اصلاحات در 8 بخش امروز اعلام Nirmala Sitharaman: برجسته

Reforms In 8 Sectors Today, Announces Nirmala Sitharaman: Highlights

Nirmala Sitharaman است به اشتراک گذاری جزئیات این بسته اقتصادی اعلام شده توسط مودی PM

دهلی نو:

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman است رونمایی tranche چهارم از مرکز تومان 20 lakh کرور محرک های مالی که در تلاش برای نرم کردن ضربه از coronavirus و مستند در اقتصاد است. او به احتمال زیاد به اعلام اقدامات امداد برای زیرساخت های بخش امروز به عنوان او در ادامه به جزئیات ظریف از تومان 20 lakh کرور محرک های اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در اوایل این هفته. وزیر دارایی است به احتمال زیاد به اعلام صندوق تزریق برای زیرساخت های اعطای وام.

در اینجا نکات برجسته Nirmala Sitharaman این اطلاعیه در روز 4:

 • ما شده اند اعلام کرد در چند تراشه ها جای دادند در مراحل مختلف ما می خواهیم به گسترش کمک های که به عنوان دولت ما باید; و آن را در زمان. ما ساعت Book Kalyan Yojana پست است که ما اطمینان می داد که مردم ندارد به رنج می برند پر بازده و غیره. امداد اعلام کرد برای MSMEs و غیره اما همه مهمتر PM شده بود نیز گفت که ما باید خودمان را آماده برای رقابت سختی به طوری که ما به اندازه کافی قوی به صورت زنجیره ارزش جهانی و نیز قادر به ادغام. این یک isolationist رویکرد این است که ساخت هند آماده و قوی به صورت چالش های جهانی.
 • به خود متکی هند, ما نیاز به تشدید در برابر رقابت. تکرار می کنم با گفتن آتما Nirbhar بهارات ما نه به دنبال به سمت داخل و یا جدا کردن خودمان است. بسیاری از بخش ها نیاز به سیاست ساده. ما نیاز به شفاف تر فرآیندهای. تنها زمانی که ما decongest بخش را برای افزایش رشد و اشتغال اتفاق می افتد.
 • چند مرحله گرفته شده برای اطمینان از سهولت کسب و کار. ساعت مودی بوده و سازگار در ساخت مطمئن شوید که اصلاحات گرفته شده است. برخی از مهم اصلاحات در حال حاضر انجام شده توسط PM مودی هستند – DBT (مستقیم به نفع انتقال) GST IBC مراحل را برای سهولت انجام کسب و کار تزریق سهام و اصلاح بخش عمومی بانک مستقیم, مالیات اصلاحات بخش برق اصلاحات زغال سنگ در بخش اصلاحات و آب و آبیاری در بخش اصلاحات. اصلاحات ساختاری امروز تمرکز.
 • بخش نهفته باشد: آنهایی خواهد بود که افق های جدید برای رشد. پتانسیل زیادی در سرمایه گذاری و منجر به بسیاری از راه های. مهم است به یاد بیاورید که اقدامات انجام شده قبلی اعلام شده است در زمان های مختلف و به دلیل مستند و COVID-19 آن را احساس مانند آن بوده است تا زمانی از آنجایی بودجه, اما از آن ارائه شد تنها در ماه فوریه است. مجلس نیز تا به حال از نزدیک با توجه به دلایل اجتماعی فاصله. در ماه فوریه به ما اعلام کرد ملی زیرساخت های صندوق.
 • سیاست اصلاحات به سرعت در مسیر سرمایه گذاری: در چند ماه قدرت گروهی از دبیران تشکیل آنها نیز نگاه سرمایه گذاری جذابیت از صنعت است. ما می خواهیم به مطمئن شوید که تلاش های که گرفته شده به وضوح به ما اعتماد به نفس است. را در هند راه اندازی شد برای تغییر طرز فکر مردم امروز اگر من نگاهی را در هند برای آتما Nirbhar بهارات بنیاد گذاشته شد و قبل از آن. حاکمیت قانون و استعداد استخر را در هند یک مقصد جذاب برای تولید در هند و همچنین برای هند است. طرح های این بخش است.
 • Upgradation صنعتی زیرساخت چیزی است که ما نیاز به بحث در مورد اول اگر چه زیرساخت های صنعتی و زمین های بانک ها شناسایی شده اند زمان طولانی برگشت. با استفاده از تکنولوژی ما مطمئن شوید که این قطعه زمین شناسایی مشترک امکانات مورد نیاز خواهد بود تضمین.
 • وجود دارد 8 بخش که در آن اصلاحات هستند که در آورده امروز – زغال سنگ, مواد معدنی, دفاع, تولید فرودگاه و هوافضا مدیریت بخش برق شرکت های توزیع در UTs فضا بخش انرژی اتمی در بخش هوانوردی ،
 • SEZs پارک های صنعتی در برخی از 5 لاخ هکتار آن خواهد بود, نقشه برداری, به طوری که سرمایه گذاران مشکلی ندارند.
 • زغال سنگ: در آوردن تجاری معدن زغال سنگ در بخش. زغال سنگ است که در انحصار دولت است که باید برداشته شود ، تجاری معدن در درآمد های پایه کمک خواهد کرد که در دسترس در قیمت های بازار است. مشوق هایی برای کسانی که تولید قبل از مهلت. هند سومین زغال سنگ در دسترس بودن در معادن بکر من.e سوم-با ارزش ترین سپرده از زغال سنگ است و ما هنوز واردات زغال سنگ است و ما هنوز در زمان احساس انرژی بخش رنج می برد. مقررات مورد نیاز در زمانی که وجود دارد کمبود, اما هند شده است فراوان در زغال سنگ اما ما بوده است خفه کننده آن است. ما آگاه هستند که زغال سنگ است که محیط زیست ارائه انگیزه ای برای تبدیل زغال سنگ به گاز است. زغال سنگ تخت را نیز به حراج گذاشته می شود. زغال سنگ تخت استخراج نیز اتفاق می افتد از طریق مزایده. 50,000 کرور به صرف شده توسط دولت برای ایجاد تخلیه زیرساخت به تخلیه استخراج ذغال سنگ است.
 • آلومینیوم به عنوان در غالب اندازی اگر کسی نیاز بوکسیت است که مواد اولیه مورد نیاز او را مجبور به رفتن به صورت جداگانه حراج بوکسیت. بسیاری از مردم تا به حال خارج کشور با توجه به عدم تطابق سیاست. مشترک حراج اقلام لازم برای صنعت آلومینیوم مانند بوکسیت و زغال سنگ به حراج گذاشته خواهد شد با هم.
 • ما می خواهم به حذف تمایز بین اسیر و غیر اسیر معادن. قبلا کسی انجام اکتشاف کسی دیگری را پیشنهاد و شخص دیگری را تولید. بدون درز کامپوزیت معدن زیرساخت به معرفی می شود. تومان 18,000 کرور برای ساخت زیرساخت ها مانند تسمه نقاله برای حمل به قطار و انگیزه برای پرداختن به نگرانی های زیست محیطی. 500 معدن بلوک ارائه می شود از طریق باز کردن مکانیزم شفاف. توسعه معدنی شاخص. اجاره معدن در حال حاضر می تواند منتقل شود. عقلانی از وظایف تمبر در حالی که معادن اجاره تعلق می گیرد.
 • دفاع تولید: را در هند و اعتماد به نفس در حال حاضر تبدیل شدن به یک شریک در این معنا است که اعتماد به نفس را در هند لازم به خصوص در بخش صنایع. نیروهای نیاز به بهترین تجهیزات با آخرین تکنولوژی محور تجهیزات برخی از hi-tech تجهیزات را می توان در صورت نیاز. ما را به یک نتیجه ما باید آگاه یک لیست از سلاح ها و سیستم عامل که مجاز وارداتی, واردات باید ممنوع شود و این فهرست را گسترش داد.
 • GSQRs برای سلاح ها و سیستم عامل خواهد بود مفتخر اما لیست از اقلام اطلاع تنها می تواند خریداری شده از هند است. ما شده اند تولید قطعات یدکی به اندازه کافی خوب برای وارد پلت فرم قطعات یدکی نیز چیزی است که ما می تواند تولید کند اما در حال گرفتن وارد شده است. یک بودجه جداگانه ارائه خواهد شد و نیز با توجه به سرمایه داخلی خرید. انجام مشاوره با depertment از امور نظامی.
 • پیشنهاد برای بهبود بهره وری در فرمان. Corporatisation است نه خصوصیسازی تخته خواهد corporatised ما می خواهیم آنها را به بهتر موفق, امید آنها ذکر شده است در نهایت. سرمایه گذاری مستقیم خارجی در حد دفاع از تولید مطرح شده به 74 درصد از 49 درصد است. مکانیزم برای اطمینان از زمان محدود تدارکات پروژه مدیریت واحد راه اندازی خواهد شد.
 • واقع بینانه تنظیم کيفي. هند متفاوت آب و هوایی مورد نیاز است اما ما باید بیشتر کارآمد در سعی و آزمایش روش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im