"رئیس جمهور می کند به عنوان خوانده شده": کاخ سفید می گوید تهمت داد در روسیه نعمت

کاخ سفید گفت: این ادعا تا به حال نگه داشته شده است از مغلوب ساختن پیشی جستن به این دلیل که اطلاعات تایید نشده.

توسط ELEMENTORSITE در 11 تیر 1399
'President Does Read': White House Says Trump Briefed On Russia Bounties

کاخ سفید گفت: این ادعا تا به حال نگه داشته شده است از مغلوب ساختن پیشی جستن به این دلیل که اطلاعات تایید نشده. (فایل)

واشنگتن:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "به عنوان خوانده شده" هوش دادخواستها کاخ سفید روز سه شنبه گفت در پاسخ به واکنش بیش از استادانی جهل از اتهام روسیه برنامه ای برای پرداخت طالبان نعمت برای کشتن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.

نیویورک تایمز با استناد به دو unnamed مقامات گزارش رئیس جمهور دریافت کرده بود نوشته شده جلسه در مورد نعمت در پایان ماه فوریه undercutting خود ادعا که او گفت نه تهدید.

دموکرات ها خواستار اطلاعات بیشتر از مقامات امنیتی در اوایل روز شنبه به سوالات مطرح شده در مورد تهمت مدرک از درگیری با فایل های حساس و توجه او می پردازد به اسناد محرمانه به او فرستاده می شود.

"رئیس جمهور خوانده گفت:" کری وزیر Kayleigh McEnany در یک نشست خبری.

"او به طور مداوم مطلع و در جریان اطلاعات مهم است."

"رئیس جمهور غنی ترین فرد آگاهانه در سیاره زمین که آن را به تهدید است که ما با" او اضافه شده است.

کاخ سفید روز دوشنبه گفت: این ادعا تا به حال نگه داشته شده است از مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل هوش زیر بنای آن تایید نشده.

دموکرات ها خواست جان Ratcliffe, مدیر اطلاعات ملی و رییس Gina Haspel به ارائه اطلاعات بیشتر و توضیح دهد که چرا کنگره تا به حال شده است در جریان این موضوع است.

"ما نیاز به دانستن این که آیا یا نه رئيس جمهور تهمت گفته شد این اطلاعات و اگر چنین است که" رهبر اقلیت سنا چاک شومر روز دوشنبه گفت:.

با مغلوب ساختن پیشی جستن "همه راهها به پوتین گفت:" نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان.

سوء ظن نسبت به رئیس جمهور ناشی از مبارزات انتخاباتی وعده بهبود روابط با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه همچنین از مظنون به تبانی بین کرملین و مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات تیم است که اشغال شده توجه برای بسیاری از دوره خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net