10 کار از خانه سمت Hustles که ممکن است شما را به برخی از پول اضافی در این سال

این روزها یک شغل است که اغلب کافی نیست. از یک طرف فشار می تواند یک راه عالی برای دریافت برخی از پول اضافی در ج

توسط ELEMENTORSITE در 29 اردیبهشت 1399

این روزها یک شغل است که اغلب کافی نیست. از یک طرف فشار می تواند یک راه عالی برای دریافت برخی از پول اضافی در جیب خود و کمک به شما در رسیدن به یک تنوع از اهداف مالی مانند صرفه جویی برای پرداخت در یک خانه, گرفتن خارج از بدهی و یا فقط برخی از مقدار مورد نیاز پول اضافی است.

بیشتر و بیشتر مباحث می رویم مجازی این روزها و قادر به کار از راحتی از خانه خود را است عمده خود را گرفتن. اگر شما به دنبال یک فشار جانبی است که می تواند انجام شود عملا شما را در شانس هستید چرا که وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای ایجاد یک کمی اضافی خمیر را تا کنون که بدون ترک نیمکت خود را.

این که آیا شما به دنبال یک کار از راه دور مطابق با اقامت در خانه سفارشات در طول coronavirus همه گیر و یا شما فقط همیشه از کار در لباس خواب شما در اینجا 10 عالی کار از خانه سمت hustles شما می توانید سعی کنید برای ایجاد پول اضافی این سال است.

1. مدرس زبان انگلیسی

انگلیسی زبانان بومی است که می تواند آموزش دانشجویان خارجی زبان در تقاضای بالا هستند و آن را قطعا می توانید آنلاین انجام می شود. با توجه به دیوید Bakke اشتغال و سمت فرفره متخصص در دلار, عاقلی, بسیاری از این, تدریس خصوصی مباحث نیاز نیست حرفه ای آموزش تخصص, اگر چه خبره معلمان را دریافت کنید دسترسی به طیف وسیع تری از موقعیت. او نشان می دهد چک کردن یک سایت مثل VIPKid که در آن شما می توانید ثبت نام برای آموزش زبان انگلیسی آنلاین برای یک رای از بین $15 و 22 دلار در هر ساعت.

در علاوه بر این به تدریس زبان انگلیسی آموزگار در موضوعات مختلف همچنین می توانید از راه دور با استفاده از تکنولوژی مانند زوم Google Hangouts یا آنلاین وبینار نرم افزار مانند webinarjam یا Livestorm.

دوباره آموزشی حرفه ای خواهد شد به احتمال زیاد شانس بهتری در snagging تدریس خصوصی شغل برای دانش آموزان در خاص مطالب علمی مانند ریاضی یا علوم, اما اگر شما, شما همچنین می توانید خود را با استفاده از مهارت های تخصصی و استعداد به معلم مردم در بیشتر مناطق گوناگون.

اگر شما یک فن آوری, صدای تیز و تند, شما ممکن است قادر به گرفتن یک فرفره, تدریس خصوصی, تازه کار در مبانی برنامه نویسی. عشق را به بازی گیتار ؟ به اشتراک گذاشتن استعداد خود را با مشتاق راک با تبدیل شدن به یک معلم خصوصی موسیقی. شما می توانید ثبت نام برای ارائه خدمات تدریس خصوصی در Tutors.com که اشاره می کند که شغل تدریس خصوصی در دسترس هر کسی با داشتن دیپلم دبیرستان یا GED.

نام دامنه هزینه و وقتی که شما خرید کلی دامنه و فروش مجدد آنها باعث می شود پایدار درآمد انفعالی کانال. بهترین بخش ؟ شما می توانید شیرجه رفتن در سمت راست و دور و بدون هر گونه دانش و یا آموزش.

"شما می توانید شروع به کار بر روی آن با حداقل سرمایه گذاری از زمان و تلاش و پول آن نیاز به هیچ مهارت های خاص و یا تجربه می گوید:" کریستوفر Liew, بنیانگذار ثروت بسیار جذاب است.

او نشان می دهد به خرید نام دامنه و سپس فهرست آنها را به فروش برای سود در بازار, سایت های مانند Afternic Sedo یا GoDaddy.

4. نماینده خدمات مشتری

خدمات به مشتریان کار می کنند به طور طبیعی آشنایی خود را به انجام از راه دور آن را به عنوان اغلب طول می کشد بیش از تلفن و یا آنلاین. شما می توانید پیدا کردن کار در خانه خدمات به مشتریان فرصت ها در سایت هایی مانند کنترل از راه دور.شرکت و flexjobs.

در حالی که همه گیر در خانه, بسیاری از ما وقت پیدا کرد و در نهایت پاک کردن پستو. اگر شما به طور ناگهانی در بر داشت خود را با یک کمد لباس از لباس های شما دیگر نمی پوشند در نظر بگیرید فروش موضوعات در یک برنامه مانند Poshmark که اجازه می دهد تا به شما برای آپلود عکس نوشتن شرح مختصر و تنظیم قیمت می باشد.

از آنجا, شما رها کردن در مورد فروش خود را به یک USPS صندوق پستی و یا ترتیب برای صفحه اصلی پیکاپ با پیش پرداخت قبل از خطاب برچسب روی بسته بندی.

دلربا قهوه چیدن خشک تمیز کردن و کارهای خانه نور برخی از کارهای معمولی شما می خواهم مرتبط با یک دستیار شخصی. اما وجود دارد مقدار زیادی است که می توان از راه دور به عنوان یک دستیار مجازی به عنوان به خوبی از مدیریت ایمیل و تقویم به پرداخت آنلاین صورتحساب و سازماندهی فایل ها در ابر.

"فقط به خاطر اینکه شما از نزدیک با کسی که آن معنا نیست که شما باید در فضای فیزیکی خود می گوید:" شان Nguyen, مدیر اینترنت مشاور. "وجود دارد مقدار زیادی از تقاضا به صورت پاره وقت دستیاران مجازی و آن را ایده آل برای کسی که می خواهد به کار 10-20 ساعت در هفته در کنار خود فشار."

"هر کس نیاز به مطالب از وبلاگ به وب سایت های رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها می گوید:" نگوین که کسب و کار خود را شروع به عنوان یک فشار جانبی. "اگر شما می توانید بنویسید و سپس وجود دارد این است که هرگز پایان دادن به جریان محتوا در انتظار شما است."

از طریق سایت های مانند Upwork و Fiverr, شما می توانید پیشنهاد شغل نوشتن آزاد در هر انتساب اساس. محتوای وب سایت نیز اغلب نیاز به همراه گرافیک بنابراین این سایت همچنین مکان های بزرگ برای پیدا کردن طراحی گرافیک و تصویر سازی و هنر دیگر مباحث است.

8. رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار

صحبت از رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها چرا که نه آن را یک گام بیشتر و تبدیل شدن به یکی از خودتان است ؟ اگر شما در حال حاضر یک مناسب و معقول Instagram زیر و شور و شوق شما در نیمه راه وجود دارد.

"شروع های زندگی روزمره خود را در یوتیوب و Instagram," نشان می دهد شایان Fatani دیجیتال بازاریابی متخصص در PureVPN. "در این دوران سخت شما ممکن است تعجب که چگونه بسیاری از مردم در واقع با شما ارتباط برقرار کنند. شما می توانید کار بر روی کیفیت محتوای خود را توسط آموزش دوربین های مختلف کلاهبرداری و گزینش مطالب تکنیک است."

9. Amazon Mechanical Turk

اگر چه بسیاری از وظایف را می توان خودکار این روزها گاهی واقعی زندگی بشر است که هنوز هم مورد نیاز است. Amazon Mechanical Turk اجازه می دهد تا کسب و کار به برون سپاری وظایف به یک شبکه از راه دور کارگران که آیا شغل تقریبا. این مشاغل شامل همه چیز از اعتبار سنجی داده ها به پژوهش به بررسی های به علاوه محتوای اعتدال و بیشتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن