اگر شما تصور کنید که خانه از کودکان نویسنده Shel Silverstein, این متزلزل به دنبال قایقی خواهد بود به احتمال زیاد آن است. سیلوراستاین را از جنگ جهانی دوم دوران بالون بارج قایقی است که در حال حاضر برای فروش در کالیفرنیا, کالیفرنیا, و آن را به طور جدی به نظر می رسد مانند یک تصویر از یکی از معروف خود کتاب.

سیلوراستاین که گذراند دوران کودکی کلاسیک مانند “سقوط به بالا” “آنجا که پیاده رو پایان می رسد” و “نور در اتاق زیر شیروانی” زندگی می کردند در این 1,200 فوت مربع قایقی از اواخر دهه 60 تا اوایل دهه 70 و متعلق به ملک تا زمان مرگ او در سال 1999. خانه در حال حاضر ذکر شده است در $783,000 است nestled در میان دیگر در houseboats ریچاردسون خلیج ارائه می دهد و دو اتاق خواب و یک حمام کامل.

خانه یک ترکیب کامل از جدید و قدیمی. اتاق اصلی که استقبال شما پس از ورود به خانه قایقی با استفاده از اصلاح ویژگی های معماری مانند ویندوز عتیقه و shiplap مانند قابها به احساس به عنوان اینکه شما وارد این حلقه از یک کشتی دزدان دریایی است.

اما پس از آن صنعتی, عناصر مانند فلزی مدرن پله تطبیق طبقه بتنی و کانتر آشپزخانه و تمیز سفید cabinetry ایجاد این توهم که شما ممکن است زندگی در یک درجه یک آپارتمان شهرستان. نیز وجود دارد چند رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای پراکنده در سراسر خانه به اضافه کردن گرما و رنگ به فضا.

با توجه به Engel & Voelkers لیست قایقی بود که به تازگی بازسازی شده است. جدیدتر فضاهای ویژگی نورگیرهای portholes و ترد دیوارهای سفید برای اضافه کردن نور به همان اندازه که ممکن است به فضاهای دنج. و توجه داشته باشید از تمام گوشه و مخفیگاه مناسب برای نویسندگان و دیگر معماران و طراحان برای رسیدن به محل کار. تمام فضای میز است, بدون شک الهام گرفته از انسان ساخته شده که این قایقی معروف است.

عامل املاک و مستغلات دایان اندروز یادداشت ها از طریق فهرست که Shel Silverstein قایقی مناسب برای طول سال زندگی می کنند و یا اجاره یک وضعیت است. آن را فراهم می کند همه چیز را در خانه بر روی زمین می کند اما با این جذابیت اضافه شده بودن شناور در بندر. اگر شما علاقه مند به داشتن یک قطعه از تاریخ اتمام مثال برای یادگیری بیشتر و برنامه نمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im