تگزاس گزارش سوم بعد از ثبت coronavirus بستری شدن در بیمارستان

مردم سوار گذشته نقاشی های دیواری نقاشی روی تخته و پوشش نوار ویندوز در 6th Street, on May 20, 2020 در Austin, T

توسط ELEMENTORSITE در 21 خرداد 1399

مردم سوار گذشته نقاشی های دیواری نقاشی روی تخته و پوشش نوار ویندوز در 6th Street, on May 20, 2020 در Austin, Texas.

تام پنینگتون | گتی ایماژ

تگزاس مقامات بهداشت گفت: در حال حاضر وجود دارد 2,153 بیماران بیمار با Covid-19 سراسر آن بیمارستان ساخت چهار شنبه سوم-راست بعد از شکستن رکورد coronavirus بستری شدن در بیمارستان در دولت است.

جدید کل است تا از 2,056 بیماران در روز سه شنبه و 1,935 بیماران شنبه, با توجه به داده های به روز شده از تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی.

افزایش مداوم در coronavirus بستری شدن در بیمارستان در تگزاس به احتمال زیاد خواهد شد اضافه کردن به موشکافی از برخی از قانونگذاران ایالات متحده و کارشناسان بیماری های عفونی است که برخی از کشورهای افتتاح شد کسب و کار خیلی زود به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر نقاط کشور.

تگزاس در میان اولین متحده برای استراحت خود در سطح ایالت stay-at-home منظور اجازه می دهد آن را به پایان می رسد, مارس 30 و برخی از کسب و کار برای از سرگیری عملیات آوریل 1. در ژوئن 3, رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی به اعلام مرحله سوم از این دولت برنامه ای برای باز کردن اضافی کسب و کار و فعالیت.

Coronavirus بستری شدن در بیمارستان مانند موارد جدید و مرگ و میر در نظر گرفته کلیدی اندازه گیری از شیوع بیماری به دلیل آن کمک می کند تا دانشمندان سنج چگونه شدید آن ممکن است. تحقیقات نشان می دهد که می توانید آن را در هر نقطه از پنج تا 12 روز برای مردم به نمایش علائم از ویروس.

بهداشت عمومی متخصصان هشدار می دهند که آرام سوختگی عفونت از طریق تابستان می تواند منجر به یک تجدید حیات در این پاییز.

هفته گذشته آمریکا کبابی CDC مدیر رابرت Redfield است که یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار در کاخ سفید را فشار متحده برای بازگشایی پس از بستن کسب و کار و لغو رویداد بزرگ به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله اقدامات به منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

تمام 50 ایالت آغاز کرده اند کاهش قرنطینه محدودیت حتی اگر Redfield گفت: "تمام متحده" را ملاقات کرد کاخ سفید معیار برای بازگشایی کسب و کار.

— نمودار توسط CNBC Nate Rattnertinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im