ماشین تلاش برای جلوگیری از گاو بدبختانه Vikas Dubey سعی در فرار: پلیس

گانگستر Vikas Dubey شد کشته در برخورد پس از یک تصادف در جاده امروزکنپور: ساعت پس از گانگستر Vikas Dubey شد در

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399

گانگستر Vikas Dubey شد کشته در برخورد پس از یک تصادف در جاده امروز

کنپور:

ساعت پس از گانگستر Vikas Dubey شد در چه اوتار پرادش پلیس گفت: فرار تلاش پس از یک تصادف به ویژه نیروی کار به نسخه خود را از حادثه ای که مطرح است چند سوال.

Vikas Dubey, می خواستم برای قتل هشت پلیس در هفته پیش گرفته شد به زادگاه خود کنپور زمانی که ماشین او در واژگون در بزرگراه های ویژه نیروی کار (STF) گفت.

ماشین بدبختانه زمانی که راننده "خسته پس از یک سفر طولانی" منحرف برای جلوگیری از یک گله گاو که تا به حال به طور ناگهانی به نظر می رسد در جاده ها گفت: STF بیانیه.

پنج پلیس به شدت مجروح شدند و خیره شدن توسط حادثه. "بی باک, جنایی, Vikas Dubey در زمان استفاده از این وضعیت و ربوده اسلحه از بازرس Ramakant پاچوری و فرار به سمت kachcha جاده" the STF گفت.

Dubey پیچ و مهره ای با 9 میلی متر تفنگ آن را ادعا کرد.

پلیس در اتومبیل های دیگر و پس از صحبت کردن با پلیس مجروح در SUV زد پس از کیفری که "با قصد قتل پلیس اخراج تفنگ". این STF گفت: به اطمینان حاصل شود که Dubey گرفتار شده بود زنده پلیس بسته در Dubey اما اخراج او یکسره در پلیس.

"پلیس تیم تا به حال هیچ چاره ای جز به آتش در دفاع از خود. Dubey مجروح شد و سقوط کرد. پس از کمک های اولیه پلیس او را به یک بیمارستان دولتی که در آن او مرده اعلام شد توسط پزشکان" the STF گفت.

دو پلیس Shivendra سینگ Sengar و Vimal Yadav, زخمی در شلیک توسط Dubey هنوز در بیمارستان گفت: این بیانیه است.

با توجه به پست پس از مرگ, Dubey تا به حال سه زخم گلوله به قفسه سینه و یکی به بازوی خود را. به پلیس گزارش قرق توسط گلوله.

این بیانیه آدرس نیست چند سوال.

ساعت قبل از برخورد یک ویدیو در تلفات پلازا در 4 نشان داد Dubey در ماشین های مختلف نه یکی که لغو شد.

رسانه ها که زیر شده بود پلیس به کاروان یک شبه متوقف شد 2 متر از محل حادثه صورت گرفت.

روشن نیست که چرا یک جنایتکار خطرناک متهم در 60 موارد از جمله قتل نمی شد دست به دستبند. به گفته پلیس او موفق به سرقت یک اسلحه صعود از لغو و اجرا شود.

دادخواست واصل شب گذشته در دادگاه عالی خواسته بود برای حفاظت از Dubey و یک نوبت به بررسی های اخیر برخورد قتل چند تن از همکاران خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب