ایالات متحده coronavirus موارد افزایش می یابد بیش از 50,600 در ضبط تک-بعد پرش

افراد منتظر در صف و در یک پیاده روی تا تست سایت برای COVID-19 در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جدید, سه شنبه,

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

افراد منتظر در صف و در یک پیاده روی تا تست سایت برای COVID-19 در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جدید, سه شنبه, ژوئن 30 سال 2020 در ساحل میامی, فلوریدا.

Lynne Sladky | AP

ایالات متحده گزارش داد بیش از 50,600 اضافی coronavirus موارد در روز چهارشنبه بزرگترین واحد در روز افزایش از ابتدای شیوع این بیماری با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

شاهد رشد 5 درصد یا بیشتر بر اساس تغییر در دمای موارد جدید در مقایسه با هفته گذشته در 40 متحده در سراسر کشور از جمله کالیفرنیا و فلوریدا, لوئیزیانا و تگزاس و نوادا با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

شکستن رکورد افزایش جدید کروناویروس موارد همچنان به فشار آمریکا دورتر فراتر از برخی از آنچه قبلا تصور می شد اوج خود در اوایل این سال است.

همانطور که از چهارشنبه گزارش به طور متوسط 43,404 موارد جدید مارک یک هفته است که به طور متوسط بیش قبلی اوج مجموعه در ماه آوریل است. CNBC محاسبه روزانه خود Covid-19 موارد با استفاده از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز بر اساس به طور متوسط بیش قبلی هفت روز برای از بین بردن نوسانات در گزارش روزانه.

آریزونا گزارش ثبت افزایش موارد جدید مرگ و میر در چهارشنبه ضبط نزدیک به 4,900 جدید کروناویروس موارد و حداقل 80 جدید مرگ و میر با توجه به هاپکینز داده است. آریزونا مراقبت ويژه شد و در 89 درصد ظرفیت از روز شنبه با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

رژیم صهیونیستی. mlb نورد دولت طرح بازگشایی پنج شنبه, بسته شدن میله ورزشگاه سینما و پارک آب است. دولت پس از گزارش افزایش آن رای مثبت و یا درصد از کل آزمون است که در حال مثبت از یک کم از 4.9 درصد در ماه مه به 20.1 درصد در ماه ژوئن او گفت: زمانی که اعلام عقبگرد.

"ما نمی تواند تحت هیچ توهم است که این ویروس در حال رفتن به دور خود را دارد. انتظار ما این است که هفته آینده تعداد ما بدتر خواهد بود. آن را چند هفته به کاهش است که ما در جای خود قرار داده و قرار دادن در محل به اثر" Ducey گفت.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک فرمان اجرایی را امضا روز چهارشنبه بسته داخل صندلی در میله در بسیاری از بخش پایین تر از این دولت به حفظ پیشرفت آن در برابر Covid-19 با توجه به آزادی مطبوعات از فرماندار ،

شده اند وجود دارد اخیر Covid-19 شیوع بیماری های مرتبط با میله, از جمله در شرق و لانسینگ, آلوده کردن بیش از 100 نفر, او گفت:.

با توجه به تعداد فزاینده ای از موارد در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز چهارشنبه دستور داد تا کسب و کار با محیط داخلی عملیات به بلافاصله موثر در 19 شهرستان. منظور امر به برخی از دولت بزرگترین شهرستان: Los Angeles, نارنجی, سان برناردینو و سانتا باربارا.

داخلی کسب و کار نیاز به شامل رستوران ها از wineries و مزه, اتاق سینما, خانواده, سرگرمی, مراکز, باغ وحش, موزه ها و cardrooms, Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. دولت نیز تا سطح شیب دار اجرای آن توصیه می شود اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و چهره-پوشش الزامات Newsom گفت.

"این بیشتر به آموزش و پرورش است. من نه بیرون آمدن با یک مشت," او گفت:.

کالیفرنیا گزارش شده اضافی 6,093 موارد بر اساس هفت روز نورد متوسط از چهارشنبه حدود 28 درصد افزایش در مقایسه با هفته پیش با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

کالیفرنیا نیز که گزارش یک رشد مثبت نرخ طریق ژوئن یکی از کشورهای اضافه شده به نیویورک سفر مشورتی روز سه شنبه که نیاز به همه مسافران پس از رسیدن به نیویورک بسیار از مناطق آسیب دیده به قرنطینه برای 14 روز.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که شهر را نمی خواهد اجازه می دهد رستوران ها برای بازگشایی داخلی خود ناهارخوری بخش به عنوان برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 6 با توجه به رشد شیوع کروناویروس در دیگر نقاط کشور است.

"ما می بینیم بسیاری از مشکلات ما به خصوص دیدن مشکلات با محوریت مردم رفتن به کافه ها و رستوران ها در داخل خانه. در داخل خانه مشکل این است که بیشتر و بیشتر علم نشان از آن بیشتر و بیشتر" د Blasio گفت.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو که پشتیبانی de Blasio تصمیم بعد از آن گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه در شهر نیویورک می تواند یک منطقه با "طوفان ابرها در افق."

او هشدار داد که تجدید حیات از موارد در کشورهای دیگر را تهدید می نیویورک بازگشایی به عنوان دولت همچنان به پست پایین ترین رکورد در سطح مرگ و بستری شدن در بیمارستان و موارد مثبت.

"ما باید مراقب باشید. ما باید ابرهای تیره در افق و ما فوق العاده ای پیشرفت" کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. "ما شده است را از طریق جهنم و بازگشت اما این یکی بیش نیست و این هنوز هم می تواند به عقب سر زشت خود را در هر نقطه در این ملت و در این دولت است."

— CNBC یاس کیم و مقابله Rattner کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب