قطار ویژه برای رشته مهاجران و دانشجویان و اجتماعی فاصله باید

Special Trains For Stranded Migrants, Students, Social Distancing Must

Lakhs از مردم در سمت چپ رشته بدون غذا و سرپناه و یا درآمد ناگهانی مستند.

دهلی نو:

دو روز پس از اجازه دادن به کارگران مهاجر دانش آموزان زائران و یا گردشگران سمت چپ رشته را در سراسر کشور COVID-19 مستند به بازگشت به کشورهای خود را, این مرکز در روز جمعه گفت: قطار ویژه اجرا می شود به آنها را به خانه.

با توجه به راه آهن “Shramik (کارگر) ویژه” قطار اجرا می شود به کارگران مهاجر خانه و مسافران تنها اجازه داده می شود در هیئت مدیره یک بار آنها یافت می شود بدون علامت پس از غربالگری.

شش قطار اعلام کرد تا کنون اجرا خواهد شد از Lingampalli (Telangana) به Hatia (Jharkhand), الووا (کرالا) به Bhubaneswar (Odisha), Nashik (Maharashtra) به لکنو (UP), Nashik به بوپال (Madhya Pradesh) جیپور (راجستان) به پتنا (بیهار) و کتا (راجستان) به Hatia (Jharkhand).

ایالات متحده از آن مردم خواهد برداشت را مجبور به فرستادن مردم به ایستگاه های در دسته و ارائه وعده های غذایی و آب آشامیدنی به مسافران است.

اولین قطار به حمل و نقل مهاجران رشته توسط lockdown چپ Telangana برای Jharkhand در حدود 4:30 صبح امروز حمل از 1200 نفر از Lingampally در جنوب کشور به Jharkhand را Hatia منطقه.

24-مربی قطار که معمولا صندلی 72 نفر در یک محفظه موجود تنها 54 نفر در هر یک به دنبال فیزیکی فاصله دستورالعمل. همه مسافران نیز غربالگری علایم قبل از اینکه مجاز به هیئت مدیره.

این حرکت برای ارسال این مهاجران خانه با قطار می آید دو روز پس از مرکز مجاز مهاجران و دانشجویان و دیگر افرادی که علائم عفونت کرونا ويروسی به بازگشت به خانه نزدیک به پنج هفته پس از یک مستند در سراسر کشور تحمیل شد به شکستن زنجیره انتقال ویروس است.

منابع گفت: تصمیم گیری اجازه می دهد تا سرگردان مردم به سفر پس از فشار از درون BJP. وجود نگرانی های مهاجر بحران می تواند آسیب حزب سیاسی و بازخورد به این اثر داده شد به حزب رئیس JP Nadda طی یک نشست مجازی با نمایندگان مجلس و MLAs.

Lakhs از کارگران مهاجر و دیگران شده بود سمت چپ رشته در کشورهای دور از خود را پس از مستند در سراسر کشور اعمال شده در مارس 25. این مرکز تا به حال گفت: مهاجران خواهد بود پس از نگاه اما واقعیت نشان داد در غیر این صورت با گزارش از گرسنگی در آینده از گوشه های مختلف کشور است.

به عنوان فعالیت اقتصادی به یک توقف ناگهانی در طول مستند هزار نفر باقی مانده بودند بدون شغل و پول و غذا و سرپناه و بین ایالتی حمل و نقل, بسته, تا به حال هیچ چاره ای جز به راه رفتن صدها و اغلب هزاران کیلومتر از خانه باعث یک بحران انسانی.

فاز دوم این مستند در سراسر کشور برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به در مارس 3. معلوم نیست که اگر دولت به گسترش این مستند برای بار دوم اگر چه برخی از کشورها از جمله Telangana در حال حاضر انجام شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de