تگزاس مکث بازگشایی برنامه ریزی و اعمال جراحی الکتیو به عنوان coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان افزایش

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز پنجشنبه اعلام کرد که دولت خواهد مکث هر بیشتر بازگشایی به عنوان دولت در ادامه به گزارش رکورد افزایش در Covid-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان.

کسب و کار است که اجازه داده شد برای باز کردن در زیر مراحل قبلی می تواند همچنان به کار در تعیین اشغال شده توسط Texas Department of State, خدمات بهداشتی و با توجه به بیانیه ای از ابوت ،

“آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان یک دولت است که رفتن به عقب و کسب و کار. این توقف موقت کمک خواهد کرد که ما دولت کررل گسترش تا زمانی که ما با خیال راحت می توانید وارد مرحله بعدی باز دولت ما برای کسب و کار” ابوت گفت: در انتشار.

بسیاری از کسب و کار در تگزاس بودند اعطا مجوز به بازگشایی است. رستوران ورزشگاه فروشندگان حرفه ای ورزش بارها و مکانهای دیگر اجازه داده شد برای بازگشایی با کاهش ظرفیت. آن را بلافاصله روشن ساخته است که کسب و کار نمی تواند اجازه بازگشایی حرکت رو به جلو و یا زمانی که سفارش خواهد بود برداشته.

در اوایل روز پنج شنبه ابوت دستور داد تمام مجوز بیمارستان در سخت ضربه Bexar, Dallas هریس و تراویس استان ها برای به تعویق انداختن روش انتخابی به منظور محافظت از بیمارستان ظرفیت برای Covid-19 بيمار. کسانی که در شهرستانهای استان شامل دولت بزرگترین شهرستانها — هوستون سن آنتونیو و دالاس و آستین. در حال حاضر وجود دارد 4,389 Covid-19 بیماران بستری در ایالت تگزاس از 2,793 یک هفته پیش با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

“این چهار شهرستان را تجربه کرده اند افزایش قابل توجهی در افراد بستری به علت COVID-19 و امروز اقدام یک گام احتیاطی برای کمک به اطمینان حاصل شود که بیمارستان در این شهرستان همچنان به عرضه کافی در دسترس تخت برای درمان COVID-19 بیماران” ابوت گفت: در اجرایی خود را سفارش دهید.

تگزاس یکی از ایالات در آمریکا, غرب و جنوب, تجربه های اخیر افزایش Covid-19 موارد است. روز چهارشنبه وزارت امور خارجه گزارش داد بیش از 5,500 اضافی Covid-19 موارد است.

در روز سه شنبه ابوت توصیه می شود ساکنان خانه بمانند مگر اینکه آنها را به سرمایه گذاری در خارج. او همواره به خواست ساکنان به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و به پوشیدن ماسک در ملاء عام گفت که آن “به ما کمک خواهد کرد به نگه داشتن تگزاس باز است.”

“مگر در مواردی که شما نیاز به رفتن را از امن ترین مکان برای شما است در خانه خود را,” او گفت: در طول یک مصاحبه با KBTX-تلویزیون.

ابوت قبلا هشدار داده است که “اقدامات اضافی می رویم لازم است” و دولت را به “تشدید اقدامات” اگر تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود در نرخ فعلی به ماه جولای است. او قبلا در دفاع از این دولت را بازگشایی برنامه ریزی گفت: دولت در بیمارستان باقی می ماند در بالاترین سطح تهدید و توانایی اضافه کردن افزایش ظرفیت در صورت لزوم.

“اگر ما به تجربه دیگر دو برابر شدن تعداد کسانی که بیش از ماه آینده که ما در یک وضعیت اضطراری که در آن سخت تر اقدامات مورد نیاز خواهد بود برای مطمئن شوید که ما انجام می دهیم شامل گسترش Covid-19,” ابوت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

— CNBC ویلیام Feuer و هانا میلر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>