": Jyotiraditya Scindia

Jyotiraditya Scindia اما حاضر به صحبت در مورد بحران کنونی (فایل)دهلی نو: سابق کنگره Jyotiraditya Scindia دوبار

توسط ELEMENTORSITE در 24 تیر 1399
Congress Ran Government Like A 'Business': Jyotiraditya Scindia

Jyotiraditya Scindia اما حاضر به صحبت در مورد بحران کنونی (فایل)

دهلی نو:

سابق کنگره Jyotiraditya Scindia دوباره با حمله به کنگره امروز آن را متهم به فساد و در حال اجرا دولت در مادها پرادش "مانند یک کسب و کار". پس از تغییر اردوگاه در ماه مارس با 22 وفادار MLAs -- که منجر به فروپاشی کمال نات دولت در Madhya Pradesh, آقای Scindia است به طور منظم و هدفمند ،

او به خبرنگاران گفت که مردم از Madhya Pradesh هستند "سرخورده" با کنگره است.

"مردم از دولت سرخورده با کنگره به دلیل آن فرار امور طول آن 15 ماه حکومت مانند یک کسب و کار. فساد غالب در دولت دبیرخانه در طول کنگره قانون" آقای Scindia به نقل از به نقل از خبرگزاری پرس تراست هند.

این حفاری بود به خصوص به معنای کمال نات و Digvijaya سینگ -- رقیب سابق متهم sidelining او و هل دادن او را از حزب.

آقای Scindia اما حاضر به صحبت در مورد بحران کنونی برای کنگره در راجستان. 49 سال تا به حال نوشته شده از یک طعنه زدن برای کنگره دیروز به عنوان همکار دیرین و یک عضو کلیدی پاتی جوان تیپ Sachin خلبان شورش کردند.

"غم به دیدن من مغبون همکار Sachin خلبان بیش از حد طرد و آزار و اذیت توسط راجستان وزیر Ashok Gehlot. نشان می دهد که استعداد و قابلیت پیدا کردن کمی اعتبار در کنگره" خواندن توییت های سابق کنگره رهبر که تا به حال ترک حزب وی از سوی مامورین که به او داده شده خود را با توجه.

هر دو آقای خلبان و آقای Scindia -- رهبران با توده های زیر است -- تا به حال به حل و فصل کمتر از آنچه از آنها انتظار می رود پس از کنگره برنده انتخابات مجلس در راجستان و Madhya Pradesh در سال 2018 است.

با وجود ساخت جاه طلبی خود را برای کار بالا روشن, صعود آنها پایین زیر شخصی مداخله توسط راهول گاندی. آقای Scindia ساخته شده در شارژ غربی, Uttar Pradesh پیش از Lok سبها انتخابات است.

آقای خلبان ساخته شد معاون وزیر. برای جوان سازی حزب پس از آن نابودی با بی جی پی در سال 2013 او نیز اجازه داده شد برای حفظ پست از دولت رئیس – که شد یک کاتالیزور من خصومت بین او و وزیر Ashok Gehlot.

با ورودی از PTItinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب