سهام پرش به وال استریت با تمرکز بر اقتصاد بازگشایی S&P 500 در حال حاضر تا 40 درصد از ماه مارس پایین

سهام در روز سه شنبه به عنوان معامله گران با تمرکز بر بازگشایی اقتصاد از coronavirus همه گیر و حتی در میان نا آ

توسط ELEMENTORSITE در 14 خرداد 1399

سهام در روز سه شنبه به عنوان معامله گران با تمرکز بر بازگشایی اقتصاد از coronavirus همه گیر و حتی در میان نا آرامی های مدنی در سراسر ایالات متحده

S&P 500 به 0.8% به 3,080.82 رسیدن به آن جلسه با کمتر از 30 دقیقه به سمت چپ در جلسه. روز سه شنبه دستاوردهای قرار داده و S&P 500 تا بیش از 40 درصد از آن در اواخر ماه مارس روزانه کم است.

میانگین صنعتی داو جونز صعود 267.63 امتیاز یا 1.1% 25,742.65. شاخص Nasdaq Composite با پیشرفته 0.6% به 9,608.37.

سهام وابسته به بازگشایی متحده بهتر یک بار دیگر. سیتی گروپ ولز فارگو و بانک مرکزی امریکا همه افزایش حداقل 0.9 درصد بوده است. شکاف صعود 7.7%. غرب به دست آورد 2.6%.

"این یک سالم بازگشت و به عنوان شما در حال دیدن برخی از دول عقبمانده دوباره در خط" گفت: Jeff Kilburg مدیر عامل شرکت KKM مالی. "اگر هر چیزی, این است که برای کمک به حفظ بیشتر صعودی موضع در بازار است."

بزرگ با تکنولوژی عقب مانده گسترده تر در بازار برای بسیاری از روز اما eked کردن اندکی سود در دقیقه آخر معاملات. Facebook, Netflix و اپل تمام بسته حداقل 0.3% بالاتر در حالی که حروف الفبا را به دست آورد 0.5%. آمازون پیشرفته 0.1%.

بازارهای دیگر با اشاره به خوش بینی در مورد کشور بازگشایی از گسترده موظف خاموش شدن ناگهانی با توجه به کوروناویروس. روغن اضافه شده نزدیک به 4 درصد. وزارت خزانه داری بازده بالاتر است.

گزارش رویترز با استناد به منابع دولتی به شرکت های چینی خریداری حداقل سه محموله از آمریکا سویا. اخبار کمک بالابر احساسات بازار است.

در روز سه شنبه به حرکت در آمد و پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوشنبه شب او را از استقرار نظامی اگر متحده و شهرستانها موفق به سرکوب تظاهرات.

"من از بسیج همه دولت های فدرال و محلی منابع نظامی و غیر نظامی برای حفاظت از حقوق مطیع قانون آمریکایی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها است."

بازار سهام تا حد زیادی نادیده گرفته ناآرامی اما که می تواند تغییر کند اگر سرمایه گذاران بر این باورند که تظاهرات ادامه خواهد داد از طریق تابستان اخلال متحده قصد دارد به بازگشایی و صدمه زدن به اعتماد مصرف کننده.

"خبر خوب در واکسن کمک سهام ممکن است اما آمریکا و چین روابط & ناآرامی های مدنی می تواند سرقت نور افکن در ماه ژوئن" لری Calvasina RBC ارشد سهام آمریکا استراتژیست گفت: در یک توجه داشته باشید. "S&P 500 باقی می ماند بسیار news جریان هدایت می شود."

نیویورک شهر پیشاور تا 7 ژوئن برای جلوگیری از تظاهرات. مشابه حکومت برقرار شد در شهرستانها در سراسر کشور در تلاش برای حل تجمع جرم.

بازار اندکی افزایش یافت و روز دوشنبه اولین روز از ماه ژوئن پس از بازگشت به عقب ماهانه سود. داو رز حدود 90 امتیاز در روز دوشنبه پس از یک 4.2% افزایش در مارس و 11% رالی در ماه آوریل است. در ضمن S&P 500 در مورد صعود 0.3% پس از به دست آوردن 4.5 درصد در ماه مه و 12.6 درصد از ماه قبل است.

"قطع ارتباط بین سهام و اقتصاد تولید نگرانی گسترده در میان برخی از سرمایه گذاران" جف Buchbinder سهام استراتژیست برای LPL مالی گفت: در یک توجه داشته باشید. "در همان زمان بازگشایی خوشبینی و عظیم محرک اقتصادی تحت الشعاع برخی نگرانی ها در مورد موج دوم COVID-19 عفونت و افزایش چین-آمریکا تنش است."

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب