روز قبل از مسکو بازدید, Rajnath Singh, بررسی, چین مرز وضعیت

دهلی نو: وزیر دفاع Rajnath Singh برگزار شد جلسه امروز با رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat به بررسی وضعیت تنش در

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399
دهلی نو:

وزیر دفاع Rajnath Singh برگزار شد جلسه امروز با رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat به بررسی وضعیت تنش در لاداخ در امتداد خط کنترل واقعی. سه سرویس chiefs-و سه ستاد خدمات -- فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane نیروی دریایی رئیس دریاسالار Karambir سینگ و Air chief Marshal RKS tony addison -- نیز با حضور در این جلسه گفت: منابع.

جلسه بررسی برگزار شد جلوتر از آقای سینگ سفر به مسکو فردا -- دقیقا یک هفته پس از خشونت در Ladakh را Galwan دره که در آن 20 سربازان هندی کشته و 76 مجروح شدند. وزیر دفاع خواهد شد و شرکت در یک گراند رژه نظامی در مسکو به مناسبت 75 سالگرد پیروزی اتحاد جماهیر شوروی بر آلمان در جنگ جهانی دوم است.

منابع گفت: تصمیم بر آن شد در این نشست که هند هنوز افزایش تنش در خط کنترل واقعی -- که به عنوان ده عامل مرز با چین-اما اگر طرف دیگر باعث افزایش تنش در این کشور پاسخ خواهد داد در همان زبان.

در این جلسه همچنین بررسی آمادگی نیروها و وضعیت در لاک که در آن تنش شده است از ماه آوریل به منابع اضافه شده است.

نخست وزیر نارندرا مودی در حال حاضر روشن است که ارتش باید در تصمیم گیری ها و هر اقدام لازم است با در نظر گرفتن وضعیت زمین.

ارتش و نیروی هوایی بوده است ramping تا خود قابلیت های عملیاتی خود در کنار لاک به طور موثر مقابله با هر گونه چینی مانور.

در نشست روز جمعه ساعت مودی گفته بود که چین دستگیر نشده هر سرزمین های هندی و یا عبور از مرز.

"در حالی که ما باید با توجه به رایگان به دست ما نیروهای مسلح دیپلماتیک بیش از حد ما را ساخته اند ما ایستاده روشن به چین است. هند می خواهد صلح و دوستی اما حفاظت از حاکمیت ملی خود عالی است," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب