سنا پیشنهاد می تواند به اندازه 10000 $در هر ماه به خانواده های آمریکایی به آب و coronavirus همه گیر

ژوزف لویی به دیگران می پیوندد در اعتراض به درخواست ایالت فلوریدا به رفع آن بیکاری سیستم در 22 مه سال 2020 در ساحل میامی ،

جو Raedle | گتی ایماژ

یک پیشنهاد سخاوتمندانه در کاپیتول هیل می تواند قرار داده تا آنجا که 10000 $در هر ماه به خانواده های آمریکایی’ دست برای کمک به آنها آب و coronavirus بیماری همه گیر.

در برخی از راه های آن اشاره ای به جهانی پایه درآمد, مفهوم نامحدود افراد با ارائه یک تضمین مقدار زیادی از پول در هر ماه. اما این طرح خواستار ارائه کمک های مالی برای تنها زمانی که این بیماری همه گیر به طول می انجامد.

این لایحه به نام ماهانه بحران اقتصادی حمایت قانون معرفی شد و در ماه مه توسط سنسور. کامالا هریس D-کالیفرنیا.; برنی ساندرز من-Vt.; و Ed Markey D-توده.

این تماس برای ارسال 2000 $در هر ماه برای افراد و 4000 $به زوج و همچنین 2000 $در هر کودک تا سه فرزند. کسانی که درآمد زیر $120,000 خواهد بود واجد شرایط برای حمایت هر چند پرداخت خواهد بود برای کاهش درآمد بیش از $100,000.

بیشتر از سرمایه گذاری شما:
سهام خصوصی سرمایه گذاری می تواند در شیر برای خود 401(k)
این چیزی است که اتفاق می افتد به شما 401(k) هنگامی که شما گذاشته
Coronavirus همه گیر است ‘عزیز’ به صورت Gen Z

این هفته هریس پذیرفته شده Change.org طومار امضا شده توسط 1.2 میلیون نفر در حمایت از این ایده است. این سناتور گفت: او قصد دارد به گردش دادخواست در یک “سلام همکار” نامه با دیگر کاپیتول هیل قانونگذاران.

این لایحه فقط یک پیشنهاد است که مطرح شده برای کمک به پوشش آمریکایی ها هزینه کنید و آنها را دوباره روی پای خود را در میان گسترده اقتصادی shutdown. اما برخی از منتقدان می گویند این امر می تواند بیش از حد گران است.

هریس خطاب به سطح بالایی از هزینه های این طرح را نیازمند این هفته در پخش میزبانی درخواست یک وب سایت خبری.

“یکی از چیزهایی که من پیدا کردن خسته کننده است و کسانی که می خواهید به نشان می دهد,” اوه, این است که مقدار زیادی از پول,’ زمانی که آنها همان افرادی که با تصویب لایحه مالیات بر بهره بالای 1% و بزرگترین شرکت های بزرگ آمریکا و در حال رفتن به باعث می شود ما به صورت $1 تریلیون دلار کسری به عنوان یک نتیجه از آن” هریس گفت.

ایده دادن به آمریکایی ها ثابت درآمد ماهانه است نه یک جدید.

ایده موجود در اندرو یانگ انتخابات ریاست جمهوری و یک استراتژی است که او همچنان به فشار.

“ما مشکلات را شتاب بخشیده اند که در آن ما با تجربه 10 سال ارزش جابه جایی در 10 هفته” یانگ گفت: در ظاهر در طول درخواست پخش. “اما ما یک شانس واقعی در اینجا برای کاهش فقر است.”

بسیاری از مردم در حال حاضر در تلاش برای پرداخت صورت حساب خود را قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس آمار اشاره کرد ایلین Maag ارشد دانشیار پژوهشی در موسسه شهری. تحقیقات از فدرال رزرو نشان داده است که بسیاری از آمریکایی ها خواهد بود به پایین پرتاب شده توسط یک غیر منتظره 400 دلار هزینه.

برخی از ویژگی های جدید سنا طرح می تواند کمک به مقابله با این مشکلات Maag گفت.

این لایحه شامل افرادی که هر دو کم درآمد و با درآمد متوسط شامل همه زندگی در ایالات متحده است و می تواند به مردم اعتماد به نفس بیشتری که در دولت وجود دارد به حمایت از آنها.

“این تصور که ما می تواند اقتصاد ما سقوط و یا قرار دادن در مکث و نه باعث آسیب بزرگ است که نه تنها قابل تصور” Maag گفت. “آن را حس می کند به من که دولت گام با برخی از برنامه سعی کنید برای ارائه به مردم را از نیازهای اساسی.”

اما قانونگذاران دموکرات ممکن است یک زمان دشوار عبور از آن وجود ندارد “شور و شوق زیادی از همکاران خود را در سمت راست” Maag گفت.

مردم به صف کردن در اتومبیل به دریافت اقلام از طریق توزیع مواد غذایی رانندگی توسط سازمان های محلی در Cumru, پنسیلوانیا, on May 30.

MediaNews گروه/خواندن عقاب via Getty Images

یکی از دلایلی که می تواند این باشد که این طرح به عنوان بیش از حد سخاوتمندانه.

“این فقط منظور از قدر که برای بسیاری از خانواده ها شده است ، در وضعیت کنونی گفت:” Shai Akabas, مدیر سیاست های اقتصادی در مرکز سیاست دو حزبی.

کسانی $120,000 یا کمتر حساب برای 90 درصد از کارگران گفت: ملیسا S. کارنی, استاد اقتصاد در دانشگاه مریلند است. “که واقعا هدفمند,” او گفت:.

در ضمن اخیر فدرال رزرو داده اند نشان داده است که 40 درصد از مردم با کمتر از $40,000 در درآمد شغل از دست داده اند در طول بیماری همه گیر.

ما نیاز به هدف قرار دادن پول است.

ملیسا S. کارنی

استاد اقتصاد در دانشگاه مریلند

“من فکر می کنم که تقویت این مورد است که ما باید با هدف قرار دادن منابع نقدی به خانواده های کم درآمد,” کارنی گفت.

یک ایده او گفت: خواهد بود به ارسال خانوار ساخت کمتر از $50000 $4,000 پرداخت با فاز استراحتی برای درآمد در آستانه که در آستانه.

که شانس بیشتری برای کمک به خانواده هایی که دیگر نمی توانیم اجاره و یا مواد غذایی به جای آن که دیگر نمی تواند پرداخت هزینه برای برخی تجملات کارنی گفت. “ما نیاز به هدف قرار دادن پول,” او گفت:.

طرح های دیگر که نمایندگان مجلس نیز با توجه به شامل ارسال آمریکایی ها دور دیگری از $1,200 چک و یا گسترش اضافی 600 $در هر هفته در مزایای بیکاری به ژانویه آینده.

افشا: NBCUniversal و Comcast سرمایه گذاری هستند سرمایه گذاران در بذرها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im