فدرال رزرو شروع برنامه های خود را به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETFs

نیویورک فدرال رزرو ساختمان در نیویورک است.اسکات Eells | بلومبرگ | گتی ایماژفدرال رزرو شروع خواهد شد خود را مدت

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399

نیویورک فدرال رزرو ساختمان در نیویورک است.

اسکات Eells | بلومبرگ | گتی ایماژ

فدرال رزرو شروع خواهد شد خود را مدتها در انتظار اوراق قرضه شرکت های بزرگ برنامه جمعه در میان رونق در بدهی صدور.

بانک مرکزی را لگد کردن آن در بازار ثانویه, شرکت, تسهیلات اعتباری, که بخشی از یک تاریخ ساخت ابتکار است که در آن آن را به خرید ارز داد و ستد وجوه است که پیگیری بدهی های شرکت های بزرگ بازار است. مدیریت دارایی های غول پیکر بلکراک خواهد شد در حال اجرا عملیات تحت فدرال نیویورک نظارت.

در خصوص تسهیلات خرید ETFs که به اصطلاح fallen angel اوراق قرضه از شرکت هایی که قبلا طبقه بندی شده به عنوان درجه سرمایه گذاری شده اند اما کاهش داد و به سفته بازی یا ناخواسته به خصوص در موارد که در آن کسانی که نکند به خاطر این coronavirus بحران است.

همراه آن برنامه بازار اولیه شرکت های بزرگ تسهیلات اعتباری که در آن تغذیه می شود خرید واقعی قرضه دولتی و نیز وام های همزمان قرار است به زودی آغاز خواهد شد.

پس از افتادن در اوایل سال و به خصوص به عنوان coronavirus گسترده تر شد, از بدهی های شرکت های بزرگ بازار منفجر شد. صدور طریق آوریل $834.3 میلیارد بود تا 69 ٪ در سال تا به امروز بیش از مدت مشابه در سال پیش و در مارس و آوریل دیدم ضبط مقادیر به بازار آورده. برخی از $25.7 میلیارد دلار رسید در بازار در روز دوشنبه به تنهایی.

برنامه اعلام شد در اوایل ماه آوریل است اما تغذیه برگزار شد در لگد زدن به آن را به کار کردن جزئیات.

یک جزء کلیدی از ETF خرید است که تغذیه نمی خواهد خرید اوراق قرضه که در حال معامله در بیش از یک انحراف استاندارد بالاتر از خود را خالص ارزش دارایی ظرف یک سال زمان قاب. ETFs در اوراق قرضه همیشه قیمت به عنوان دقیق که سهام خود را به همتایان.

وجود خواهد داشت دیگر ملاحظات و همچنین با توجه به اعلام روز شنبه از نیویورک تغذیه است که مشخص نیست که ETFs در بانک مرکزی خواهد بود خرید. آنها شامل ترکیب هر دو درجه سرمایه گذاری و سفته بازی بدهی سبک مدیریت مقدار برگزار شده در موسسات سپرده گذاری طول زمانی است که برای آن وام های سندیکایی به علت میانگین حجم معاملات روزانه و اهرم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب