دولت به شدت افزایش استقراض به Rs 12 لاخ کرور

دولت قصد دارد به قرض گرفتن Rs 12 لاخ کرور (160 میلیارد دلار) در سال مالی تا مارس سال 2021 از قبلا بودجه Rs 7.8

توسط ELEMENTORSITE در 19 اردیبهشت 1399
Government Sharply Increases Borrowing To Rs 12 Lakh Crore

دولت قصد دارد به قرض گرفتن Rs 12 لاخ کرور (160 میلیارد دلار) در سال مالی تا مارس سال 2021 از قبلا بودجه Rs 7.8 لاخ کرور به کوسن ضربه از این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید آن گفت: در روز جمعه.

این "تجدید نظر در استقراض شده است لازم است در حساب از COVID-19 همه گیر" دولت و بانک مرکزی هند گفت: در دو عملیات جداگانه منتشر شده است.

دولت در حال حاضر قرض 30000 تومان کرور روپیه از طریق فروش اوراق قرضه در هر هفته به شدت بالاتر از 19,000 تومان کرور روپیه - 21,000 تومان کرور روپیه برنامه ریزی شده طبق تقویم منتشر شده در پایان ماه مارس.

"صعودی در استقراض باقی مانده از FY2021 اگر چه تیز اجتناب ناپذیر بود, با توجه به برآورد میزان از دست دادن درآمد به دنبال مستندات مربوط به COVID-19 pandemic" گفت: Aditi Nayar اصلی اقتصاد در ICRA.

این کشور در یک مستند به مدت هشت هفته باعث عظیم اقتصادی ضرر و زیان و باعث مودی به پیش بینی 0 درصد رشد برای این سال است.

معامله گران گفت: بازده اوراق قرضه به احتمال زیاد به باز کردن به شدت بالاتر در دوشنبه اگر هیچ اطلاعیه بانک مرکزی در مورد چگونه آن را برنامه ای برای حمایت از این قرض گرفتن برنامه.

"اعلام اینکه انتظار می رود آمده است کمی زود است. واکنش بازار بستگی دارد چه RBI می کند" گفت: A. Prasanna اقتصاددان با ICICI اوراق بهادار اصلی نمایندگی است.

"چیز دیگری ما می توانید ببینید 25 bps فروش در روز دوشنبه و پس از آن بیشتر فروش. اما RBI دو روز به این مدیریت."

چندین معامله گران بیش از حد مورد توافق بازار باز خواهد حداقل 10-15 اساس امتیاز بالاتر در روز دوشنبه. پیش از آن در روز های موجود معیار اوراق قرضه 10 ساله عملکرد بسته 6 واحد کاهش در 5.97 درصد پایین ترین سطح خود از ژانویه. 27, 2009.

دولت به فروش جدید سال 10 مقاله در 5.79 درصد در یک حراج در میان تهاجمی خرید توسط بانک دولتی اما bullishness شد به احتمال زیاد به افول زیر بالاتر استقراض اعلام.

شرکت کنندگان در بازار نیز مشتاقانه در انتظار اعلام دومین بسته محرک اقتصادی از سوی دولت برای ارزیابی میزان مالی لغزش است که ممکن است اتفاق می افتد.

"استقراض بالاتر هستند به احتمال زیاد به فشار تا بازده مگر اینکه OMOs (عملیات بازار باز) و یا دستگاه های دیگر مستقر هستند توسط RBI برای جذب بخشی از این بالاتر صدور و جمعیت از استقراض توسط دولت و شرکت ها" Ms Nayar گفت.

"با این حال فشار کمتری بر روی هزینه های فشرده سازی برای جبران درآمد مورد انتظار کسری اجازه می دهد فعالیت های اقتصادی به نمایش برخی از صورت ظاهر از بهبود در بخش دوم از این سال مالی."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن