هرگز صحبت در مورد شارژ کارگران مهاجر قطار کرایه: مرکز میان ردیف

Coronavirus: مهاجران صبر کنید برای گرفتن یک قطار ویژه در میان تمدید COVID-19 مستنددهلی نو: در یک ردیف بیش از ق

توسط ELEMENTORSITE در 15 اردیبهشت 1399
Never Talked About Charging Migrant Workers Train Fare: Centre Amid Row

Coronavirus: مهاجران صبر کنید برای گرفتن یک قطار ویژه در میان تمدید COVID-19 مستند

دهلی نو:

در یک ردیف بیش از قطار ویژه به مهاجران به خانه متحده, دولت, امروز گفت که آن را به حال هرگز در مورد شارژ کردن کارگران قطار کرایه. 85 درصد کرایه خواهد بود منتقله توسط راه آهن و بقیه توسط دولت گفت: سلامت بالا مقام وزارت.

"ما با توجه به اجازه برای اجرا به ویژه قطار در ایالت' درخواست. ما در حال تقسیم هزینه در 85-15 درصد (راه آهن: متحده) به عنوان هنجارهای. ما هرگز خواسته متحده به اتهام پول از رشته کارگران," وزارت بهداشت مشترک وزیر Lav Agarwal به خبرنگاران گفت:.

او در پاسخ به سوالات زیر کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی اعلام کرد که حزب او خواهد پرداخت کرایه برای همه مهاجران و کارگران نیازمند سفر با این قطار.

سونیا گاندی گفت: آن را "نگران کننده" است که مرکز شارژ مهاجران که رشته بدون غذا و سرپناه و یا شغل خود ساعت از بحران است.

"زمانی که دولت ما می دانیم که مسئولیت آن با تنظیم رایگان سفر هوایی برای شهروندان ما رشته در خارج از کشور زمانی که دولت می تواند با صرف حدود 100 تومان کرور روپیه در حمل و نقل و مواد غذایی و غیره. فقط برای یک مکان برنامه در گجرات, زمانی که راه آهن وزارت است که سخاوتمندانه به کمک Rs 151 کرور به PM تاج صندوق پس چرا نمی تواند این ضروری اعضای ملت ما پارچه داده می شود کسری از همان حسن نیت ارائه میدهد به خصوص رایگان سفر راه آهن در این ساعت از حاد پریشانی" کنگره رئیس گفته بود.

لرزاند نظر دولت امروز اظهار داشت که راه آهن پرداخت شد 85 درصد از کرایه و آن شد تا به ایالات متحده برای خرس بقیه هزینه. دولت دایره در قطار ویژه آغاز شده است که در حال اجرا در روز جمعه اما متفاوت بود.

"دولت های محلی و مقامات باید تحویل بلیط به مسافران توسط آنها پاک و جمع آوری کرایه بلیط و تحویل مبلغ به راه آهن" را بخوانید دایره دیده NDTV.

هفته گذشته دولت مرکزی کوتاه آمد و اجازه انتقال مهاجران با استفاده از اتوبوس و قطار پس از 36 روز از انتقاد شدید و مقاومت مواجه.

هزاران نفر از کارگران مهاجر و دیگران رشته پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد این مستند در 25 مارس بوده است از جان گذشته برای رفتن به صفحه اصلی برای هفته ها.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن