Redditors مصرف 'خانواده پرتره' با گیاهان خود را

دعوت تمام دوستان خود را بیش نیست دقیقا یک گزینه این روز است. بنابراین زمانی که نویسنده راشل Syme به اشتراک گذا

توسط ELEMENTORSITE در 3 تیر 1399

دعوت تمام دوستان خود را بیش نیست دقیقا یک گزینه این روز است. بنابراین زمانی که نویسنده راشل Syme به اشتراک گذاشته شده در توییتر که مردم نما شد و با گرفتن عکس از خود "خانواده گیاه" ما می دانستیم که ما تا به حال آن را به اتمام. در اینجا چند به خصوص آنهایی که بزرگ:

"من کمی نا امنی در مورد این تصویر از خودم اما من واقعا می خواستم برای انجام یک خانواده عکس و نشان می دهد شما [بچه]" یکی یکی نوشت. "Bf و من فقط نقل مکان کرد و در کنار هم 2 ماه پیش پس از این مجموعه است که هنوز کمی, کوچک!"

"من شنیده ام ما انجام شد عکس های خانوادگی و می خواستم به شما نشان می دهد بچه ها من گیاه fam," کاربر دیگری نوشت.

"می خواستم یک "خانواده در عکس" با تمام گیاهان داخل سالن برای تولد من در این سال!"

به جای پیوستن به در در عکس برخی از مردم فقط نشسته خزدار دوستان خود را با مجموعه خود را از گیاهان برای یک شات. "هی! من دوستان و من شنیده ام ما در حال انجام پرتره خانواده" زیر نویس یک عکس شامل کمی تریر پوشیدن یک پیراهن آبی مطرح شده در مقابل مجموعه ای از گیاهان است.

کودکان چند تکه ساخته شده در عکس را به عنوان به خوبی. "مبارک monstera دوشنبه!! قدیمی ترین من می خواستم برای نشان دادن گرترود ما نوتوانی deliciosa."

و حتی یک کودک که نیست ساخته شده اولین آن نشده است. "عکس خانوادگی با گیاه نوزادان است. در مورد به یک نوزاد انسان هر روز در حال حاضر!"

"برخی از عکس نیست حتی از ویژگی های هر انسان (و یا حیوانات که برای ماده). "رسما به گیاه مادر برای یک سال امروز, بنابراین من فکر کردم من می خواهم به اشتراک گذاشتن با شما!"

و البته وجود دارد مقدار زیادی از طنز ، "پرسید: دوست پسر من برای مطرح کردن با برخی از فرزندان ما برای روز پدر گفت:" یک کاربر همراه با یک شات از دوست پسر او به یک شرجی نگاه به دوربین احاطه شده توسط گیاهان.

"روز پدر مبارک آینده گیاه پدر! Lol پرتره خانواده!"

"است که آن را خیلی دیر شده برای خانواده عکس ؟ ما در حال شروع کردن و هنوز هم با اضافه کردن به خانواده!"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن