قبل و بعد از: $200 ازنو کاملا Modernizes این Fixer Upper اتاق نشیمن

آن را سخت به احساس راحت و گرم و نرم در یک فضای زندگی است که دیده اند ، سارا کلارک و دوست دختر او را به جای فرس

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

آن را سخت به احساس راحت و گرم و نرم در یک فضای زندگی است که دیده اند ، سارا کلارک و دوست دختر او را به جای فرسوده اتاق نشیمن بود و قطعا آماده برای ارتقا و قطعا آماده قادر به استراحت در یک فضای مدرن. "این خانه ساخته شده بود در سال 1918 و مقاوم سازی با یکی از بد پچ کار پس از دیگری از زمان" سارا می گوید. "دیوار گچ ساخته شده و تا به حال ده ها تن از سوراخ و ترک و ضربه تحت پوشش توسط رنگ بود که حداقل 25 سال, با توجه به صاحبخانه است."

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس جفت خود را صرف مقدار زیادی از زمان اضافی در فضا—پس از آن احساس می کردم که زمان مناسب برای در نهایت آن را به عنوان گرم و دعوت به عنوان امکان پذیر است. این زن و شوهر نیست دقیقا به تبادل نظر لطف یک آرایش منحصر به فرد خود را با صاحبخانه. "من یک قرارداد با صاحبخانه من که من خاک پرداخت ارزان اجاره و تعمیر این خانه کوچک برای او در ارز" سارا می گوید. "این اتاق سه نفر از هفت و گیر بودن در داخل احساس می کردم که زمان زیادی به پرش بر روی آن است."

پس از پر کردن تمام دیوار را سوراخ سارا و مادرش دختر, نقاشی اتاق در زغال چوب, رنگ و نقاشی شومینه آجر سفید. کنتراست مجاز برای بقیه دکور خود را به پاپ. "سبز در گیاهان و تن گرم در گیتار واقعا پرش کردن پس زمینه تیره" سارا می گوید.

برای بافت های اضافی آنها تحت پوشش مانتل در faux چوب تماس با کاغذ ساخته شده است که به صورت منحصر به فرد مرز بین سفید شومینه و نوار کابینه و تازه رنگ شده عمیق خاکستری دیوار.

کشیدن این اتاق هم زمان یک هفته انجام می شود در بالای این زن و شوهر روز شغل—و آن را تمام انجام می شود در بودجه در حدود $200. همه چیز را از نقاشی به دار زدن گیتار برای پوشش منتل شد انجام شده توسط سارا و دوست دختر خود را, اما آنها نیاز به کمی کمک برای یک قسمت از رنو: "ما تا پایان تماس در ما دوست و نوکر 'داغ رایان' به تعمیر برق می گوید:" سارا. "پس از من باز همه چیز و دیدم باستان سیم کشی—بعد از پیدا کردن آن را از 1950s—من تصمیم به تماس در برخی از کمک."

سارا مشاوره برای هر کسی که به طور مشابه احساس uninspired با فضای زندگی خود را? آیا نمی شود ترس از پریدن به مقابله با ازنو. "آن را انجام دهد! آن گریس آرنج و یکی برافروخته فریاد زدن در تماس با کاغذ, اما پس از آن به ارزش آن است و ما عاشق اتاق ما," او می گوید.

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن