سالن بازگشایی در ماهاراشترا بعد از بیش از 3 ماه

Salons Reopen In Maharashtra After Over 3 Months

یک آرایشگر در سالن گفت: “ما استفاده از دستکش sanitiser کنید و سعی کنید برای حفظ فاصله است.”

بمبئی:

سالن مو در ماهاراشترا بازگشایی امروز پس از بیش از سه ماه از سقوط کرکره با توجه به کروناویروس ناشی مستند.

این ماهاراشترا دولت صادر کرده است اطلاع رسانی به بازگشایی سالن در دولت تحت عنوان “ماموریت دوباره شروع فاز چهارم”.

شهید حسین سالن مالک گفت news agency آنی “ما رکورد مشتریان” درجه حرارت و ارائه آنها را با دست sanitisers هنگامی که وارد فروشگاه ما. ما با استفاده از یک حوله و برش صندلی برای هر مشتری است.”

مدل مو خواهد شد و پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت مانند ماسک و دستکش.

“استفاده و پرتاب محصولات استفاده خواهد شد. بدون وقت قبلی ما شرکت نخواهد کرد به هر مشتری. ما تنها با استفاده از چهار به پنج کارکنان در حداکثر,” او گفت:.

یک آرایشگر در فروشگاه گفت: “ما استفاده از دستکش sanitiser کنید و سعی کنید برای حفظ فاصله است.”

با توجه به دولت, اطلاع رسانی, آرایشگاه, سالن و سالنهای زیبایی اجازه خواهد داشت به عملکرد تنها با قبل از قرار ملاقات. و تنها انتخاب خدمات مانند کوتاه کردن مو رنگرزی مو, نخ و غیره مجاز است. پوست-خدمات مربوط نمی شود مجاز در لحظه. این باید به صورت برجسته نمایش داده می شود برجسته در تمام مغازه ها.

دستور همچنین گفت که سالن باید پایبند به دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) در بهداشت و پاکیزگی و کارکنان باید پوشیدن دنده محافظ از جمله دستکش و پیش بند و ماسک.

ماهاراشترا امداد رسانی و توانبخشی وزیر Vijay Wadettiwar گفت که در طول دولت جلسه هیئت دولت برگزار شد در روز پنج شنبه وزیر Uddhav Thackeray توافق اجازه می دهد تا سالن برای بازگشایی با پایبندی به دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در بهداشت و پاکیزگی.

سالن اپراتورهای تا به حال خواستار آن شدند که آنها مجاز به انجام کسب و کار خود و یا دیگری به دولت ارائه آنها را در یک بسته مالی گفت: در پیام ویدئویی خود.

برای دومین روز متوالی, Maharashtra ثبت بیش از 5000 COVID-19 موارد مصرف دولت را در شمارش به 1,59,133. بمبئی ثبت 1,400 جدید, موارد مصرف این شهر تعداد به 74,252.