75 از رنگارنگ ترین خانه ها از همه زمان

توسط آدرین براوکسبه روز شده در دیروزما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Post Image

اعتبار: آپارتمان درمانی

از نقاشی با مداد رنگی برای اشباع شده از نئون به الهام گرفته از طبیعت, رنگ یکی از جذاب ترین و مهم عناصر دکور شما می توانید با استفاده از طراحی یک خانه است. آن را مبالغه برای توصیف رنگ به عنوان قدرتمند است. حتی با اضافه کردن یک رنگ پریده اشاره از رژگونه صورتی می تواند یک تحول بزرگ است. "میآید رنگ" است که بیش از حد مورد استفاده عبارت, اما, دلیل خوب: آبپاش فقط چند پاشیده رنگ مورد علاقه خود را به طور کامل می تواند احیای فضا. آن را عمیق شجاعانه موضوع گسترده ای... و این که چرا ما در حال اختصاص یک ماه تمام به آن است.

این لیست بود دشوار به محدود کردن. من باید بدانید که: من شخصا خار از طریق سال از خانه ما تور برای پیدا کردن خانه ایستاده است که لطف خود را پررنگ استفاده از رنگ. آن آسان نبود اما این 75 خانه نشان دهنده برخی از بهترین و واضح ترین خانه های من دیده می شود. گالری سازماندهی شده است منظور از رنگین کمان بنابراین شما دیدن خانه با مقدار زیادی از رنگ قرمز و سپس نارنجی و سپس زرد... شما ایده را دریافت کنید. من در خانه با بزرگترین طیف از رنگ ها برای پایان, بنابراین شما باید به حرکت از طریق خود را برای دیدن چند رنگ amazingness!

1. این رنگین کمان عشق, الگوی تضاد طراح اصلی انفجار سرگرم کننده رنگ

Lizzy Kirby داخلی سبک و میزبان Instagram برچسب #crashbangcolour است عاشق رنگ سبک و الگوی برخورد. "گفته شده است که من متولد شده با رنگین کمان در خون من است و من این بیان در هر اینچ صفحه اصلی" Lizzy می گوید.

2. فلوریدا خانه نشان می دهد که چگونه برای ایجاد یک رنگی با خود به خانه دوم می یابد

لیلی گارسیا در این زندگی فلوریدا خانه با شوهرش اسرائیل و سگ خود را. "ما سبک است که تقریبا ترکیبی از صرفه جویی و بازار می یابد. من ساقه وب سایت و بازدید از محله من صرفه جویی مغازه ها به دنبال قطعات خاص برای اضافه کردن و یا جایگزین" او می نویسد. ""را از دست ندهید در آن بد بو و رنگ است که قلب خود را خوشحال. سعی نکنید به جا به بی رنگ زیبایی شناسی در زمانی که شما می ترسند از رنگ و طراوت و چالاکی."

3. یک 'بسیار بژ' اجاره آپارتمان در حال حاضر باور نکردنی رنگارنگ

هنرمند و مشتاق طراح داخلی راشل Havenhand تلاش برای زندگی "به طور معمول" در او خسته کننده بژ اجاره آپارتمان در ابتدا. "...[B]ut گذشت زمان اصرار من برای رنگ احساس خارش که نیاز به خش," او توضیح می دهد. "من از نقاشی هیچ چیز و همه چیز رنگ فقط ریخته از مغز من از طریق دست من بوده است."

4. این زرق و برق دار, UK, خانه مدرن, رنگ مسدود کردن الهام بخش شما به دنبال آن هستید

پائولو d'agostino Bowe شریک زندگی خود را و گربه خود را به اشتراک گذاری این 861 فوت مربع خانه در انگلستان است. این همه چیز پائولو همیشه می خواستم در یک خانه دو طبقه سقف بالا مقدار زیادی از نور طبیعی یک باغ کوچک خوب به اندازه یک فضای سرگرم کننده و با یک پنجره. "من فکر می کنم این سبک از خانه است التقاطی اما در صورت خود را! من عاشق رنگ اما آرام پالت. هیچ چیز بیش از حد روشن و یا زرق و برق دار!"

5. جسورانه 1934 هنرمند ییلاقی ثابت طبیعت بهترین رنگ الهام

جسیکا Brigham تبدیل شده است و در حال حاضر جذاب هنرمند ییلاقی به مدرن التقاطی glamazon خانه سرشار از گیاهان سبز و الگوهای! او سهام این ییلاقی با شوهرش کریستوفر و سه حیوانات خانگی.

6. فوق العاده خنک و رنگارنگ شیکاگو محل سکونت یک حمله خنثی

پنج سال پیش و آنا شروع, قدیمی, لباس با نام تجاری به نام باربی Roadkill اما او پس از انتقال به لگن و رنگارنگ, قدیمی, دکور خانه, که او به فروش می رساند در Instagram صفحه. "من را به خود جلب پررنگ رنگ و چاپ من با در 80s و 90s و زیبایی در لباس و کالا نشان می دهد که" او می گوید. خانه او سهام با شریک زندگی ریچارد پر از رنگ!

7. کوچک غفلت صاف کردم در کل آشپزخانه DIY نو و جدید پالت رنگ خاکی

هند و شریک زندگی خود هری خریداری این 465 فوت مربع مسطح از یک سال پیش. "یک قرن 18 سنتی ادینبورگ آپارتمان تخت است که تا به حال نادیده گرفته شده است برای چند سال مسطح آیا نیاز به یک بیت از کار هنگامی که ما نقل مکان کرد یعنی یک دیگ جدید (که شکست پس از دو ماه) اما نیز وجود دارد چیزهای ما می خواستیم به تغییر آن را برای ما کار می کنند."

8. این هنرمند فوق العاده رنگارنگ اجاره را الهام بخش شما برای اضافه کردن رنگ به شما

آنا Jacobs خود را آغاز رنگارنگ homewares خط در سال 2015. اجاره خانه و سهام او و با او دو بچه پر انرژی است زمین بازی الهام بخش رنگ و طرح. "من فکر می کنم مهم ترین چیز این است که برای کار کردن چگونه شما می خواهید به احساس در اتاق شما تزئین و سپس کار کردن که رنگ شما احساس می کنید مانند این که" او می نویسد: هنگامی که خواست به او نشان بزرگترین رنگ اسرار.

9. در حال حاضر زرق و برق دار خانه ویکتوریا بوده و انرژی با رنگ های جسورانه

10. این برگ طلا هنرمند از مبتکر و رنگارنگ ایده های DIY

لارا است که شناخته شده به عنوان "برگ طلا ملکه" با تشکر از زرق و برق دار, نقاشی های دیواری و آثار هنری او ایجاد می کند. انگلستان خانه او سهام با شوهرش و سگ خود را تا به برخی از فوق العاده مبتکر با استفاده از برگ طلا و همچنین به عنوان بسیاری از خلاق و بودجه دکور ایده های.

11. ققنوس خانه ورساچه شال به زندگی می آیند

12. اجاره خانه به طور کامل تبدیل بدون هیچ گونه بازسازی بزرگ

کاترین Thewlis ارائه می دهد Edesign, Airbnb و مسکونی خدمات طراحی داخلی در زمینه کسب و کار Hausmatter. او سهام این اجاره خانه او را کاملا دگرگون شده با او شریک و یک سگ. و بیشتر تحت او را به طور کامل تغییر نگاه از او اجاره بدون هیچ گونه عمده بازسازی.

13. زیبا بلفاست صفحه اصلی جزئیات افزایش از رنگ های جسورانه

14. این بازسازی مونترآل خانه خیره کننده ترین و مدرن آشپزخانه صورتی

Isa Lora مسیه صاحب بیگل St-Lo و او استخدام طراح داخلی Maude Coudé در سال 2018 به نوسازی آپارتمان او در وردن محله های مونترآل. آنها تخریب دیوار و تغییر ویندوز و جایگزین floorboards برای شروع است. با الهام از Isa Lora عشق مدرن و boho vibes, Maude طراحی برجسته آشپزخانه صورتی که در حال حاضر Isa Lora در اتاق مورد علاقه.

15. آپارتمان درمانی اخبار فرهنگ و ویرایشگر زندگی در یک Bold 'Boho Rainbow Brite' بوستون صفحه اصلی

"از اولین پست من در کالج پد به حال من سبک طراحی کرده است, رشد و تغییر است و این مکان احساس می کند مانند یک کامل مظهر من" می نویسد: آپارتمان درمانی اخبار فرهنگ و ویرایشگر تارا بلوچی زندگی می کند که در این بوستون آپارتمان با دو گربه دانته و ویرژیل.

16. جسورانه نیوجرسی صفحه اصلی نشان می دهد که چگونه برای اضافه کردن شخصیت به یک ساخت جدید

تیفانی ب از وبلاگ "من التقاطی لانه" تبدیل این جدید-ساخت خانه به یک شخصیت بسته بندی شده در صفحه اصلی با تشکر از تصویر زمینه و سرگرم کننده دکور می یابد. "در حالی که من عاشق فضاهای زیبا, من واقعا معتقدم که شما می توانید رسیدن به نگاه شما می خواهید بدون تخلیه کیف پول خود را به طور کامل در این روند!"

17. این پورتلند خانه نقاشی طرح چوب کف نیست حتی برجسته ترین عنصر طراحی

پیتر Spalding, خود, شوهر, Kevin Fadden و توبی (puggle) بازسازی این 1940s استعماری خانه در پورتلند اورگان است. "من دوست دارم اتاق نشیمن ما از آنجا که ما را ساخته اند آن را به نظر می رسد کمی پر زرق و برق و راحت در یک بار و ما آن را انجام داده ام و همه رنگ."

18. عصر فضا در دیدار بسیار معروف جنسیت آشپزخانه (و موی فرش) در این برروی کمی 1970s استرالیا صفحه اصلی

Horticulturalist مایکل بردی (بله درست مانند پدر از "دكتر" و لیزا بردی بصری merchandiser, زندگی در این 858 فوت مربع خانه ساخته شده در سال 1974. "من همیشه جذب شده به مد و موسیقی و احساسات متصل به آن دوران گذشته از دوران کودکی من است."

19. این بسیار سازمان یافته 350 فوت مربع آپارتمان نیویورک را به شما دوباره فکر می کنم خود را از وضعیت ذخیره سازی

ژاک مدیر استعداد توسعه و ارشد عکاس در آبفا و لیبی است مدیر ارتباطات در رشد جهانی. آنها به اشتراک گذاری این 350 فوت مربع آپارتمان اجاره. "حتی اگر ما آپارتمان های فوق العاده کوچک ما در بر داشت که این یک انفجار برای تزئین سرگرمی و حتی خانواده و دوستان با ما بماند" توضیح می دهد که لیبی.

20. البته این Georgia خانه یک هلو کامل, اتاق ناهار خوری

هلو-رنگی اتاق ناهار خوری نیست فقط رنگ محبوب بلاگر و Instagrammer Jodi باند را در خانه پیدا کنید همچنین یک آشپزخانه زرد, صورتی, کوچ, اتاق خواب سیاه و سفید و خیلی بیشتر! Jodi و همسرش تیم به اشتراک گذاری این خانه با بچه ها Avia یهودا رودز و ایسلا.

21. 400 فوت مربع بروکلین استودیو متناسب با یک تن از رنگ در یک فضای کوچک

یک بار Esi Agbemenu این آپارتمان به ارزش ماندن در او قادر به ایجاد یک خانه است که منعکس من—هیچ انتخاب مبلمان و فقط به خاطر آن بود که برابر قادر برای آینده حرکت و یا خرید مطلوب دکور در امید آن خواهد بود inoffensive به اتاقی—فقط یک فضا است که نماینده من است."

22. این است که قطعا Cheeriest خانه کوچک در تمام دوران

جغرافی و ساز لی پرا شد بانک مرکزی با شیب دار هزینه زندگی در واشنگتن دی سی—پس از او ساخته شده است یک خانه کوچک با کمک دوستان و طراحان و محلی ساختمان جامعه است. "من عاشق خانه من چون من ساخته شده بسیاری از آن با کمک جامعه من (دوستان و طراحان و سازندگان در DC)" توضیح می دهد که جغرافی و سازنده لی پرا.

23. رنگارنگ حداکثری آپارتمان 55 گیاهان و سکسی تابوت به سبک اتاق خواب

24. سرد کالیفرنیا اجاره است که سرشار از رنگ و تبادل نظر الهام

دنی و شریک زندگی خود فیلیپ هر دو زندگی و کار در فضا آنها به ابداع Dazeywood پنت هاوس پس از او لباس های رنگارنگ خط Dazey لا. اگر چه این آپارتمان تا به حال باور نکردنی استخوان دنی می گوید نقاشی جای داد و آن را عمده لیفتینگ صورت و کمک به برجسته کردن برخی از ویژگی های آن مانند ساخته شده است در قفسه بندی در بسیاری از اتاق.

25. این Jawdroppingly خانه زرق و برق دار ممکن است الهام بخش شما را به اضافه کردن و پرده و رنگ و راه راه برای منزل شما

26. این مدرن آپارتمان بارسلونا را در پالت رنگ همه چیز است

فرانسیسکا Piliego زندگی در این 721 فوت مربع آپارتمان در بارسلونا ال متولد محله. او با سابق او-هم اتاقی معمار آندره Serboli از بنیانگذاران کلمبو و Serboli معماری برای نوسازی این فضا است. آنها با هم به طور کامل تبدیل فضا دادن به این 1800s آپارتمان حداقل نگاه کنید.

27. پیدا کردن بارهای از رنگ و الگوی الهام بخش در این خانه انگلستان

تصویرگر نائومی ویلکینسون و عکاس شریک Noel Deasington زندگی در این بازی رنگارنگ انگلستان با دو بچه و سگ. خانه خود را پر از دوره فریبندگی مانند یک شومینه (که می رود تمام راه را به سمت سقف بالا) که آنها زوج با مدرن تر رنگ ها و الگوهای.

28. این اجاره آپارتمان در رنگین کمان رنگ پالت را بلند ارواح خود را

چیزی که خارج از غرفه برای اولین بار هنگامی که شما راه رفتن را به هنرمند دانا ثروت میامی اجاره آپارتمان های غول پیکر, نرم, رنگین کمان, هنر, قطعه ساخته شده از رنگارنگ, pom-poms بود که یک تکه ساخته شده و برای اولین بار تا کنون در هنر نشان می دهد. "من شخصی زیبایی است که با الهام از اواسط قرن طراحی مدرن و کل بسیاری از رنگ" او می گوید: در سفر ویدیو بالا.

29. این اسپانیایی آپارتمان یک به طور جدی قدرتمند ترکیبی از رنگ

سوزانا Ordovás یک فضای داخلی روزنامه نگار و از نویسندگان دکوراسیون Elle magazine (مکزیک) خرید این آپارتمان در شهر مادرید اسپانیا چهار سال پیش. سوزانا یک غریزه طبیعی برای ایجاد ترکیبی از قدیم و مدرن رنگ و بافت.

30. این آفریقایی غیرمتعارف انبار پر انرژی است انفجار رنگ

کروب استوارت محبت, تماس, طراحی, سفر در صفحه اصلی "رنگ درمانی" و این همه را با نصب فرش قرمز! "پس از روی فرش قرمز به نمایندگی از چاکرای ریشه من انتخاب برای رنگ دیوار نارنجی, زرد, سبز, آبی و بنفش" نوشته کروب.

31. این خانه کوچک دارای برجسته ترین کاشی حمام تا کنون

من نمی دانم که من به قوی ترکیب رنگ قرمز و سیاه و سفید تا زمانی که من کشف فوق العاده جسورانه در حمام دانیل و دیگو بوئنوس آیرس صفحه اصلی. اما آن را فقط به حمام خود را که سرشار از رنگ; تمام خانه پر از جنب و جوش پالت الهام بخش است.

32. پر جنب و جوش خانه مراکش

مراکش شناخته شده برای خود را پر جنب و جوش معماری و پارچه, پس از آن تعجب آور نیست برای پیدا کردن یک خانه وجود دارد پخش رنگ در هر اتاق. میشل Biehn در فاس مراکش یک مثال فوق العاده ای به عنوان یکی-از-یک-نوع: تمام رنگ بودند سفارشی-ساخته شده توسط میشل با مجموعه خود را از رنگدانه ها.

33. یک بازیگر انفجار رنگ در 650 متر مربع

بازیگر فرانسوی/هنرمند کارن Racicot مجموعه ای را به ایجاد یک پر جنب و جوش "زندگی جعبه طلا و جواهر" با تورنتو سکونت و او تاکید کرد, جسورانه, رنگ در هر جنبه ای از سبک او حق را به او داغ پینک آب بریتا فیلتر.

34. رنگارنگ غرب LA صفحه اصلی

کارلی و جیمز هر دو خلاق هنرمندان نمی تواند صبر کنید تا در نهایت خود را خانه خود را قادر به انجام هر کاری که آنها می خواستند با آن است. الهام گرفته شده توسط هر دو هنر و رنگ آنها خود را پر west LA خانه با بارهای از هر دو!

35. حداکثری در حداقل بودجه را پر می کند خانه اش را با نقاشی های دیواری

شیلی متولد میلا موراگا-Holz وبلاگ شوخی کافه حداکثری در حداقل بودجه و زمانی که آن را آمد به تزئین شهر خانه بدون شکستن بانک او را با بسیاری از رنگ... به خصوص از طریق نقاشی های دیواری. آشپزخانه لهجه دیوار زوج با رنگ بنفش, کابینت کمال است.

36. این رنگارنگ سان فرانسیسکو خانه است مثل "ویکتوریا در اسید"

الهام بخش برای آلیسون خانه دو تعریف دوره از سان فرانسیسکو: اسراف ویکتوریا دوره و دگراندیشان تابستان را دوست دارم. این روشن است در هر اتاق از دو طبقه خانه از الگو تصاویر پس زمینه و مزین لوستر روشنایی هر فضا به قاب پوستر از جوآن Didion و حیله گر سنگ. نتیجه این است که یک سبک آلیسون به عنوان توصیف "ویکتوریا در اسید است."

37. نقاش اتاق Austelle هنر پر چارلستون ییلاقی

اتاق Austelle شگفت انگیز است معاصر نقاش مستقر در چارلستون کارولینای جنوبی و او خانه را به سبک التقاطی ترکیبی از سنتی و مدرن در مخلوط با مقدار زیادی از رنگ صورتی.

38. پر جنب و جوش شهری جنگل های بهشت در مرکز شهر لس آنجلس

روری صفحه اصلی یک سرزمین عجایب وحشی, رنگ, بی عیب و نقص در توجه به جزئیات و بیش از حد بالا لهجه اما در صورتی صندلی ناهار خوری از بیش از حد اندوختن سرقت نشان می دهد. "آنها فوق العاده راحت و آسان فوق العاده برای تمیز نگه داشتن و من فکر می کنم آنها بسیار هیجان انگیز برای دیدن هنگامی که شما برای اولین بار وارد اتاق" نوشته روری.

39. تورنتو طراح رنگین کمان نوسازی

40. یک سی خانه با الهام از خانواده عکاسی و فریدا کالو

41. فهرست جواهر تن آپارتمان

امی دزموند به همراه عشق به طبیعت و سبک برای ایجاد خانه اش در شیکاگو است که پر از شاد مجموعه ای از گوهر تن.

42. یک متخصص رنگ خود را روشن رنگی, صفحه اصلی

آنی الیوت مدیر عامل متمایل به ریاست مابی, رنگ, طراحی داخلی و خانه او سرشار از عکس های شرح داری از رنگ و جذابیت و لمس شخصی. اتاق نشیمن خود را دوباره طراحی شده است یک تعداد بار ها و بار ها در این ویژه تور خانه آن نشسته در لباس غنی زرد طلایی, رنگ, سبز, pinks.

43. استرالیا در این یکپارچهسازی با سیستمعامل Beachside خانه زیبا و رنگارنگ

آنی قیمت و جیمی پترسون کشیده فرش تعمیر اصلی floorboards جدید اضافه شده تخته سه لا سقف و نقاشی برای نوسازی جذاب فی زیستن به عنوان یک خانه تعطیلات در Victoria, استرالیا است. رنگ نقش بزرگی در طراحی.

44. یک پوست گوساله و بره&Co موسس خیره کننده مدرن ملبورن صفحه اصلی

تابع ازدواج فرم و پوستی با سرگرم کننده به صورت روزانه در ملبورن از پوست گوساله و بره&Co co-founder الکس McCabe. بله طلا کاملا شمارش به عنوان یک رنگ در آشپزخانه به آن commingles با صورتی برای یک اتاق شبیه هیچ دیگر است.

45. یک کوکتل Blogger پالم اسپرینگز-الهام نیوجرسی صفحه اصلی

ناتالی یعقوب آشامیدنی مشاور و وبلاگ نویس در پشت آرسنیک و توری و رنگارنگ خود را اهل تفریح و بازی, طراحی داخلی زیبایی—فکر می کنم ombre پله ها و فلامینگو چاپ در چین کابینه می رسد هر گوشه ای از نیوجرسی صفحه اصلی.

46. رنگارنگ & دمدمی فارسی صفحه اصلی

47. رنگارنگ بالای شهر نیواورلئان خانه

امیلی Rosenzweig و اندرو شکارچی مجموعه گسترده ای از مدرن و هنر عامیانه میآید در برابر رنگ مانند زرد و بنفش و فیروزه ای. پررنگ فرش کف به سقف و پرده و تعداد زیادی از سرگرم کننده منسوجات از جمله پتو دستباف توسط امیلی خود را در خانه احساس پر جنب و جوش و شاد است.

48. یک قانون شکنی منطقه خلیج صفحه اصلی ثابت می کند بهترین رنگ الهام از طبیعت

نانسی می گوید: او اجتناب شود تمام قوانین رنگ در هنگام طراحی خانه خود را به جای الهام گرفتن از طبیعت دیدنی و جذاب پالت. خانه او پناهگاه—رنگارنگ دنج و پر از خاطره و پر از رنگ سبز روشن دیوارهای.

49. جهان-سفر اطفال پزشک فوق العاده رنگارنگ و پر جنب و جوش, Nashville, صفحه اصلی

با الهام از طراحان مانند جیمی Meares, جاستینا Blakeney, Eddie راس Roxy Te و جودی Aldridge اطفال دکتر لی هوارد ساخته شده در این سبک از نشویل خانه های رنگارنگ و پر جنب و جوش, جمع آوری و سرگرم کننده است.

50. 500 فوت مربع های رنگارنگ حداکثری کاندو در تورنتو

چاد و برگر استفاده کرده اند و در هر گوشه و اینچ از 500 فوت مربع خانه تورنتو به دعوت شخصیت و سبک با اضافه کردن رنگ و قالب به دیوار.

51. اولین بار خانه خریدار رنگارنگ یکپارچهسازی با سیستمعامل رنو

براندون Bourdganis خرید اولین خانه در فرندل میشیگان و ایجاد یک بازی فوق العاده سرگرم کننده و پر جنب و جوش خانه با اضافه کردن سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل و بسیاری از رنگ های جسورانه.

52. یک نشاط 160 ساله ویکتوریا

با استعداد تیم طراحی و راجر و کریس تنومند-خطر بازسازی این 160 سال Italianate ویکتوریا در شارون اسپرینگز نیویورک و تبدیل آن به یک بطرز شگفت انگیزی رنگارنگ و مدرن.

53. رنگارنگ "زبان-در-شیک" سان فرانسیسکو آپارتمان

سان فرانسیسکو خانه که طراح داخلی Ginevra برگزار زندگی در بیش از خانه خود را; او آن را به عنوان توصیف او آزمایشگاهی و خروجی خلاق. هر اتاق یک آزمایش جسورانه در رنگ و دکور.

54. سرگرم کننده, افسانه, صورتی و الگو در ادینبورگ

این غیر ممکن است به انتخاب اتاق مورد علاقه در امیلی موری شجاعانه اسکاتلندی صفحه اصلی و وبلاگ نویس در پشت "خانه صورتی" توصیف خانه به عنوان یک "crazily رنگارنگ ویکتوریا/هنر & صنایع دستی تراس." هر چند صورتی نقش مهمی به خانه مقدار زیادی از رنگ های دیگر به اشتراک گذاری محل موردتوجه وتماشای عموم.

55. با رنگ های جسورانه, دمدمی, دکور, و مقدار زیادی از الگوی این مقاله هنرمند را در خانه سرگرم کننده غیر قابل انکار است

هلن بخش یک بریستول-بر اساس هنرمند و طراح محصول و خانه و سهام او با خانواده اش پر است از هنر او دمدمی one-of-a-kind می یابد و بارهای از رنگ روشن است.

56. هر اتاق یک رنگ متفاوت در این هنرمند را پررنگ بروکلین آپارتمان

این آسان نیست به ترکیب رنگ های اصلی زیبایی اما بر اساس بروکلین هنرمند Lani Kennefick انجام یک کار زیبا در نیویورک آپارتمان. پالت رنگ است که در واقع الهام گرفته از خود آثار هنری: رنگ از او نهنگ نقاشی الهام گرفته از دیوارهای آبی و قرمز نیمکت در اتاق نشیمن خود را.

57. این L. A. خانه بهترین رنگ های جسورانه مسدود آشپزخانه

شادی Lofton یک بازیگر و کمد لباس و سبک داخلی است که الهام گرفته از هنر دکو و '70 و '80s ، لس آنجلس خانه او طراحی شده است ویژگی های زرق و برق دار مجموعه ای از مبلمان به عنوان به خوبی به عنوان برخی از نقاشی های دیواری رنگارنگ!

58. درشت آبی و قرار دادی بروکلین اقامت

59. این رنگارنگ خانه فوق العاده خلاق DIYs و IKEA هک

60. یک "مدرن-دیدار-سگ-وسواس-Old-Lady-التقاطی" صفحه اصلی

به خوبی حفظ شومینه سنگ مرمر طبقه چوب جنگلی و تاج اندود گچ و سیمان هستند و فقط برخی از جزئیات معماری در این Brooklyn اجاره آپارتمان, که همچنین می آید با یک صاحبخانه: تام Chirico و کارولین McMenemy-Chirico کردم به شکستن برخی از اجاره "قوانین" مانند نقاشی دیوارهای رنگ های جسورانه.

61. التقاطی هالیوود ریجنسی صفحه اصلی

ربکا و جارد را در آغوش هالیوود سبک ریجنسی و علاقه خود را برای دوران می درخشد را از طریق در Glendale, California home—از داغ پینک عثمانی در اتاق نشیمن به زمرد سبز لاک سمت میز در اتاق خواب استاد, به سیاه و سفید و فیروزه ای در آشپزخانه کار رنگ.

62. طراح طلا و جواهر Pippa کوچک رنگارنگ لندن

طراح طلا و جواهر Pippa کوچک می خواستم او در لندن, تخت, اتاق نشیمن را به احساس می کنم مثل "مخلوط جوداپور/درهم آبی" و کار با نقاش گیل آرنولد برای رسیدن به او رنگ منحصر به فرد اهداف است. هر اتاق یک رنگین کمان از رنگ است که به نظر می رسد آخرتی.

63. این NYC خانه مانند یک مینی پاپ موزه فرهنگ

Jeanie Engelbach آپارتمان احساس می کند مانند "محکم سرپرستی مینی پاپ موزه فرهنگ." شما می توانید پیدا کردن چند رنگی PEZ اسپری مرتکب خطا شدن سر teacups, رنگ های جسورانه و بیشتر در هر گوشه.

64. این شیکاگو خانه بهترین استفاده از رنگ

65. غرب هالیوود خانه غریب انفجار رنگ

رنگارنگ, رنگین کمان, DIY, pom-pom دیوار در اتاق ناهار خوری است که تنها یکی از بی نقص و پر جنب و جوش عناصر دکور در تروی سلیمان و ایان Mofford غرب هالیوود خانه.

66. خانه تیمارستان: یک Madcap "Auntie Mame ملاقات اسم حیوان دست اموز ملون" خانه کشور

جان Loecke و جیسون الیور نیکسون اجرای شرکت طراحی Madcap کلبه و خود را بالا نقطه کارولینای شمالی خانه است که واقعا چشم به صورت چاپگر. در واقع آن را یک رنگ مخلوط کردن الگو و زمین بازی است که کاملا با نمونه خود فلسفه در طراحی.

67. رنگارنگ حداکثری مینی موزه در ماساچوست

هنک Scollard is a self-توصیف حداکثری خود در کمبریج ماساچوست خانه رنگارنگ ترکیبی از گرافیک الگوهای هنر و دمدمی مجموعه. آن را مانند یک مینی موزه!

68. زرق و برق دار گرافیک استرالیا صفحه اصلی

Kristina Sostarko و جیسون عجیب و غریب و صاحبان هنر مستقل استودیو Inaluxe که متخصص در, رنگارنگ, گرافیک چاپ. شما بهتر است باور ویکتوریا, استرالیا خانه آنها را به اشتراک با پر واضح هنر ساخت خانه های رنگارنگ درمان است.

69. دیزنی دکور های فراوانی را در این بازی رنگارنگ اجاره آپارتمان

کری و پاتریک بسیار با الهام از شادترین مکان روی زمین (دیزنی) و خود را لوس آنجلس خانه شامل homages به پارک و همچنین چند رنگ مبلمان و لوازم جانبی.

70. یک "خسته زیستن را" فوق العاده رنگارنگ سر-به-پا نوسازی

کت Heppell نیز از بنیانگذاران استرالیا مدرن ملافه و دکور خانه با نام تجاری پوست گوساله و بره&Co و خانه او سهام با سوء Heppell رنگارنگ با مودی و روستایی vibes.

71. این رنگارنگ ترین خانه در لندن (احتمالا جهان)

72. بروکلین لافت از Aelfie بنیانگذار است که بی پروا و Badass به عنوان شما می خواهم فکر می کنم

Aelfie Oudghiri بنیانگذار پارچه مبلمان و لوازم جانبی شرکت Aelfie و مانند محصولات خود او بروکلین آپارتمان پر شده است به سقف با دمدمی, گرافیک, رنگ های بلند و سرد الگوهای.

73. یک اهل تفریح و بازی, رنگین کمان-رنگی LA آپارتمان استودیو کوچک است اما به خوبی طراحی شده

سیندی تونگ کوچک لس آنجلس اجاره آپارتمان استودیو اثبات شده است شما لازم نیست برای رنگ دیوار به, رنگارنگ, رنگین کمان-مضمون اصلی. تقریبا هر رنگ از طیف است برای محاسبه در او جمع و جور خانه.

74. یک الگوی پر & بازیگوش پاسادنا خانه شما رو به دیدن

اگر رنگ جرقه شادی برای شما این پاسادنا صفحه اصلی قطعا به شما لبخند. Jaimee Dormer و آدم Lodynsky حاوی فضایی خود را با یک حس شوخ طبعی و استفاده از رنگ رنگ در ساده اما قدرتمند در راه است.

75. رنگارنگ ترین آپارتمان در جهان

سالواتوره و آمنه مرکز شهر لس آنجلس اجاره آپارتمان برای همه نیست. تک شاخ, کاکل, زرق و برق و هر رنگ از رنگین کمان بودند آزادانه پخش در سراسر هر سطح (حتی کابینت های آشپزخانه رو رنگارنگ واشی نوار قبل!). اما حتی اگر آن را سبک دکور شخصی خود را, من شرط می بندم شما در پیدا کردن چیزی به شما الهام بخش در فضا است. و من ایستاده تیتر من به آن زمانی که آن را برای اولین بار منتشر شده در تاریخ: رنگارنگ ترین آپارتمان در جهان است.

رنگارنگ ترین آپارتمان در جهان

آنچه قابل توجه است این است که چگونه متفاوت این خانه—خانه اجاره آپارتمان استودیو و آپارتمانهای و بیشتر—همه واقعا نه فقط به خاطر اینکه از پالت رنگ های مختلف انتخاب شده اما به دلیل چگونه و از کجا آنها با استفاده از رنگ. برخی از ترشح آن را بیش از همه در و دیوار; دیگران تمرکز رنگ فقط لوازم جانبی. اما همه خانه ها هر دو در یک چیز مشترک هستند: آن را غیر ممکن به لبخند شاد صفحه نمایش از رنگ های انتخاب شده توسط این جسارت اجاره و مالکان است.

اعتبار: Esteban کورتز جسیکا اسحاق

آدرین براوکس

خانه تور ویرایشگر

آدرین دوست دارد, معماری, طرح, گربه, های علمی تخیلی و تماشای ستاره بازحمت حرکت کردن. در 10 سال گذشته او را به نام صفحه اصلی:: یک ون سابق مرکز شهر فروشگاه در شهر های کوچک تگزاس و یک آپارتمان استودیو شایعه شده یک بار شده است متعلق به ویلی نلسون.

دنبال آدرین


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب