تاکید بر Gandhis در رویکرد جدید توسط Sachin خلبان کنگره

راجستان بحران: Sachin خلبان قبلا ادعا کرد که او تا به حال 30 MLAs با او. (فایل)برجستهنظرات و آمد خود را به عنو

توسط ELEMENTORSITE در 25 تیر 1399
Emphasis On Gandhis In New Approach By Sachin Pilot, Congress

راجستان بحران: Sachin خلبان قبلا ادعا کرد که او تا به حال 30 MLAs با او. (فایل)

برجسته

  • نظرات و آمد خود را به عنوان حزب شروع دور جدیدی از اقدام تنبیهی
  • کنگره خواسته است Sachin خلبان بارها و بارها برای بازگشت به برابر
  • در یک نسخه از عشق دشوار آن اوراق تمام پست های برگزار شده توسط Mr خلبان
جیپور/ دهلی نو:

به عنوان او اعلام کرد: "من هنوز هم یک کنگره" صبح امروز, Sachin خلبان به نظر می رسد برای کمک رسانی به Gandhis تاکید بر این که پچ پچ او را از پیوستن به بی جی پی یک ورزش "به بدگویی او را با Gandhis." منابع در حزب گفت که خود را تعطیل صحبت از یک BJP حرکت تا به حال به اثر مورد نظر و این که کنگره رهبران مخالف به کاهش زمین. نمایشگاه: یک توییت Avinash Pande که دارای شارژ راجستان مرکزی حزب که گفت: "برای خلبان درب هنوز باز است. من امیدوارم که او متوجه اشتباه خود و شانه خالی بی جی پی را تاکتیک است."

آقاي خلبان به عنوان حزب خود را شروع دور جدیدی از اقدام تنبیهی علیه او برای "anti-فعالیت های حزب." یک اخطار به او فرستاده به او می دهد تا جمعه به توضیح دهد که چرا او نباید رد صلاحیت به عنوان عضو مجلس قانونگذاری. بخش عمده ای از مجازات او این بود که در خدمت او دیروز وقتی که او برداشته شد هر دو به عنوان معاون وزیر راجستان و همچنین از پست ریاست جمهوری کنگره شعبه در دولت است.

"من از پیوستن به بی جی پی" آقای خلبان گفت: صبح امروز restating در مورد او ساخته شده به NDTV روز یکشنبه هنگامی که او را به آتش کشیدند بحران در حال حاضر subsuming حزب. در آن زمان 42 ساله ادعا کرد که او تا به حال 30 MLAs با او - به اندازه کافی برای پایین آوردن دولت خود را پس از آن رئیس, Ashok Gehlot.

کنگره عمل کرده است تا حدودی schizophrenically در دست زدن به آقای خلبان - مرکزی رهبری حزب خواست او را بارها و بارها برای بازگشت به برابر - حتی در حالی که حاکم کردن یک مطلوب پاسخ به تقاضای خود را که او ترویج شود به وزیر, اگر نه در حال حاضر و پس از آن در سال آخر این دولت این اصطلاح است که به پایان می رسد در سال 2023.

کنگره رهبران اعزام به جیپور از دهلی نو مانند RS Surjewala بارها و بارها گفت که آقای خلبان باید به دیدار با حزب خصوصی به اجماع می رسند.

در یک نسخه از عشق دشوار اما این اوراق در تمام پست های برگزار شده توسط Mr خلبان و همچنین دو وزیر که گفته اند آنها بصورتی پایدار و محکم در تیم ملی خود را. به طور جداگانه آقای Gehlot به نظر نمی رسد به مستعد به سمت پیمانکاری بحران به عنوان نمونه در اظهارات خود در روز آقای خلبان کار با بی جی پی به هم ریختن کرد.

پریانکا گاندی Vadra شده است در تماس مستقیم با آقای خلبان, پارتی منابع گفته اند. مادر شوهر و خواهر راهول گاندی فرستاده اند او یک سری از پیام ها از طریق اعتماد فرستادگان آقای Surjewala کنگره سخنگوی تاکید کرد دیروز. او همچنین گفت که Gandhis نزدیک و طولانی در ارتباط با آقای خلبان - کنگره-صحبت برای VVIP وضعیت در درون حزب.

منابع نزدیک به راهول گاندی گفت NDTV دو روز پیش که آقای خلبان "است که همیشه در قلب او است و این دو رهبران جوان صحبت کنید اغلب و به اشتراک گذاری "متقابل توجه و احترام است."

آقای خلبان گفت NDTV امروز که آن را پس از راهول گاندی پا به پایین به عنوان رئیس کنگره سال گذشته که آقای Gehlot ramped تا مبارزات انتخاباتی به تحقیر او در راجستان. جدید نرم خط در Gandhis گرفته شده توسط او می تواند ایجاد اتاق را برای یک نقد و بررسی از برنامه های خود را. آقای Gehlot اصرار دارد او بیش از 101 MLAs او نیاز به در قدرت باقی می ماند. منابع می گویند که BJP در تماس با آقای خلبان بسیار مفید برای رای اعتماد در حال حاضر برای تست Mr Gehlot.

یک کنفرانس مطبوعاتی برای اولین بار اعلام شده توسط Mr خلبان برای 10 صبح امروز پس از آن با تاخیر به 1 ساعت لغو شده است. قرار دادن Gandhis در مرکز یک رویکرد جدید توسط هر دو کنگره و آخرین آن rebel - می تواند کمک به حفاری کردن اتاق برای یک climbdown.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de