$18 کره ظرف است که آمازون خریداران کاملا با وسواس

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.امروز من

توسط ELEMENTORSITE در 29 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

امروز من یاد گرفتم که کل یک گوشه از اینترنت است که با وسواس خاصی کره ظرف. و من باید بگویم این کره غذای حلال است.

OXO خوب چنگک کره ظرف افلاطونی ایده آل از کره ظروف. این اجازه می دهد تا کره به استراحت در تخت فولاد ضد زنگ سطح (که باعث گردیده کره برش) است روشن درب (کمک می کند که شما می دانید زمانی که شما در حال اجرا پایین) و دو جلو در هر پایان است که عمل به عنوان ضربه گیر کره (برای نگه داشتن چوب خود را و یا nubs از کشویی در اطراف). همچنین لاستیک پا است که نگه داشتن همه چیز از لغزش در حالی که شما تکه.

خرید: OXO خوب چنگک کره ظرف $18

این کره ظرف دارای بیش از 3000 مشتری رتبه بندی در آمازون و 78 درصد هستند 5 ستاره. در اینجا چیزی است که تعداد کمی از کسانی که مشتریان خوشحال به حال به می گویند.

"به نظر می رسد احمقانه به نوشتن در مورد یک کره ظرف اما راستش من 60 سال و این بهترین کره ظرف من و ام تا به حال."

"پس از من گربه شکسته من شیشه ای, کره, غذای, من نیاز به یک کره ظرف که مناسب من یخچال را تعیین کره و منطقه است. اما من تمایلی به رفتن به پلاستیک (نمی خواهم که Tupperware نگاه ... نه که من اصلا دوست دارم خوب Tupperware محصول یا دو!). این تبدیل به صورت کامل برای من است. بالا در محل باقی می ماند تا زمانی که من خزدار یاور آشپزخانه هل می دهد آن را با بینی خود کره باقی مانده خز-رایگان. و لاستیک سر پا نگه می دارد که همان بینی از nudging کل ظرف به طبقه. (نه من چشم پوشی گربه های من در مقابله اما وقتی پشت من تبدیل شده است, مشکل brews.)"

"برای اولین بار آن را نگه می دارد من کره, که فوق العاده است. لاستیک پا خوب برای نگه داشتن آن را از لغزش در جدول (هر چند که من تا به حال هرگز موضوع را با غیر-footed ظروف کشویی) بلکه چون آنها بالا بردن ظرف همیشه تا کمی آنها آن را آسان تر را انتخاب کنید تا. (من می دانم که برای تلفن های موبایل مانند احمقانه به نظر, اما من تا به حال قبلی ظرف بود که بیش از حد پایین است و در واقع یک درد بزرگ را انتخاب کنید تا از یک سطح صاف.) آن را ساخته شده از پلاستیک با کیفیت بالا, نه ارزان نوع که شما شکستن زمانی که شما رها کردن آن (من متعلق به چندین ارزان کره, ظروف). این است که واقعا کادیلاک ارزان کره ظروف."

آیا شما موافق هستید ؟ این است که "کادیلاک از کره ظروف؟"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن