مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او از 'larger' پرداخت به آمریکایی ها از دموکرات ها در آینده coronavirus امداد لایحه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس یک کنفرانس خبری مشترک با لهستان رئیس جمهور آندره Dud

توسط ELEMENTORSITE در 11 تیر 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس یک کنفرانس خبری مشترک با لهستان رئیس جمهور آندره Duda در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن 24 ژوئن سال 2020 است.

Carlos Barria | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او از دور دیگری از پرداخت های مستقیم به مردم آمریکا و ادعا کرد که او می خواهد به پول بیشتر از دموکرات ها در حال حاضر ارائه شده است.

"من از آن پشتیبانی می کند اما آن را باید به درستی انجام می شود" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وقتی پرسیده شد که در طول یک فاکس کسب و کار شبکه مصاحبه در کاخ سفید که آیا او در حمایت از ارسال دور دیگری از محرک چک به بلانت تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

"من پشتیبانی در واقع اعداد بزرگتر از دموکرات" مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

رئيس جمهور نبود اما به نظر می رسد مشتاق در ادامه افزایش مزایای بیکاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته است که در ایالات متحده انجام خواهد شد "بسیار سخاوتمندانه" اضافی بسته محرک.

اما معلوم نیست در این نقطه چه شکلی دور دیگری از امداد را مانند نگاه به کاپیتول هیل باقی می ماند قفل شده است و در بحث بیش از آنچه که باید شامل یک اصطلاح فاز 4 بسته محرک.

آمریکا در ماه مه تصویب چشم انداز خود را به صورت اضافی امداد لقب قهرمانان عمل می کنند. این لایحه شامل یک دوم دور 1200 $پرداخت های مستقیم به افراد اجازه می دهد تا 6000 $در هر خانوار و گسترش 600 $در هر هفته فدرال بیمه بیکاری بهره مند از طریق ژانویه. این سطح از بیمه بیکاری در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد در پایان این ماه است.

"ما تا به حال چیزی که در آن آنها می خواستند که در آن آن را به شما یک عامل بازدارنده به کار آخرین بار" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس کسب و کار ، "ما می خواهیم برای ایجاد یک انگیزه بزرگ به کار می کنند."

"بنابراین ما در حال کار بر روی آن و من مطمئن هستم که آن را همه گرد هم می آیند."

وقتی پرسیده شد که برای روشن شدن اگر او می خواست بزرگتر مستقیم پرداخت و یا بزرگتر مزایای بیکاری مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: "من می خواهم پول به مردم به عنوان بزرگتر به طوری که آنها می توانید آن را صرف. من می خواهم پول به دست آوردن وجود دارد به سرعت و در غیر پیچیده مد."

حزب دموکرات به رهبری رهبر اقلیت چاک شومر از نیویورک و کمیته مالی رتبه بندی عضو Ron Wyden از اورگان مشخص شده در برنامه جمعه به نگه دارید تا با افزایش مزایای بیکاری تا زمانی که دولت نرخ بیکاری. جمهوری خواهان مخالف گسترش پیاده تا بیمه بیکاری با این استدلال آن را مانع کارکنان از بازگشت به کار.

"آنها می خواستند به آن را بیش از حد پیچیده" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ظاهرا اشاره به دموکرات ها.

"همچنین این انگیزه ای نیست برای رفتن به محل کار. شما می خواهم پول بیشتری را اگر شما نمی رفتن به محل کار. این چیزی است که در این کشور همه چیز در مورد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "ما می خواهیم برای ایجاد یک انگیزه فوق العاده ای برای افرادی که می خواهید به بازگشت به کار."

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن