ارتقاء فضای خود را برای فصل بهار به لطف Anthropologie رویایی ملافه فروش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.تخت خود ر

توسط ELEMENTORSITE در 29 فروردین 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تخت خود را یکی از بزرگ ترین-استفاده از قطعات مبلمان در خانه خود را اگر نه که بیشتر استفاده می شود بنابراین کافی است بگوییم باید آن را به عنوان راحت و لوکس به عنوان امکان پذیر است. اگر کار از خانه—و انجام هر چیز دیگری در صفحه اصلی—شما خارش برای برخی از تازگی در اطراف خود منزلگاه Anthropologie ملافه فروش است که یک محل عالی برای شروع است. برای یک مدت زمان محدود شما می توانید نمره 20 درصد انتخاب بستر مورد علاقه از جمله لحاف را پوشش می دهد پتو ملافه و بالش همه در انسان را امضا مدرن سبک غیرمتعارف. نگاهی به حرکت از طریق تمام بخش اینجا و یا شروع به خرید برخی از مورد علاقه ما زیر می یابد!

بخیه کتانی پوشش لحاف

در جامه شسته کتانی با ظریف topstitching این نرم لحاف جلد یک گاه به گاه انجام نگرفته ملافه گزینه است که اجازه می دهد تا برای انواع accessorizing. نگه داشتن آن ساده و تمیز و یا آمپر آن را با مخلوط کردن در قطعات با رنگ های جسورانه و بافت: فکر می کنم چاپ شده و یا تاب بالش.

خرید: بخیه ملافه لحاف را پوشش $268 $214.40 برای ملکه

بافته شده وفل پرتاب پتو

یک پرتاب است که سریعترین و ساده ترین راه برای به روز کردن اتاق. فقط با پارچه مزین کردن این پنبه لانه زنبوری-بافت پتو روی تخت و نیمکت یا صندلی تکیه برای یک لحظه پاپ رنگ و یا بافت—و یا هر دو! آن را بسیار سبک وزن و نرم می آید و در هشت رنگ های مختلف از سفید به نیروی دریایی به chartreuse بنابراین محدود به یک گزینه است که متناسب با سبک خود را.

خرید: بافته شده گرد و انداختن پتو به 78$ $46.80

گل رنگ Alisha پوشش لحاف

خارج از منزل—به معنای واقعی کلمه. این پنبه کتانی پوشش لحاف رنگ با رنگ های طبیعی استخراج شده از گل, گلبرگ, گیاهان و ریشه ها (و بدون افزودن مواد شیمیایی). Shibori-رنگ ساتن مقابل اصلاح می افزاید: به صنایع صنعتگر پرنیان و باعث می شود هر قطعه ماهرانه منحصر به فرد است. را انتخاب کنید از سه تسکین دهنده سایه از جمله گرم رنگ بنفش و خاکستری روشن و اذوقه و نوشابه زرد.

خرید: گل-رنگ Alisha پوشش لحاف $268 $214.40 برای ملکه

آلی آبگرم ساتین ورق مجموعه

این ورق را ثابت می کند که این همه در جزئیات است. ساخته شده از 300 موضوع-تعداد پنبه آلی با نردبان-توری تر و تمیز این ساتین ورق مجموعه ای است زیبا و ظریف انجام نگرفته و سازگار با محیط زیست آگاهانه. موجود در شش سایز و سه خاموش سایه این زمین دوستانه ورق را صاف و راحت احساس می کنید به این معنی که شما می توانید یک شب خوب استراحت در حالی که انجام خوب برای این سیاره است.

خرید: آلی آبگرم ساتین ورق مجموعه, $228 $182.40 برای ملکه

Tasseled کتانی پوشش لحاف

اضافه کردن برخی از بافت های اضافی به اتاق خواب خود را با این کتانی پوشش لحاف دوزي با قلاب دوزی و tassel جزئیات. در دو رنگ سفید و کرم آن را یک قطعه ایده آل برای کسانی که می خواهند غیرمتعارف نگاه بدون رنگ های زنده و یا پررنگ چاپ.

خرید: Tasseled ملافه لحاف را پوشش $278 $222.40 برای ملکهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب