16 بهترین بازی ها برای پر کردن ورزش از درجه اعتبار ساقط در زندگی خود

این COVID-19 همه گیر عملا تعطیل تمام رشته های ورزشی به جز کشتی سرگرمی جهانی است ادامه داد: برگزاری مسابقات بد

توسط ELEMENTORSITE در 27 فروردین 1399

این COVID-19 همه گیر عملا تعطیل تمام رشته های ورزشی به جز کشتی سرگرمی جهانی است ادامه داد: برگزاری مسابقات بدون مخاطبان ترک ما طرفداران ورزش با هیچ چیز زیادی برای تشویق. در حالی که آنها نمی تواند جایگزین زنده بازی ها, بازی گوشی های هوشمند ارائه یک واقعیت را به زندگی کردن ما رقابتی سرگرمی در شرایطی از چیزی که واقعی است.

نه همه شما را دوست دارم هر ورزش وجود دارد, بنابراین ما شامل چیزی برای هر کس در لیست ما از ورزش های مورد علاقه بازی نرم افزار برای اندروید و iOS زیر. ما تنگ کردن گزینه به سه نامزد برای هر یک از سه بزرگ ورزش حرفه ای بیس بال, فوتبال و بسکتبال — با واقع بینانه و گزینه های گاه به گاه برای هر یک.

همچنین ما شناسایی کرده ایم بهترین شرط خود را برای سایر رشته های ورزشی یعنی فوتبال, بوکس, گلف و هاکی. و برای همه شما, فانتزی, ورزشی, طرفداران قرنطینه است زمان زیادی برای تمرین برخی از مسخره پیش نویس برای زمانی که ورزش رزومه. برای این منظور ما باید سه چشم انداز شما.

برنامه 1: RBI Baseball — [بیس بال]

در حالی که سهام آن به همین نام مدرن "RBI Baseball" حق رای دادن در حال حاضر تحت نظارت از لیگ اصلی بیس بال به نظر می رسد هیچ چیز مانند اصلی بازی 8 بیتی. و از آنجا پیشرو کنسول حق رای دادن برای ورزش "MLB The Show" در دسترس نیست بر روی تلفن همراه RBI Baseball متناسب با این لایحه برای کسانی که آرزوی بادام زمینی و ترقه جک.

این بازی دارای یک نمایشگاه حالت اگر شما می خواهید به بازی یک بازی سریع با تیم مورد علاقه خود را با به روز شده فهرست اسامی و دقیق renditions واقعی ballparks. برای بیشتر در عمق بازی حق رای دادن حالت اجازه می دهد تا شما را مدیریت تیم خود و بازی را از طریق یک فصل کامل در حالی که Postseason حالت برای, رقابت برای سریال های روز دنیا جایزه. این شهر همچنین دارای یک صفحه اصلی اجرای دربی اگر شما می خواهید به از mash dingers در تمام طول روز.

  • نصب RBI Baseball 2020: اندروید ($6.99) | iOS ($6.99)

برنامه 2: MLB 9 نوبت — [بیس بال]

اگر شما می خواهید یک واقعی بیس بال فکس بدون ponying تا $6.99 برای بازی فوق MLB 9 نوبت یک جایگزین مناسب. مانند RBI Baseball آن زمان فهرست اسامی و دقت رندر ballparks.

اما MLB 9 نوبت ندارد حق رای دادن یا حالت صفحه اصلی اجرای دربی. اما شما می توانید بازی را از طریق یک فصل کامل با تیم مورد علاقه خود را در لیگ Mode. و بر خلاف RBI Baseball شما می توانید بازی در برابر دیگران آنلاین.

  • نصب MLB 9 نوبت 20: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

برنامه 3: MLB صفحه اصلی اجرای دربی — [بیس بال]

برای بیشتر گاه به گاه و ساده تجربه بیس بال MLB نیز MLB صفحه اصلی اجرای دربی برنامه. به عنوان نام آن پیداست این بازی حول محور تنها در اطراف صفحه اصلی اجرای مسابقات. اما این همه نیست. شما می توانید بازی در برابر رقبای آنلاین, کسب پاداش خود را به روز رسانی فهرست اسامی به دست آوردن Hall of Famers و باز کردن منحصر به فرد لباس.

  • نصب MLB صفحه اصلی اجرای دربی: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

برنامه 4: Madden NFL Mobile فوتبال — [فوتبال]

آن را سخت به چشم پوشی از پادشاه. وقتی که می آید به بازی های فوتبال است که می تواند Madden حق رای دادن. و برای NFL طرفداران دیوانه است که هنوز هم بهترین راه برای شبیه سازی بازی.

موبایل نسخه دارای بسیاری از ویژگی های مشابه به عنوان نسخه کنسول به جز حق رای دادن حالت. شما می توانید بازی در برابر کامپیوتر و یا در مقابل دوستان و دشمنان آنلاین. در حالت انفرادی شما می توانید انتخاب خود را با تیم کامل 2019 فصل یا تصادفی برنامه. علاوه بر این شما می توانید خود را ساخت نسخه نهایی تیم با درآمد بازیکن کارت در حوادث و یا خرید آنها را با در برنامه خریدهای.

  • نصب Madden NFL Mobile فوتبال: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

برنامه 5: یکپارچهسازی با سیستمعامل کاسه — [فوتبال]

نگاهی به 8 بیت نگاه و سادگی کلاسیک Tecmo کاسه بازی و ترکیب آن با حق رای دادن حالت از بازی Madden سری و شما رو یکپارچهسازی با سیستمعامل کاسه. شروع به عنوان یک تازه کار مربی برای انبار-خانه, تیم, چالش, Retro کاسه است برای بازسازی فهرستی از طریق پیش نویس رایگان-عامل خریدهای و معاملات. در طول فصل شما مدیریت هر جنبه ای از بازیکن و انضباط و ارتقاء امکانات و فن روحیه.

در طول بازی شما کنترل جرم با کارآمد برای کنترل در حال اجرا و عبور با نرم افزار شبیه سازی نقش شما در دفاع. بازی سخت تر به عنوان پیشرفت فصل اما شما باید آن را به پلی آف و برنده كلاسيك, کاسه, شما ممکن است پیدا کردن ارائه می دهد و کار را بیش از دیگر تیم برای فصل آینده و یا همچنان به ساخت ساز و برگ خود را به یک سلسله.

علاوه بر این توسعه دهندگان را برداشته paywall در بازی میان COVID-19 pandemic (معمولا $0.99) اما شما ممکن است وسوسه به رها کردن $0.99 به ثبت نام در استعداد عامل رایگان. همچنین شما می توانید بازی بازی آنلاین به صورت رایگان و بدون در برنامه خریدهای از طریق Kongregate.

برنامه 6: تد Ginn ضربه بازگشت فوتبال — [فوتبال]

برای بیشتر گاه به گاه در فوتبال, Ted Ginn ضربه بازگشت, فوتبال, فیلتر ورزش را به عنوانی عنصر. هنگامی که یک ضربه returner طول می کشد یک راه آن می تواند یکی از هیجان انگیز تر بخش از ورزش است.

مکانیک بازی ساده عبارتند از: ردیابی خود را returner مسیر برای گرفتن کیکآف و سپس بافتن راه خود را از طریق ترافیک نسبت به منطقه پایان. همچنین اگر شما از طرفداران از بوسه, شما می توانید آن را بر خودتان به شروع هر kickoff با ad-lib در "سرد جین." این تد Ginn زمان دوباره! شما می دانم که او همیشه برنده!

  • نصب تد Ginn ضربه بازگشت فوتبال: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

برنامه 7: NBA Jam — [بسکتبال]

بسیار شبیه Tecmo کاسه NBA Jam دارای یک محل در بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل قلب است. تلفن همراه بازسازی از بازی های کلاسیک را نگه می دارد بسیاری از همان نشانه های اصلی از جمله سریع ء دو در دو اقدام آکروباتیک dunks و گوینده حوله ای از عباراتی مانند "Boomshakalaka." علاوه بر آن می افزاید امکانات مدرن مانند بهبود گرافیک یک صفحه نمایش لمسی رابط کاربر و بازیکن از دوران معاصر است.

در حرکت نزولی, Electronic Arts نشده به روز شده فهرست اسامی در یک در حالی که برچسب قیمت کمی زیاد است به درخواست برای یک بازی که در آن Lebron James هنوز هم در Cleveland Cavaliers. اما آن را یک به علاوه برای طرفداران که از دست کوبه برایانت که هنوز در لس آنجلس, Laker در NBA Jam. و این بازی است که عمدتا شکسته در صفحه 4XL هر چند آن هنوز بارهای از LG V20.

(توجه داشته باشید: فروشگاه نرم افزار همچنین دارای یک نسخه از NBA Jam که هزینه $7.99 اما به نظر می رسد یکسان به $4.99 نسخه به جز که همه در برنامه خریدهای ارزان تر هستند. برای مثال اگر شما خرید در برنامه ارتقاء در هر نسخه $4.99 برنامه خواهد شما شارژ 16 دلار بیش از $7.99 برنامه است.)

برنامه 8: NBA 2K20 — [بسکتبال]

در اینجا یکی دیگر از ورودی که در آن نسخه تلفن همراه از کنسول بازی برای این ورزش بالا گزینه اگر شما می خواهید به بازی همراه با ورزشکاران بالا در بازی. و با از سرگیری NBA فصل در هوا در حال حاضر و حتی انتخاب کنید تا بازی در پارک های عمومی عمدتا ممنوع, NBA 2K20 می تواند کمک به بسکتبال طرفداران خود را ثابت پنج در پنج بازی با NBA فهرست اسامی و همچنین streetball مسابقات در دسترس را به بازی در برابر دیگران آنلاین.

اما این همه نیست. مانند کنسول, نسخه شما می توانید با استفاده از MyPLAYER حالت به ساخت دستگاه پخش خود را با انتخاب خود را ویژگی های. نیز وجود دارد حالت داستان که در آن شما می توانید از نو خلق معروف فصول افسانه NBA. بازی و موسیقی متن فیلم شامل آهنگ از Drake, T-Pain, و دیگران.

برنامه 9: فنری Hoops — [بسکتبال]

اگر سازندگان Crossy جاده ها و یا شل و ول پرنده تصمیم به ایجاد یک بازی بسکتبال در عوض آنها ممکن است تا پایان ساخت چیزی شبیه به فنری پرتال تخصصی اولی. مانند فوق, بازی موبایل, فنری Hoops اعزام به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل گرافیک با پایه طرح کنترل — فقط روی صفحه نمایش ضربه بزنید بارها و بارها به فشار توپ به سمت حلقه.

با وجود سادگی آن, فنری, پرتال تخصصی اولی می تواند فقط به عنوان اعتیاد آور به عنوان آن forebearers. بازیکنان همچنین می توانید پاداش برای یک درجه بالاتر از دشواری شاهکارهای مانند زنگ فروشان و بالا عکس. سیستم پاداش از جمله باز کردن توپ های مختلف و این فرصت را به تماشای تبلیغات برای گسترش یک بازی شبیه به پیاده سازی در Crossy جاده ها است. خوشبختانه از آن است که تقریبا به عنوان خسته کننده به عنوان شل و ول پرنده است.

برنامه 10: FIFA موبایل — [فوتبال]

درست مثل دیوانه و NBA 2K, FIFA غالب است عنوان بر روی کنسول ها و همچنین دستگاه های تلفن همراه برای آن ورزش است. و در تجربه من فیفا نیست بیش از حد پیچیده به بازی; فقط پاس شوت و دفاع است.

مانند ورزش مدرن بازی ها, بازی فیفا با چالش های بازیکن را به ساخت یک تیم با جمع آوری کارت بازیکن و ارتقاء آنها را با نقاط به عنوان آنها را از طریق فصل. این بازی واقعا سنگین در غارت جعبه که باعث می شود فرآیند واقعی بازی بسیار خسته کننده اما گیم پلی باعث می شود تا برای آن.

برنامه 11: هاکی همه ستاره ها — [هاکی]

من خیلی از طرفداران هاکی اما مثل FIFA, هاکی همه ستاره باعث می شود آن را آسان به بازی این بازی بر روی گوشی های هوشمند خود را — فقط پاس, شوت, poke و بلوک در حالی که اسکیت در اطراف یخ در شش روز-شش عمل است.

هاکی همه ستاره بر ساختمان حق رای دادن به عنوان به خوبی به عنوان شما به دست آوردن بازیکنان از طریق غارت جعبه و آموزش آنها را در طول مسیر و به روز رسانی خود را در عرصه بازی شما به عنوان راه خود را به بالا.

  • نصب هاکی همه ستاره ها: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

برنامه 12: Golden Tee — [گلف]

یکی دیگر از پاسخ به تماس به بازی عصر طلایی سه راه ممکن را برای از دست رفته تعویق, کارشناسی ارشد, اما از آن است که معقول و منطقی فکس از همان بازی نشسته در محله خود نوار های ورزشی.

شما می توانید مربع خاموش سر به سر با دیگران آنلاین وارد رقابت برای به دست آوردن پول در بازی, شرکت در مسابقات و یا بازی نه سوراخ دور در دوره های مختلف داستانی. در حالی که بازی است که کمی عرق از نظر خرید در نرم افزار شما به سادگی می توانید ارتقاء تجهیزات خود را با بازی از طریق بازی.

  • نصب Golden Tee Golf: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

برنامه 13: Prizefighters — [بوکس]

اگر هنوز روشن نیست من به نفع بازی است که مرا به یاد دوران کودکی من است. جالب اینجاست که من هرگز بازی مایک تایسون Punchout یا در NES یا از طریق شبیه ساز. با اینحال من تماشا کرده ام به اندازه کافی دور از بازی به می دانم که Prizefighters است رینگر مرده اصلی.

بازی استخدام یک سیستم ساده از شیپور خاموشی طولانی-پرس و ابجو بد و کم مایه در مناطق از صفحه نمایش برای jabs حق عبور بدن, عکس های مشت قدرت بلوک و dodges. به عنوان شما مبارزه راه خود را تا رتبه بندی از #30 در این مجازی بوکس جهان, شما می توانید سطح تا حرکت خود را به عنوان به خوبی. در پیچ و تاب مدرن در NES اصلی شما می توانید به اشتراک گذاری فایل های Gif از پیروزی خود را با دوستان به عنوان به خوبی.

  • نصب Prizefighters: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

برنامه 14: ESPN Fantasy Sports — [فانتزی]

چرا که آن یکی از قابل تشخیص تر رسانه برندهای ورزشی ESPN نیز یکی از محبوب ترین برنامه های ورزشی فانتزی. در حالی که MLB فصل NFL offseason برنامه ها در مکث در حال حاضر شما هنوز هم می تواند انجام به عنوان بسیاری از مسخره پیش نویس به عنوان شما می خواهم.

در حالی که مسخره فوتبال, پیش نویس زندگی می کنند, ESPN است اضافه دریافتی rookies. که قابل درک از زمان واقعی پیش نویس NFL را آغاز کرده و ما نمی دانیم که تیم های جو نقب زدن, Tua Tagovailoa جری Jeudy, CeeDee بره ، به پایان خواهد رسید تا در فقط رتبهدهی نشده است.

  • نصب ESPN Fantasy Football: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

برنامه 15: Yahoo Fantasy Sports — [فانتزی]

به عنوان یک فن آوری, نام تجاری, یاهو توسط یک پوسته از گذشته خود. اما آن را هنوز هم یکی از سیستم عامل های محبوب برای fantasy sports. و در مقایسه با ESPN, یاهو برخی از مزیت متمایز از جمله پیش نویس ساختگی برای بسکتبال و هاکی و پشتیبانی برای هر دو استاندارد و حراج پیش نویس فرمت های.

متاسفانه مانند ESPN خود را مسخره فوتبال پیش نویس همچنین شامل نمی شود ورودی rookies بنابراین در حال حاضر تجربه می آید تا کوتاه تا آنجا که آماده سازی برای فصل آینده. اما همچنین مانند ESPN, این احتمال وجود دارد که یاهو یکی از برنامه های شما نیاز دارید اگر فصل NFL درآمد حاصل به عنوان برنامه ریزی شده در ماه سپتامبر بنابراین شما ممکن است به عنوان به خوبی کار می کنند با آنچه شما کردم.

  • نصب Yahoo Fantasy Football: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

برنامه 16: جای خواب — [فانتزی]

من فقط به تازگی کشف شده دارای جای خواب. آن را به طور کامل پلت فرم های در حال اجرا سفارشی فوتبال فانتزی لیگ (با پشتیبانی از بسکتبال آینده در پاییز سال 2020). برای هر کسی که در حال اجرا لیگ فراتر از خود را به طور کلی بازی گاه به گاه تنظیم شما به طور جدی باید در نظر فرار ESPN یا یاهو برای جای خواب.

در ضمن جای خواب نیز یک گزینه بهتر برای مسخره پیش نویس به آماده شدن برای سال 2020 NFL season. به جای پیش نویس آنلاین با غریبه ها, شما می توانید شبیه سازی یک پیش نویس در برابر AI برای هر لیگ تنظیمات شما می توانید تصور کنید. شما همچنین می توانید دوستان دعوت به شرکت کنند. در نهایت جای خواب پیش نویس هیئت مدیره شامل ورودی rookies حتی اگر ما نمی دانیم که کدام تیم خواهد آنها را انتخاب کنید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با تامی Palladino/ابزار هک


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن