کسی که ایجاد یک "Seinfeld' لگو تنظیم و Yada Yada Yada, شما ممکن است قادر به خرید آن

چه چیزی شما را یاد طنزهای تلویزیون برای تولد 30? گذشته از راه رفتن را از طریق یک پایان بیست بحران وجودی پاسخ و

توسط ELEMENTORSITE در 13 مرداد 1399

چه چیزی شما را یاد طنزهای تلویزیون برای تولد 30? گذشته از راه رفتن را از طریق یک پایان بیست بحران وجودی پاسخ واضح است: شما هدیه خود را fave سری لگو مجموعه ایجاد شده در آن افتخار است. در جولای 15, 1989, Seinfeld ساخته شده اولین آن در تلویزیون و از آن زمان باقی مانده است مورد علاقه در میان بینندگان. در واقع 10,000 نشان می دهد مورد علاقه طرفداران به تازگی رای برای یادبود Seinfeld لگو مجموعه ایجاد شده توسط هنرمند برنت والر به تایید و تکثیر توسط این شرکت است.

به عنوان بخشی از فرایند خلاق رسمی لگو متخصص را وفق دهند والر مفهوم و نیشگون گرفتن و کشیدن آن را به مناسب نام تجاری استاندارد. خیلی شیرین است به مناسبت گرامیداشت روز "نشان می دهد در مورد هیچ چیز" درست است ؟

"این لگو ایده های پروژه جشن 30 سالگرد محبوب کلاسیک 90s طنزهای کمدی با دقیق تفریح و سرگرمی از جری فوقانی سمت غرب منهتن آپارتمان با استفاده از حدود 900 قطعه لگو" می خواند لگو مفهوم توضیحات. "این همچنین شامل 5 minifigures از جمله کمدین و نشان دادن اسم جری Seinfeld عصبی بهترین دوست George Costanza, دوست, ایلین Benes غیر عادی اما مهربان همسایه Cosmo کرامر و جری قوس کینه جویی پستچی و همسایه تنها به عنوان شناخته شده نیومن."

والر انجام یک کار فوق العاده گرفتن ویژگی های فردی از بازیگران, از این منحصر به فرد صورت عبارات به دقت coiffed و کمد لباس یک ظاهر طراحی شده. و البته وجود این مجموعه که به طور کامل آینه جری نیویورک آپارتمان کامل با مبلمان. نیز وجود دارد یک لگو مرحله راه اندازی با یک میکروفون مینیاتوری برای جری امینی روال. به عبارت دیگر, آن را مانند گرفتن یک قدم زدن از طریق یک Seinfeld مجموعه نمایشگاه که اندازه کوچک بلوک های ساختمان.

آیا این لگو مجموعه مناسب بهتر است در خانه خود را راه اندازی از ایلین را فانتزی چلسی حفاری? اما اگر شما می خواهید برای دیدن چگونه مجموعه ای متناسب به خانه شما زیبایی نگه داشتن چشم خود را پوست کنده برای آینده و تاریخ انتشار.

کنیا Foy

نویسندگان

کنیا دالاس آزاد بر اساس سرگرمی و شیوه زندگی نویسنده ای که اختصاص داده است بسیاری از وقت آزاد خود برای سفر, باغبانی, نواختن پیانو و خواندن راه بیش از حد بسیاری از مشاوره ستون.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب