قاضی رد تهمت اجرایی درخواست برای جلوگیری جان بولتون کتاب

جان بولتون نماینده سابق ایالات متحده در سازمان ملل متحد در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) برگزار شد در

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

جان بولتون نماینده سابق ایالات متحده در سازمان ملل متحد در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) برگزار شد در Gaylord ملی رفت و آمد مکرر و مرکز کنوانسیون در آکسان هیل-گلاسمانور مریلند در ماه فوریه است.

مایکل Brochstein | SOPA تصاویر | LightRocket | گتی ایماژ

واشنگتن-یک قاضی فدرال روز شنبه با رد درخواست توسط وزارت دادگستری برای توقف فروش و توزیع یک آینده خاطرات سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی John Bolton.

ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی رویس Lamberth نوشت که درخواست دولت برای جلوگیری از توزیع "اتاق که در آن اتفاق افتاده است" یک محکم خاطرات بولتون کاخ سفید تصدی امر می تواند غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن که هزاران نسخه از این کتاب در حال حاضر چاپ شده و حمل به توزیع کنندگان.

این حکم قابل توجهی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید گرفته شده گام های فوق العاده ای در هفته گذشته به سرکوب خاطرات است که برای انتشار در روز سه شنبه و در حال حاضر پرفروش.

در علاوه بر این به حرکت آن است که درخواست Lamberth توقف فروش این کتاب که دولت ظ روز چهارشنبه وزارت دادگستری نیز شکایت بولتون شخصا ادعا که او نقض توافقنامه nondisclosure او امضا شده با کاخ سفید است.

"از اتاق که در آن اتفاق افتاده است" رنگ مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان "فوقالعاده اطلاع" ترسو و دروغگو اجرایی و کسی که بارها و بارها نشانه تمایل خود را برای فروش به خارج کشور منافع امنیتی اگر آن را به معنای پیشبرد منافع خود را.

در عرض چند دقیقه از روز شنبه حکم تهمت توییتی تازه حملات در بولتون.

"من در نهایت با قبول شکست خورده مشاور سیاسی استیو اشمیت که به نام Wacko جان بولتون 'یک مرد نفرت انگیز که شکست خورده در وظیفه خود برای محافظت از امریکا است.' همچنین اظهار داشت که او هرگز نباید اجازه داده شود به خدمت در دولت دوباره. پس درست است!" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

"ساده و ساده جان بولتون بود که همه شسته تا زمانی که من به ارمغان آورد او را به عقب و به او یک شانس شکست قانون با انتشار اطلاعات طبقه بندی شده (در مقادیر عظیم). او باید پرداخت یک قیمت برای این که دیگران قبل از او. این باید هرگز دوباره اتفاق می افتد!!!"

این سوال که آیا بولتون کتاب شامل اطلاعات طبقه بندی شده است در قلب مداوم حقوقی نبرد بین بولتون و کاخ سفید است. و در حالی که Lamberth نیست به طور مستقیم حکومت در این سوال سه شنبه چپ او کمی شک و تردید است که او موافق با دولت ادعا می کنند که آن را در واقع حاوی مواد طبقه بندی شده.

بولتون و خود را وکیل باید به صراحت انکار کرد که وجود دارد این است که اطلاعات طبقه بندی شده در این کتاب و اشاره به monthslong prepublication بررسی روند بولتون قرار گرفتند با شورای امنیت ملی که منجر به تغییر چند کتاب در شورای امنیت ملی را درخواست. پس از ویرایش کتاب اصلی مؤلف نوشت: به بولتون در اواخر ماه آوریل به می گویند که این کتاب به نظر نمی رسد به هر بیشتر اطلاعات طبقه بندی شده.

در عین حال با توجه به وزارت دادگستری پس از این بررسی برای اولین بار فرایند بیش از یک دوم اعلام نشده نقد و بررسی کتاب آغاز شد و این بررسی ها تبدیل شده تا بیشتر اطلاعات طبقه بندی شده که اولین نقد و بررسی از دست رفته بود.

اما در زمان کاخ سفید مطلع بولتون در ماه ژوئن که بررسی ها پیدا کرده بود بیشتر اطلاعات طبقه بندی شده آن را خیلی دیر شده بود. بولتون در حال حاضر دستور خود ناشر به چاپ کتاب و توزیع آن در سراسر جهان است.

در حکم روز شنبه, Lamberth بارها و بارها گسله بولتون برای انتظار نیست تا زمانی که او تا به حال, نهایی, نوشته شده مجوز از دولت قبل از گفتن ناشر به ادامه چاپ این کتاب است.

قاضی همچنین گفت که شخصا پس از بررسی اطلاعات در بولتون کتاب است که دولت ادعا می کند که طبقه بندی Lamberth توافق با وزارت دادگستری: اطلاعات ذکر شده به نظر می رسد طبقه بندی می شود.

در عین حال برای اهداف شنبه سفارش Lamberth کنار این سوال که آیا وجود دارد این است که اطلاعات طبقه بندی شده در این کتاب است. به جای او zeroed در مورد این مسئله که آیا حکم دادگاه مسدود کردن این کتاب در حال حاضر یک درمان مناسب برای جلوگیری از این اطلاعات را از تبدیل شدن به ،

یکی از چیزهایی که دولت تا به حال به اثبات او نوشته بود که چنین دستوری را در واقع کار می کنند.

با این کتاب در حال حاضر در هزاران نفر از کتابفروشی ها توزیع به داوران و روزنامه نگاران و خریداری شده توسط هزاران نفر از مردم حاضر گفت: قاضی حکم دادگاه مسدود کردن آن را نمی خواهد موفقیت در پیشگیری از مواد در این کتاب از تبدیل شدن است.

در زیر یک عکس از کتاب چاپ شده در کاخ سفید در اوایل این هفته که در آن روزنامه نگاران scoured پیشبرد نسخه و مقامات مورد سوال در مورد بسیاری از ادعاهای بولتون باعث می شود در خاطرات.

یک کپی از "اتاق که در آن اتفاق افتاده است" سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون است که در صحنه تلویزیون خدمه در کاخ سفید در روز پنج شنبه 18 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

Jabin Botsford | واشنگتن پست | گتی ایماژ

"در حالی که بولتون یک طرفه انجام می آفریند قبر نگرانی های امنیت ملی دولت تعیین نشده است که یک دستور است مناسب درمان" Lamberth نوشت.

"متهم بولتون به قمار با امنیت ملی ایالات متحده است. او را در معرض خود را به کشور آسیب برساند و خود را به مدنی (و به طور بالقوه کیفری) مسئولیت. اما این حقایق را کنترل کنید و حرکت قبل از دادگاه. دولت موفق به ایجاد که دستور جلوگیری از آسیب های جبران ناپذیر. حرکت خود را بر این اساس رد شده است."

با توجه به این که این کتاب این است که میله میله برای انتشار در پنج شنبه, بعید است دولت تجدید نظر این حکم.

اما شنبه را به دور از بی حد و حصر پیروزی برای بولتون. و در چند نقطه در قرآن Lamberth پیشنهاد کرد که بولتون احتمالا نقض خود قرارداد و این که دولت به احتمال زیاد پیروز در آن جداگانه اما مرتبط با طرح دعوی در دادگاه در برابر بولتون.

"این بود که بولتون شرط" نوشت Lamberth. "اگر او حق است و این کتاب حاوی اطلاعات طبقه بندی شده او را نگه می دارد [سود و تبلیغ برای کتاب]; اما اگر او در اشتباه است او می ایستد به از دست دادن سود خود از کتاب معامله خود را در معرض مسئولیت کیفری و imperils امنیت ملی است. بولتون اشتباه بود."

به دنبال چرخش دست دادن به یک پیروزی مغلوب ساختن پیشی جستن در ایران این بخش از این حکم اعلام کرد که این تصمیم را یک "دادگاه بزرگ پیروزی در برابر بولتون."

"بدیهی است که با این کتاب در حال حاضر داده می شود و به بیرون درز برای بسیاری از مردم و رسانه ها چیزی بسیار محترم قاضی می تواند انجام داده اند در مورد توقف آن را" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مدت کوتاهی پس از اولین توییت حمله بولتون.

"اما قوی و قدرتمند بیانیه ها و احکام پول و شکستن طبقه بندی ساخته شد...بولتون را شکست و قانون نامیده شده است و سرزنش برای انجام این کار واقعا بزرگ قیمت به پرداخت. او دوست دارد با انداختن بمب بر مردم و کشتن آنها. در حال حاضر او را مجبور بمب کاهش یافته است بر او!"

این است که یک توسعه, اخبار, داستان, لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن