برگ دهلی دولت کارمندان بیمارستان هم لغو شد به عنوان COVID موارد افزایش

Coronavirus دهلی نو: COVID-19 موارد در سرمایه های ملی در حال افزایش است,دهلی نو: دولت دهلی نو لغو است برگ از ت

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399
Leaves Of Delhi Government Hospitals' Staff Cancelled As COVID Cases Rise

Coronavirus دهلی نو: COVID-19 موارد در سرمایه های ملی در حال افزایش است,

دهلی نو:

دولت دهلی نو لغو است برگ از تمام کارکنان از جمله پزشکان و کارکنان پشتیبانی از بیمارستان های تحت آن در بخش بهداشت و درمان به عنوان coronavirus موارد در سرمایه های ملی ادامه خواهد داد به افزایش است.

دهلی سوم بیشترین تعداد COVID-19 موارد پس از ماهاراشترا و تامیل نادو.

"همه MDs دین و مدیران بیمارستان ها و موسسات پزشکی در بهداشت و خانواده وزارت رفاه توصیه به موضوع جهت به تمام کارکنان خود را تحت کنترل هستند که در مرخصی از هر نوع به گزارش بلافاصله به وظایف خود..." دولت دهلی نو گفت: در یک سفارش.

آن را مجاز بیمارستان دولتی کارمندان به مرخصی تحت "قانع کننده ترین شرایط".

معاون فرماندار آنیل Baijal گفت: همه COVID-19 بيمار در سرمایه های ملی باید قرنطینه برای حداقل پنج روز در دولت-اجرای تاسیسات قبل از اینکه مجاز به خود منزوی در خانه.

حرکت رو به انتقاد از Arvind Kejriwal دولت است.

دولت دهلی نو به انتقاد از این تصمیم با اشاره به کمبود پزشکان و پرستاران و فضا به مجموعه ای بزرگ از امکانات قرنطینه. آخرین سفارش را لغو مرخصی خود را می تواند در پیش بینی بیشتر مردم برای نهادی شده است.

Aam Aadmi Party (AAP) MLA آتیشی که این هفته آزمایش مثبت برای coronavirus و خود منزوی در خانه با علائم خفیف گفت که قادر به ماندن با خانواده اش در کمک به بهبود سریع تر.

"مرکز تصمیم گیری 5-بعد نهادی قرنطینه اجباری برای #COVID19 بیماران در دهلی اشتباه است. من یک coronavirus بیمار و دوره نقاهت در خانه. با توجه به این پنج بعد نهادی قرنطینه مردم را در حال حاضر خودداری از گرفتن تست شده," او گفت:.

او همکار Raghav Chadha گفت: دهلی نو نیاز 15,000 تخت ژوئن 30, اما پس از این نظم شهر نیاز 90,000 توسط پایان ماه. "از کجا می خواهد ما این تخت?" آقای Raghav گفت.

"من در حال حاضر تماس گرفتن از مردم my constituency که آنها نمی خواهد خود را مورد آزمایش قرار برای ترس از دور whisked به مراکز قرنطینه" گفت: آقای Chadha که نشان دهنده Rajinder نگر در شمال دهلی نو است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب