این هنرمندان را مجلات است که به دنبال زرق و برق دار, درب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.pening کس

توسط ELEMENTORSITE در 11 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

pening کسی مجله (امیدوارم با اجازه خود) احساس می کند مانند باز کردن درب و صمیمی زیرچشمی نگاه کردن به زندگی خود را. و در صورتی که مجله اتفاق افتاده متعلق به هنرمندان روسی نیکیتا و Nastya شما پیدا کنید که شما باز کردن یک درب کاملا به معنای واقعی کلمه.

سنت پترزبورگ-بر اساس معماران و طراحان را به دست مجلات با پوشش می دهد که شبیه به مینیاتور درب. هنگامی که شما آنها را لمس شما متوجه است که آنها نه تنها شبیه, درب, اما در واقع آنها احساس مانند درب ، چرا که پوشش ساخته شده از کاغذ, اما از کیفیت بالا و تخته سه لا است که با رنگ آکریلیک و لعاب با آب بر اساس لاک الکل زدن به. داخل مجلات با صورت سفید و یا قهوه ای کاغذ کرافت و منبع اطلاعات متصل با چرم.

درب آمده در سبک های مختلف از آنهایی که با نقوش پیچیده شما می خواهم به طور معمول در حومه اروپا به جادویی مغازه های همراه Diagon Alley, کامل, با, برنج, دستگیره و وضوح. حتی وجود دارد یک مهمان عروسی کتاب است که نشان می دهد یک زن و شوهر خوشحال این عکس را از طریق درب پنجره.

با توجه به نیکیتا و Nastya آن سفر در تابستان گذشته به فنلاند و استونی و لهستان و جمهوری چک و آلمان است که الهام گرفته از کار خود را. آنها در زمان 300 عکس از درب که دو تن از هنرمندان می گویند "که بسیاری از آنها در حال حاضر شکل گرفته در نوت بوک دیگران در حال انتظار برای نوبت خود را."

دیدن این مجله را پوشش می دهد ما آرزو آنها نیز واقعی-اندازه درب برای خانه های ما! شما می توانید فروشگاه نیکیتا و تالیف آثار در Etsy.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن