آتی سهام می یابند به ایالات متحده coronavirus موارد افزایش به سطح رکورد

معامله گران با پوشیدن ماسک کار در داخل پست و در اولین روز از فرد در تجارت پس از بسته شدن در طول شیوع بیماری کر

توسط ELEMENTORSITE در 9 تیر 1399

معامله گران با پوشیدن ماسک کار در داخل پست و در اولین روز از فرد در تجارت پس از بسته شدن در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در طبقه در بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک, ایالات متحده, مه 26 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

سهام ایالات متحده آتی بهبود از قبل کاهش روز یکشنبه شب به عنوان coronavirus موارد همچنان صعودی در ایالات متحده stoking نگرانی در مورد اقتصادی بازگشایی و بازیابی.

میانگین صنعتی داو جونز آتی 65 امتیاز بالاتر است. S&P 500 آتی و Nasdaq-100 آتی نیز معامله در قلمرو مثبت. پیش از آن در جلسه داو آتی بود, داد و ستد بیش از 100 امتیاز پایین تر است.

اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد بیش از 2.5 میلیون نفر تایید شده است در سراسر ایالات متحده در روز جمعه به تنهایی وجود دارد 45,255 بیشتر موارد گزارش شده از آوردن این کشور هفت روز به طور متوسط به بیش از 41 درصد از هفته قبل.

روز شنبه, فلوریدا, گزارش یک روز رکورد از موارد 9,636. دولت گزارش اضافی 8,577 در روز یکشنبه. این اعداد و ارقام منتشر شد پس از فلوریدا بار دیگر ممنوع نوشیدن در کافه در روز جمعه. تگزاس — دولت دیگر که دیده است رکورد خوشه در coronavirus عفونت — نورد روز جمعه برخی از بازگشایی اقدامات است. آریزونا دولتی خمیر Ducey روز جمعه گفت موارد در دولت در حال "رشد سریع در همه گروههای سنی و جمعیتی."

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر روز یکشنبه هشدار داد که "پنجره بسته است" آمریکا برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

"بازگشایی برنامه تصادفا – این نه تنها در ویروس جدید در نقاط مثل TX و FL بلکه تأثیر مسافرت های بین المللی – به عنوان روزانه متحده آمریکا ویروس موارد پیشی گرفته چه همه امیدوار خواهد بود اوج خود در ماه آوریل" نوشته جولیان Emanuel ارشد حقوق صاحبان سهام و مشتقات استراتژیست در BTIG.

او همچنین با اشاره به S&P 500 بسته در زیر آن 200 روز میانگین متحرک — یک سطح از نزدیک تماشا گران — به عنوان وال استریت "متوقف شد به ارزیابی نه تنها نزدیک به پیامدهای این خطرات."

عمده میانگین ارسال شده دومین کاهش هفتگی در سه هفته. داو کاهش یافته است 3.3% در هفته گذشته در حالی که S&P 500 از دست 2.9%. شاخص Nasdaq Composite با کاهش 1.9% در هفته گذشته. روز جمعه شاخص Dow کاهش یافته و بیش از 700 نقطه در حالی که S&P 500 و Nasdaq هر کاهش یافت و بیش از 2.4%.

"ریزشی استدلال برای بازار فعلی است و وسعت است و نه تقویت شده در طول این دوره تحکیم گفت:" اندرو Thrasher بنیانگذار Thrasher تجزیه و تحلیل در یک توجه داشته باشید. "که دلسرد بیشتر سهام را شکسته همراه با شاخص."

خرمن کوب اشاره کرد 3,150 خواهد شد به یک سطح کلیدی به سازمان دیده بان برای سرمایه گذاران است. "من کمتر علاقه مند در دارایی های پر ریسک تا زمانی که ما به عقب بر گردیم به آن سطح," او گفت:.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن