ایالات متحده آتی سهام در روز دوشنبه و حتی به ایالات متحده coronavirus موارد در ادامه به افزایش است.

میانگین صنعتی داو جونز آتی صعود مورد 0.4%. حرکت ضمنی باز دست آوردن حدود 150 امتیاز است. S&P 500 آتی اضافه 0.2%. Nasdaq-100 آتی کمتر بود.

پیش از آن در جلسه داو آتی بود, داد و ستد بیش از 100 امتیاز پایین تر به عنوان واکنش سرمایه گذاران به خونتان coronavirus موارد در برخی از کشورهای خاص بیش از آخر هفته.

سهام Dow-عضو بوئینگ اضافه شده 3 درصد در premarket تجارت به عنوان گزارش رویترز گواهینامه پرواز برای بوئینگ 737 Max مجموعه بودند شروع به دوشنبه.

سرمایه گذاران در انتخاب سهام در امید بیشتر دولت در اقتصاد ادامه خواهد داد به بازگشایی حتی به عنوان برخی از نقاط تا پاپ. خطوط هوایی جنوب غربی شروع به پریدن کرد و پس از گلدمن ساکس به روز رسانی سهام برای خرید از فروش. جنوب غربی 1.7% در premarket تجارت. سهام خرده شکاف و کازینو MGM اقامتگاههای تفریحی را نیز به دست آورد در premarket.

اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد بیش از 2.5 میلیون نفر تایید شده است در سراسر ایالات متحده در روز جمعه به تنهایی وجود دارد 45,255 بیشتر موارد گزارش شده از آوردن این کشور هفت روز به طور متوسط به بیش از 41 درصد از هفته قبل.

روز شنبه, فلوریدا, گزارش یک روز رکورد از موارد 9,636. دولت گزارش اضافی 8,577 در روز یکشنبه. این اعداد و ارقام منتشر شد پس از فلوریدا بار دیگر ممنوع نوشیدن در کافه در روز جمعه. تگزاس — دولت دیگر که دیده است رکورد خوشه در coronavirus عفونت — نورد روز جمعه برخی از بازگشایی اقدامات است. آریزونا دولتی mlb روز جمعه گفت موارد در دولت در حال “رشد سریع در همه گروههای سنی و جمعیتی.”

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر روز یکشنبه هشدار داد که “پنجره بسته است” آمریکا برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“بازگشایی برنامه تصادفا – این نه تنها در ویروس جدید در نقاط مثل TX و FL بلکه تأثیر مسافرت های بین المللی – به عنوان روزانه متحده آمریکا ویروس موارد پیشی گرفته چه همه امیدوار خواهد بود اوج خود در ماه آوریل” نوشته جولیان Emanuel ارشد حقوق صاحبان سهام و مشتقات استراتژیست در BTIG.

او همچنین با اشاره به S&P 500 بسته در زیر آن 200 روز میانگین متحرک — یک سطح از نزدیک تماشا گران — به عنوان وال استریت “متوقف شد به ارزیابی نه تنها نزدیک به پیامدهای این خطرات.”

عمده میانگین ارسال شده دومین کاهش هفتگی در سه هفته. داو کاهش یافته است 3.3% در هفته گذشته در حالی که S&P 500 از دست 2.9%. شاخص Nasdaq Composite با کاهش 1.9% در هفته گذشته. روز جمعه شاخص Dow کاهش یافته و بیش از 700 نقطه در حالی که S&P 500 و Nasdaq هر کاهش یافت و بیش از 2.4%.

“ریزشی استدلال برای بازار فعلی است و وسعت است و نه تقویت شده در طول این دوره تحکیم گفت:” اندرو Thrasher بنیانگذار Thrasher تجزیه و تحلیل در یک توجه داشته باشید. “که دلسرد بیشتر سهام را شکسته همراه با شاخص.”

خرمن کوب اشاره کرد 3,150 خواهد شد به یک سطح کلیدی به سازمان دیده بان برای سرمایه گذاران است. “من کمتر علاقه مند در دارایی های پر ریسک تا زمانی که ما به عقب بر گردیم به آن سطح,” او گفت:.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im