آمریکا اعطا کرده است بیش از 1000 ممنوعیت سفر معافیت برای ورزشکاران حرفه ای

الکس Pietrangelo #27 St. Louis Blues دارای جام استنلی زیر بلوز پیروزی بوستون برونز در TD Garden در 12 ژوئن 201

توسط ELEMENTORSITE در 18 تیر 1399

الکس Pietrangelo #27 St. Louis Blues دارای جام استنلی زیر بلوز پیروزی بوستون برونز در TD Garden در 12 ژوئن 2019 در بوستون ماساچوست است.

بروس بنت | گتی ایماژ

ایالات متحده ارائه کرده است بیش از یک هزار نفر از ورزشکاران حرفه ای معافیت به اعلامیه جلوگیری از ورود آنها به این کشور به عنوان دولت هل برای بازگشت از ورزش حرفه ای یک فرد آشنا با این موضوع گفت: CNBC.

تا کنون وزارت امنیت داخلی صادر کرده است 1,703 معافیت یک فرد آشنا با این وضعیت گفت: CNBC درخواست گمنامی چون داده است هنوز رتبهدهی نشده است ،

DHS در مارس اعلام کرد این امر معاف خارجی در ورزشکاران از محدودیت آن است که اعمال در سفر خارجی به کشور است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرده است بارها از تمایل خود برای ورزش حرفه ای به بازگشت.

منجر به معافیت تعداد و کانادا با 414 معافیت 285 که برای لیگ ملی هاکی است.

در همه NHL امن 506 ورزشکار معافیت بیشتر از هر ورزش. به دنبال آن لیگ اصلی بیس بال در 308 بین المللی موتور, ورزش, انجمن در 207 و انجمن گلف حرفه ای در 198.

معافیت آمده به عنوان جهانی تنش ها را افزایش. ایالات متحده کلمپ دیگر سفر به این کشور و اعلام قوانین جدید برای دانشجویان بین المللی. دولت همچنان ادامه دارد و سختگیری در چین که مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب سرزنش برای گسترش این بیماری است.

تاخیر در فصول هر چند باید تهدید بلیط درآمد برای تیم قدرتمند-صاحبان. آنها نیز قطع از طریق فروش تبلیغات در شرکت های سرگرمی مانند Comcast را NBCUniversal و دیزنی ESPN.

"حرفه ای, رویدادهای ورزشی, ارائه بسیار مورد نیاز از مزایای اقتصادی, اما به همان اندازه مهم است که ما با جامعه غرور و وحدت ملی گفت:" وزیر چاد گرگ وقتی اعلام برنامه ریزی معافیت است. "در محیط امروز آمریکایی ها باید ورزش خود را. از آن زمان به بازگشایی اقتصاد و از آن زمان ما ورزشکاران حرفه ای به کار می کنند."

اما برنامه ای برای بازگرداندن ورزش به چالش کشیده شده به عنوان ورزشکاران در لیگ اصلی بیس بال انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی فوتبال باید تمام آزمایش مثبت برای ویروس.

MLB که امن 308 ورزشکار معافیت از DHS, تا به حال به عقب راندن اردوگاه های آموزشی برای تعدادی از تیم ها به دلیل تاخیر در نتایج تست از یک یوتا آزمایشگاه در حال اجرا تشخیص است.

NBA که امن 33 معافیت گفته است که هنوز برنامه ای برای از سرگیری آن فصل در آن اورلاندو پردیس در این ماه با وجود افزایش اخیر در Covid-19 مورد در فلوریدا

در مجموع 18 ورزش, لیگ اعطا شد معافیت از جمله ماشین ورزشی باشگاه از امریکا و سازمان جهانی بوکس.

اگر هر معاف ورزشکار تست مثبت برای coronavirus قبل از آمدن به ایالات متحده آمریکا, آنها خواهد شد را تکذیب کرد ورود تا زمانی که تست منفی است.

افشا: Comcast یک شرکت مادر CNBC

CNBC جباری جوان کمک به این گزارشtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب