جراح عمومی توقف کوتاه هشدار به مردم برای جلوگیری از جمعیت در چهارم جولای

ما جراح عمومی جروم Adams دارای ماسک صورت در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان کروناویروس که باعث COVID-19 در بردی

توسط ELEMENTORSITE در 14 تیر 1399

ما جراح عمومی جروم Adams دارای ماسک صورت در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان کروناویروس که باعث COVID-19 در بردی مطبوعاتی کاخ سفید در آوریل 22, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن

جراح عمومی جروم آدامز در روز جمعه متوقف کوتاه ارائه مشاوره به مردم برای جلوگیری از شرکت در اجتماعات بزرگ بیش چهارم ژوئیه آخر هفته با وجود هشدارهای از مقامات بهداشتی است که چنین اتفاقاتی ممکن است گسترش coronavirus.

اظهارات خود به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد به نظر می رسد در دو چهارم جولای, حوادث در کوه راشمور در داکوتای جنوبی در جمعه شب و یکی در واشنگتن در روز شنبه. ده ها تن از کشورهای در حال وضعیتی وخیم از سنبله در تایید coronavirus موارد به عنوان بازگشایی تلاش ادامه در ایالات متحده است.

وقتی پرسید که آیا او می خواهم به توصیه کسی که برای رفتن به یک گردهمایی بزرگ Adams در مصاحبه با ان بی سی "امروز" طفره رفت پاسخ به این سوال به طور مستقیم به جای تند کردن امتیاز برای افراد به در نظر گرفتن قبل از ساخت که تصمیم گیری.

او توصیه می شود که یک فرد تشخیص دهد که آیا آنها در معرض خطر بالاتر برای coronavirus به دلیل زمینه ای و شرایط پزشکی که آیا جامعه در آنها دیده می شود خوشه در موارد تایید شده به تازگی.

"امروز" نشان می دهد میزبان کریگ ملوین قطع قبل از آدامز به پایان رسید و امتیاز خود را با فشار دادن او در مورد اینکه آیا او می خواهم به توصیه کسی را به شرکت در یک رویداد که در آن وجود خواهد داشت جمع زیادی از مردم است.

"این یک بله یا نه" آدامز گفت. "هر فرد را تشکیل می دهند ذهن خود را. قصد دارد به مردم رفتن به سواحل رفتن به کباب رفتن به محیط های مختلف. و آنها را به نگاه منحصر به فرد خود را در معرض خطر. که شما ذکر CDC می گوید بزرگتر تجمعات هستند در معرض خطر بالاتر. شما باید که به حساب دوباره با اینکه آیا یا نه شما را در معرض خطر اینکه آیا یا نه شما زندگی می کنند با کسی که آسیب پذیر است."

آدامز مردم خواست که از رفتن به پوشیدن چهره و پوشش.

"اگر همه ما پوشیدن این, ما در واقع باید بیشتر از استقلال و آزادی بیشتر چون بیشتر نقاط خواهد بود قادر به باز بماند و باید کمتر گسترش این بیماری است."

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای حضور در یک چهارم جولای جشن آخر این هفته با گردهمایی های زیادی از مردم انتظار می رود در بازار ملی. کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany روز چهارشنبه گفت که ماسک مورد نیاز نمی باشد در طول این رویداد.

"رئیس جمهور گفته است که ما باید دنبال ما مقامات محلی با ماسک به طوری که این تصمیم" McEnany گفت. "او مردم را تشویق به دنبال آن مقامات. CDC دستورالعمل, من می خواهم توجه داشته باشید, می گویند توصیه می شود اما لازم نیست و ما بسیار به دنبال به جلو به چهارم جولای جشن است."

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین برنامه ریزی برای حضور در یک نمایش آتش بازی در روز جمعه در داکوتای جنوبی که در کالیفرنیا ، Kristi Noem گفت: اجتماعی فاصله نمی خواهد رخ می دهد و ماسک می شود اختیاری است.

"ما باید یک رویداد بزرگ در جولای 3rd. به ما گفت: آن دسته از مردمی که از نگرانی هایی است که آنها می توانند در خانه بمانند اما کسانی که می خواهند به می آیند و به ما بپیوندید ما خواهید بود به رایگان ماسک صورت اگر آنها را انتخاب کنید برای پوشیدن یک. اما ما نمی خواهد بود, اجتماعی, فاصله," Noem گفت: دوشنبه شب در یک فاکس نیوز مصاحبه.

شیوع گسترش در سراسر جهان با بیش از 10.8 میلیون مورد تأیید و بیش از 521,874 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده تا به حال حداقل 2.7 میلیون نفر و 128,740 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im