فورد انتظار دارد که مجلس از یاد توسن SUV خط به استوک سیتی فروش آمریکا سود اجرایی می گوید

فورد منتشر شد تیزر تصویر جدید خود را "خانواده" از توسن Suv ها در 6 جولای سال 2020 -- یک هفته پیش از زمانی که خ

توسط ELEMENTORSITE در 17 تیر 1399

فورد منتشر شد تیزر تصویر جدید خود را "خانواده" از توسن Suv ها در 6 جولای سال 2020 -- یک هفته پیش از زمانی که خودرو در حال انتظار برای اولین.

فورد

فورد موتور انتظار دارد که مجلس از آن یاد توسن SUV برای افزایش هر دو ایالات متحده فروش و سود ساختمان آن فرقه برای جذب جدید جاده خریداران از امثال فیات کرایسلر جیپ برند.

فورد است که debuting جدید خود را "خانواده" از وسایل نقلیه که شامل دو و چهار درب توسن Suv ها و همچنین به عنوان یک کوچکتر توسن اسپرت SUV در روز دوشنبه. وجود دارد بسیاری از وزوز در اطراف فورد قیامت از توسن یک دو درب SUV است که توسعه یک فن قوی پایه و پس از آن متوقف شد که در سال 1996.

"ترکیب وجود خواهد داشت بسیار قابل توجه حجم برای خانواده Broncos" کومار Galhotra فورد رئیس جمهور آمریکا & بازارهای بین المللی گروه گفت: CNBC. "این چنین احساسی محصول و ما می بینیم بسیاری از ارزش ها در آن نام تجاری است. که باید به نوبه خود در ایجاد ارزش قابل توجهی برای این شرکت است."

فورد انتظار جدید Broncos سودآور خواهد بود اگر چه Galhotra کاهش یافته است به بحث در مورد هر گونه اطلاعات بیشتر. خودروساز پروژه آن را به فروش صدها نفر از هزاران نفر از Broncos از یک سال و قرار دادن سه Suv ها در میان فورد بالا به فروش وسایل نقلیه در ایالات متحده Galhotra گفت.

توسن ورزشی است که انتظار می رود برای شروع ورود نمایندگی تا پایان این سال به دنبال آن دو و چهار درب Broncos بهار آینده.

با استفاده از نام توسن در وسایل نقلیه مختلف است که بخشی از یک طرح بزرگتر توسط فورد مدیر عامل جیم هاکت به اهرم شرکت شناخته شده ترین و نمادین نام خود را به کمک در 11 میلیارد دلار بازسازی خودروساز.

سهام این خودروساز در مورد 40 درصد در سال گذشته. وال استریت تحلیلگران با انتقاد هاکت عدم شفافیت و سرعت اجرای استراتژی جدید خود را.

'ساخته شده است وحشی"

"آنها در حال رفتن به اضافه کردن حجم قابل توجهی را به این شرکت و آنها در حال رفتن به رشد حجم زیرا هیچ یک از وسایل نقلیه امروز وجود دارد" Galhotra گفت. "آن است که خالص-اضافه کردن به سبد net-اضافه کردن به حجم و سودآور حجم."

فورد آگهی کمپین جدید توسن صف "ساخته وحشی" نقش این شرکت در حال حاضر "ساخته فورد افتخار" مبارزات انتخاباتی آگهی.

فورد راهکار برای توسن خانواده است که به گسترش رسیدن به قبلی دو درب SUV جدید چهار درب مدل و همچنین توسن که ساخته خواهد شد بر روی پلت فرم خودرو نسبت به دیگر نسخه های جدید.

کومار Galhotra است که رئیس جمهور آمریکا و بازارهای بین المللی برای فورد موتور.

فورد

فورد همچنین قصد دارد به سرمایه گذاری در آینده مشتریان که می خواهند به accessorize و خود را به فرد Broncos کمک می کند که افزایش حاشیه سود. شرکت Galhotra گفت: انتظار توسن برای تبدیل شدن به خودروساز برتر-لوازم خودرو بیش از فورد F-150 پیکاپ و فورد موستانگ اسب ،

"ما بسیار مهم accessorization برنامه ای است که ما در حال رفتن به راه اندازی با وسیله نقلیه," او گفت:. "ما در حال رفتن به آنها تن از فرصت های به نه فقط accessorize اما فرد چندین ویژگی خودرو است."

Off-road علاقه مندان به رهبری جیپ صاحبان به خوبی شناخته شده برای صرف هزاران دلار برای سفارشی کردن و به accessorize محصولات خود را. در حالی که چنین چیزهایی را به طور سنتی انجام می شود اشخاص ثالث در پس صنعت خودروسازان شده اند اقدام به پول نقد در در حدود 46 میلیارد دلار بخش ارائه شده توسط خود کارخانه و فروشنده نصب شده محصولات.

Galhotra گفت: این شرکت انتظار دارد که "بسیار زیادی" از توسن خریداران جدید برای فورد با نام تجاری. برای کمک به ماندن متصل با مشتریان جدید فورد راه اندازی کرده است "توسن ملت" مستقل جامعه آنلاین است که اجازه خواهد داد که توسن صاحبان و علاقه مندان به اشتراک گذاری اطلاعات, عکس ها و حوادث. آن را نیز ارائه رسمی پوشاک با توجه به شرکت.

فورد منتشر شد تصویری از یک نمونه اولیه جدید توسن SUV off-road تست در ماه ژانویه است.

فورد

فورد گفت: همچنین قصد دارد برای راه اندازی چهار "خاموش-Roadeo, هوای آزاد, ماجراجویی زمین های بازی" در ایالات متحده آمریکا است که اجازه خواهد داد که صاحبان و علاقه مندان به آزمون جدید توسن صف در زمین به چالش کشیدن. آنها انتظار می رود برای شروع در چهار نامعلومی شهرستانها در سال آینده.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که هنگامی که ما در راهاندازی این برند دوباره ... ما می خواستیم به آن را در یک راه بزرگ گفت:" دیو Pericak فورد مدیر از آیکون های وسایل نقلیه. "به هر سه این وسایل نقلیه موجود در همان زمان ما فقط احساس می کنم در حال رفتن به رویکرد مناسب برای ایجاد این نام تجاری اولیه و ساخت یک اثر و اجازه دادن به هر کس می دانید که ما در این مورد جدی فضا است."

'پدیده یک توسن'

که جدی است که بخشی از آنچه در زمان توسن را به بازار می آیند با توجه به فورد مدیران. آنها می خواستند برای اطمینان از وسایل نقلیه زندگی می کردند تا به همنام خود اما همچنین ارائه فن آوری های جدید برای جذب خریداران جدید.

"شما لازم نیست چیزی مانند توسن و با عجله آن را" Pericak گفت. "شما باید مطمئن شوید که شما آن را راه."

مشتریان شده اند در انتظار سال برای توسن به بازگشت. فورد برای اولین بار تایید رستاخیز توسن در ژانویه 2017.

فورد به تازگی به طعنه این تصویر از جلوی آن جدید Ford Bronco در رسانه های اجتماعی جلوتر از خودرو را برای اولین بار.

فورد

Pericak توصیف جدید توسن به عنوان "پدیده یک توسن" اما با ویژگی های و مواد است که "بسیار مدرن و مترقی است." در مورد توسن, ورزش, او گفت: آن را نمی خواهد تحمل توسن و اگر نام آن را زندگی نمی کنند تا به یک مشتری جاده انتظارات.

"این رفتن به تعجب بسیاری از مردم" Pericak گفت. "آنها در حال رفتن به شوکه چقدر خوب آن واقع است."

توسن ورزشی خواهد شد و در تولید این خودروساز کارخانه در Hermosillo, Sonora, مکزیک. توسن تولید خواهد شد در یک کارخانه در میشیگان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن