مستند قوانین اجازه می دهد تا صنایع در مناطق روستایی از آوریل 20: 10 امتیاز

کشاورزی و فعالیت های مرتبط خواهد شد به طور کامل به ایجاد شغل برای روزانه شرط.دهلی نو: برخی از صنایع در مناطق

توسط ELEMENTORSITE در 27 فروردین 1399

کشاورزی و فعالیت های مرتبط خواهد شد به طور کامل به ایجاد شغل برای روزانه شرط.

دهلی نو: برخی از صنایع در مناطق روستایی خواهد شد اجازه بازگشایی پس از 20 آوریل کاهش سختی برای میلیون ها نفر به خاطر یک مستند طولانی مدت به سرعت گسترش coronavirus دولت گفت: امروز یک روز پس از نخست وزیر نارندرا تمدید مستند در سراسر کشور تا مارس 3 و گفت: محدودیت خواهد بود آرام پس از یک هفته در حداقل قطعات آلوده از هند است. دولت همچنین اجازه خواهد داد که مزرعه فعالیت های ساخت و ساز جاده ها و ساختمان ها در مناطق روستایی, آن, e-commerce و همه inter-state کالا حمل و نقل در حالی که در نیروی قوی محدودیت در نقاط -- مناطق با تعداد زیادی از COVID-19 موارد و یا نشان دادن یک افزایش سریع در عفونت. ساعت مودی اعلام کرد تمدید محدودیت به هند عبور 10,000 coronavirus موارد با وجود 21-day مستند.

در اینجا شما 10 نقطه cheatsheet در این داستان:

  1. کشاورزی و فعالیت های مرتبط خواهد شد به طور کامل به ایجاد شغل برای روزانه شرط و دیگران. صنایع فعال در مناطق روستایی اجازه خواهد داشت با سخت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

  2. بین دولت-حمل و نقل کالا های ضروری و غیر ضروری خواهد شد مجاز است. بزرگراه "dhabas" کامیون تعمیر مغازه ها و مراکز تماس برای فعالیت های دولت می تواند از بازگشایی مارس 20. بنابراین می توانید واحد تولید دارو و تجهیزات پزشکی.

  3. "به ارائه یک انگیزه به اقتصاد روستایی و صنایع فعال در مناطق روستایی و از جمله صنایع غذایی; ساخت و ساز از جاده های آبیاری, پروژه های ساختمان ها و پروژه های صنعتی در مناطق روستایی; با این نسخهها کار تحت MNREGA با اولویت آبیاری و حفاظت آب کار می کند و عملیات مشترک روستایی از خدمات مراکز شده اند مجاز است. این فعالیت ها را ایجاد فرصت های شغلی برای کار روستایی از جمله مهاجر در نیروی کار" دستورالعمل می گویند.

  4. تولیدی و صنعتی دیگر موسسات با کنترل دسترسی اجازه خواهد داشت در SEZs EoUs صنعتی و شهرکهای صنعتی شهرستان پس از اجرای SOP اجتماعی فاصله. ساخت آن را سخت افزار و کالاهای ضروری و بسته بندی می تواند از سر گرفت.

  5. زغال سنگ معدنی و تولید نفت اجازه خواهد داشت.

  6. بانک مرکزی هند با بانک خود پرداز و سرمایه و بازارهای بدهی به عنوان مطلع SEBI و شرکت های بیمه نیز باقی خواهد ماند و کاربردی برای ارائه نقدینگی و اعتباری حمایت از بخش های صنعتی.

  7. عرضه شیر و محصولات دام و طیور کشاورزی و چای و قهوه و مزارع لاستیک سر گرفته خواهد شد.

  8. دولت گفت: اقتصاد دیجیتال حیاتی برای بخش خدمات و ملی رشد تا e-commerce آن و آن را فعال کنید, خدمات, اطلاعات و تماس با مراکز برای فعالیت های دولت و آموزش آنلاین و آموزش از راه دور در حال تمام فعالیت های مجاز.

  9. مهم دفاتر مرکزی و دولت های ایالتی و محلی در بدن باقی خواهد ماند و باز با قدرت مورد نیاز.

  10. همه, هوا, قطار و جاده, سفر, موسسات آموزشی; های صنعتی و فعالیت های تجاری, هتل ها, سینما, سالن, خرید مجموعه تئاتر ماندن بسته شده است. اجتماعی و سیاسی و دیگر رویدادهای مذهبی و مراکز و تجمعات نیز مجاز نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب