داو سود بیش از 400 امتیاز پس از tech تجمع آمازون و Netflix آمار پرونده

سهام بسته به شدت بالاتر در دوشنبه led با منافع قوی در بخش تکنولوژی به عنوان وال استریت ساخته شده است در شتاب ا

توسط ELEMENTORSITE در 17 تیر 1399

سهام بسته به شدت بالاتر در دوشنبه led با منافع قوی در بخش تکنولوژی به عنوان وال استریت ساخته شده است در شتاب از هفته گذشته عملکرد جامد و بسته کردن یک افزایش در coronavirus موارد است.

میانگین صنعتی داو جونز رز 459.67 امتیاز یا 1.8% به 26,287.03. S&P 500 ظهور 1.6% تا پایان روز در 3,179.72. شاخص Nasdaq Composite با ضربه تمام زمان بالا افزایش 2.2% به 10,433.65.

وجود دارد چند دلیل برای صعودی بلند به شروع هفته:

  • بزرگترین شرکت های فن آوری led دستاوردهای با اپل و آمازون مایکروسافت و گوگل-پدر و مادر الفبای تمام نوردی حداقل 2 درصد. آمازون سهام نیز شکست بالاتر از $3000 برای اولین بار. Netflix سهام رسیدن به تمام زمان بالا نیز هست. Nasdaq-100 — است که ساخته شده از کامپوزیت 100-بزرگترین غیرمالی سهام — افزایش 2.5% در دوشنبه آوردن آن سال 2020 سود به بیش از 21 درصد است.
  • Dealmaking همچنین افزایش ضریب اطمینان. وارن بافت اولین معامله عمده در میان آشفتگی بازار در این سال با برکشایر هاتاوی خرید گاز-انتقال و ذخیره سازی دارایی های از قلمرو انرژی برای حدود 10 میلیارد دلار از جمله بدهی. Dominion انرژی 11% کاهش پیدا کرد در حالی که سهام برکشایر به دست آورد 2.4%. Uber سهام به دست آورد 6 درصد و پس از آن گفت که خرید مواد غذایی-تحویل برنامه Postmates در همه سهام معامله به ارزش $2.65 میلیارد دلار است.
  • سهام چین افزایش یافت, با شانگهای کامپوزیت پریدن بیش از 5% به که کشور ادامه داد: برای باز کردن زیر خود را شیوع کروناویروس. IShares چین بزرگ کلاه ETF (FXI) رسید 9.5% برای بهترین روز از سال 2009.
  • داده ها از موسسه مدیریت عرضه نشان داد تعجب توسعه در ایالات متحده در بخش خدمات. شرکت nonmanufacturing رشد شاخص به 57.1 در ماه ژوئن با شکوه یک داو جونز برآورد 50.1.
  • سهام ساخته شده است در شتاب برای شروع نیمه دوم. شاخص Dow و S&P 500 با افزایش 3.3 درصد و 4 درصد به ترتيب در هفته گذشته و شاخص نزدک 4.6% در آن زمان. بازار هم پیچیده هفته گذشته بهترین عملکرد سه ماهه در دهه.

"اقتصاد در حال انجام است خیلی بهتر از بسیاری از اقتصاددانان فکر می کنم" گفت: Jeff Saut رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در, سرمایه, ثروت, برنامه ریزی, برای CNBC "Squawk Box" در روز دوشنبه. "ما ممکن است غرفه در حالی که اینجا به سقوط به سپتامبر, اکتبر, نوامبر, اما من فکر می کنم شما در حال رفتن به یک کشتی موشک آینده در پاییز این سال...من فکر می کنم شاخص S&P 500 در حال رفتن به تجارت بالاتر از 4000."

روز دوشنبه دستاوردهای آمد و حتی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد نگه داشته فزاینده در سطح جهان افزایش نگرانی ها در مورد اقتصاد جهانی و بهبود خود را از این بیماری همه گیر.

سازمان بهداشت جهانی روز شنبه گفت که بیش از 200 ، 000 coronavirus موارد تایید شد بیش از یک طول 24 ساعت یک رکورد است. در سطح منطقه ای, بزرگترین سنبله دیده می شد در آمریکا که در آن حدود 130,000 مورد جدید تایید شد.

در ایالات متحده coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان بزرگ در بیش از 20 ایالت از جمله فلوریدا و تگزاس و آریزونا و گرجستان است.

"ما در حال حاضر تجربه سنبله در Covid-19 موارد به خصوص در sunbelt متحده که در پیشتاز شل اجتماعی فاصله محدودیت به منظور تسهیل در بازگشایی اقتصاد" گفت: Marc Chaikin, مدیر عامل شرکت Chaikin تجزیه و تحلیل در یک پست.

"که بازگشایی حرکت متوقف شده است توسط سنبله در Covid-19 موارد و وسوسه به این ترجمه را به یک چشم انداز نزولی برای سهام قوی است," او اضافه شده است. "مرگ و میر ندارد مشخصی با این حال اما در حال عقب مانده شاخص. به این ترتیب بعد از دو هفته حیاتی برای تعدادی از دلایل است."

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب