آتی سهام افت در ادامه virus نگرانی در پرش مدعیان

یک عابر پیاده عبور می کند در مقابل بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک آمریکا در روز چهارشنبه 3 ژوئن 2020.مای

توسط ELEMENTORSITE در 5 تیر 1399

یک عابر پیاده عبور می کند در مقابل بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک آمریکا در روز چهارشنبه 3 ژوئن 2020.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

سهام آتی تحت فشار بودند دوباره در روز پنج شنبه پس از انتشار ناامید کننده بیکاری در حالی که معامله گران دست و پنجه نرم با افزایش تعداد coronavirus موارد است.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته 174 امتیاز یا 0.7%. S&P 500 آتی تضعیف 0.6% و Nasdaq-100 آتی از دست 0.1%.

اضافی 1.48 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته وزارت کار گفت. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار چاپ 1.35 میلیون. این علائم دومین هفتۀ متوالی است که تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده دادههای بدتر از انتظار است.

آتی کاهش یافت و به صبح خود را پایین پس از اطلاعات منتشر شد. اما آنها به سرعت بهبود از آن سطح به ادامه ادعا می کند کاهش بیش از 700,000 هفته گذشته است.

بیش از 45,000 جدید کروناویروس موارد تایید شده در چهارشنبه رکوردی که پیشی قبلی مارس 26 اوج با بیش از 9000 نفر به یک NBC News شمارش. متحده مانند تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا و آریزونا را همه دیده اند عمده خوشه. نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات همچنین دستور داد بازدید از برخی از کانون متحده به قرنطینه برای 14 روز.

این تجدید حیات led Apple دوباره نزدیک برخی از فروشگاه ها در هوستون که در آن فشرده-واحد مراقبت تخت نزدیک به ظرفیت. آن همچنین باعث دیزنی به تاخیر در بازگشایی آن مستقر در کالیفرنیا پارک های فراتر از ژوئیه 17.

سهام شرکت هایی که سود از اقتصاد بازگشایی شد تحت فشار در اوایل معاملات. شرکت های هواپیمایی از جمله آمریکا و دلتا و ایران همه کاهش بیش از 4 درصد. نروژی کروز خط تضعیف 8.5%.

منفی عناوین فرستاده بازار به یک مارپیچ رو به پایین در روز چهارشنبه. داو کاهش یافته و حدود 700 امتیاز در حالی که S&P 500 و Nasdaq افت 2.5 درصد و 2.1 درصد بود. هر سه معیار های ارسال شده خود را بدترین روز پس از ژوئن 11. فناوری های سنگین نزدک نیز جامعی هشت روز رگه برنده.

"بازار شده است خوش بینانه است که اقتصاد در حال بازگشایی است و زندگی را تا حدودی به حالت عادی بازگشت اما این ویروس ممکن است ایده های دیگر" کریس Zaccarelli مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در مستقل مشاور داد گفت: در یک ایمیل. "بازار دوباره بدست گرفتار در تیراندازی افزایش تعداد Covid-19 موارد تجارت حمایت از تولیدات داخلی و سیاست است."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به تعرفه های جدید در $3.1 میلیارد دلار صادرات از فرانسه و آلمان و اسپانیا و انگلیس با توجه به اطلاع از نماینده تجاری ایالات متحده منتشر شد سهشنبه شب. وظایف جدید در زیتون آبجو ماشین ها و کامیون ها را می توان تا 100%.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب