Glenmark راه اندازی COVID-19 دارو Favipiravir در 103 تومان در هر قرص

پزشکان می گویند Favipiravir واقعی اثر خواهد بود شناخته شده است در ماه های آیندهدهلی نو: به عنوان Glenmark دارو

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399
Glenmark Launches COVID-19 Drug Favipiravir At Rs 103 Per Tablet

پزشکان می گویند Favipiravir واقعی اثر خواهد بود شناخته شده است در ماه های آینده

دهلی نو:

به عنوان Glenmark داروسازی راه اندازی داروی ضد ویروسی Favipiravir برای درمان خفیف تا متوسط COVID-19 نفر از کارشناسان پزشکی در روز شنبه هشدار داد در برابر دیدن آن را به عنوان یک "گلوله سحر و جادو" برای درمان این ویروس کشنده اما گفت آن مفید خواهد بود که می توان آن را به صورت خوراکی تجویز می شود و کاهش بار ویروسی.

آنها گفت: مواد مخدر واقعی اثر خواهد بود شناخته شده است در ماه های آینده.

Glenmark دارو گفت: آن را راه اندازی کرده است داروی ضد ویروسی Favipiravir تحت نام تجاری FabiFlu برای درمان بیماران با خفیف تا متوسط COVID-19 در قیمت حدود 103 تومان در هر قرص.

FabiFlu است که برای اولین بار دهان Favipiravir تایید دارو در هند برای درمان COVID-19 آن در بیانیه ای گفت.

"این دارو در حال حاضر در حال استفاده در ژاپن برای آنفلوانزا است. آنها شده اند با استفاده از آن در COVID-19 بیماران نیز. حتی چین بود که با استفاده از آن و روسیه نیز اجازه داده می شود در ماه مه به استفاده از آن. داروهای ضد ویروسی مانند Remdesivir و Favipiravir نیست خاص به COVID-19 اما می شد استفاده می شود برای آنفلوانزا گفت:" دکتر Vikas Maurya مدیر گروه Pulmonology و اختلالات خواب Fortis بیمارستان شالیمار باغ.

او گفت: مطالعات نشان داده است که وجود دارد برخی از مزایای Favipiravir در COVID-19 درمان است و به همین دلیل آن را در حال حاضر راه اندازی شده است در هند به عنوان به خوبی.

Dr Maurya گفت: با COVID-19, موارد, افزایش, راه اندازی مواد مخدر می آید به عنوان یک تسکین.

"این است که یک گلوله سحر و جادو آن را به عنوان تنها چیزی که ما را به شما بدهد. این یک دارویی خاص ساخته شده برای COVID-19 و یافت شده است مفید باشد اما چه مقدار از آن مفید خواهد بود ما باید برای دیدن. واقعی اثر خواهد شد شناخته شده است که تجویز می شود در مقیاس بزرگ" او گفت PTI.

"بهترین چیز این است که یک داروی خوراکی در حالی که Ramdesiver است وریدی مواد مخدر است. آن (Favipiravir) می تواند حتی در خانه. بنابراین حتی اگر از آن است که به برخی از سود آن خواهد بود بسیار مفید" دکتر Maurya گفت.

اشاره کرد بر اساس شهر ریه جراح Dr Arvind Kumar گفت که او باور ندارد که هر یک از این داروهای ضد ویروسی مانند Remdisiver یا Favipiravir خواهد بود تعویض بازی.

"اگر در همه "تغییر بازی" را می توان مورد استفاده قرار گیرد آن است که برای دگزامتازون که نشان داده است کاهش قابل توجهی در مرگ و میر و در دسترس است ارزان," او گفت:.

وجود دارد بسیاری از داروها در دسترس و Favipiravir نیز کمک خواهد کرد که برخی از بیماران اضافه شده دکتر کومار, که با این نسخهها کار در آقا Ganga رم بیمارستان.

این Favipiravir مواد مخدر در دسترس خواهد بود به عنوان یک 200 میلی گرم قرص در حداکثر قیمت خرده فروشی 3,500 تومان برای یک نوار از 34 قرص Glenmark دارو گفت.

این یک نسخه مبتنی بر دارو با دوز توصیه شده بودن 1800 میلی گرم دو بار در روز در یک روز پس از 800 میلی گرم دو بار در روز تا روز 14 آن اضافه شده است.

این تبلت در حال تولید توسط شرکت در آن بدی تسهیلات در هیماچال پرادش است. این دارو در دسترس خواهد بود هر دو از طریق بیمارستان ها و کانال های خرده فروشی Glenmark گفت.

بمبئی-بر اساس شرکت کرده بود در روز جمعه با دریافت این ساخت و تایید بازاریابی از داروهای کنترل کننده به طور کلی از هند (DCGI).

"این تصویب در یک زمان می آید زمانی که موارد در هند فزاینده هرگز مانند قبل از قرار دادن فشار زیادی بر روی ما سیستم بهداشت و درمان," Glenmark داروسازی رئیس و دکتر گلن Saldanha در بیانیه ای گفت:.

این شرکت امیدوار است که در دسترس بودن یک درمان موثر مانند FabiFlu را بطور قابل توجهی کمک به تسکین این فشار و این بیماران در هند بسیار گزینه های مورد نیاز به موقع درمان او اضافه شده است.

تصویب این استفاده محدود مستلزم مسئول دارو استفاده که در آن هر بیمار باید امضا رضایت آگاهانه قبل از شروع درمان Glenmark گفت.

Favipiravir می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای coronavirus بیماران با شرکت مرضی شرایط مانند دیابت و بیماری های قلبی با خفیف تا متوسط COVID-19 علائم Glenmark اضافه شده است.

آن را ارائه می دهد سریع کاهش بار ویروسی در عرض چهار روز فراهم می کند سریع تر علامتی و رادیولوژی بهبود است.

Favipiravir داده بهبود بالینی تا 88 درصد خفيف COVID-19 مورد آن گفت.

با توجه به اورژانس و پزشکی برآورده نشده نیاز به COVID-19 DCGI تحت سریع ردیابی فرایند تصویب اعطا داخلی شرکت Glenmark دارو مجوز برای تولید و بازار Favipiravir (200 میلی گرم) با تبلت.

Glenmark داروسازی اولین کمپانی بود که در هند به آغاز فاز سه بالینی در Favipiravir برای COVID-19 بيمار در هند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب