Nitish کومار می پرسد PM به سانسور جریان سایت به نقل از "مبتذل مطالب"

Nitish کومار نوشت PM مودی درخواست برای سانسور از خدمات OTT مانند Netflix (فایل)پتنا: بیهار وزیر Nitish کومار ن

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399
Nitish Kumar Asks PM To Censor Streaming Sites, Cites 'Vulgar Content'

Nitish کومار نوشت PM مودی درخواست برای سانسور از خدمات OTT مانند Netflix (فایل)

پتنا:

بیهار وزیر Nitish کومار نخست وزیر نارندرا مودی به سانسور مطالب در OTT (بالای) جریان سیستم عامل مانند Netflix و آمازون نخست این ادعا که آنها به سرزنش برای افزایش خشونت و جنایت علیه زنان و کودکان است.

در نامه خود به نخست وزیر (دوم از دسامبر سال گذشته) Nitish کومار همچنین پیشنهاد اصلاح فیلمبرداری قانون از سال 1952 که او گفت: نه به وضوح تعریف "نمایش عمومی" فیلم و اینکه آیا گواهینامه مورد نیاز است برای مشاهده خصوصی.

"وجود دارد چند ارائه دهندگان خدمات که در جریان فیلم را نشان می دهد و برای مشتریان خود. اما پس بدون سانسور اعمال می شود به این سیستم عامل آنها اغلب حاوی خشونت بیش از حد و اعمال جنسی," Nitish کومار گفت: در نامه خود.

او شکایت کرد که مردم در معرض "مبتذل و محتوای قابل اعتراض است" و این که تا به حال یک "اثر جدی در ذهن کسانی که به دیدن" از جمله مطالب.

"نیز وجود دارد که عدم شفافیت در قوانین سانسور مطالب در جریان سیستم عامل," او اضافه کرد که این "محبوب زیرا آنها ارزان تر از DTH (مستقیم به صفحه اصلی) و کابل خدمات".

در اوایل سال جاری گزارش های متعدد پیشنهاد دولت خواهد مستقیم OTT سیستم عامل برای تنظیم خود شبیه به نهادی مدل به دنبال رسانه های سنتی.

Netflix و Hotstar دو پیشرو در خدمات OTT در حال حاضر امضا کد (در ماه ژانویه سال گذشته) اما آمازون نخست است نه یک گزارش منتشر شده از سوی خبرگزاری رویترز گفت.

این می آید پس از چند دادگاه و پلیس شکایت واصل شد در سال 2019 ادعا که برخی از مطالب یا زشت و ناپسند و یا توهین احساسات مذهبی.

Netflix بکشد برای اولین بار هندی سری اصلی "بازی مقدس" در مواجهه با یک چالش دادگاه بیش از "توهین آمیز صحنه" و اظهارات موهن در مورد نخست وزیر سابق اما در مورد اخراج شد.

Nitish کومار که خواستار ممنوعیت محصولات چینی در روز جمعه همه حزب جلسه با PM مودی پس هفته گذشته درگیری میان هند و سربازان نیز با اشاره به دسامبر 2019 نامه ای که او در آن خواستار سانسور از وب سایت های نشان دادن "محتوای نامناسب" از جمله پورنوگرافی.

با توجه به داده ها از NCW (کمیسیون ملی زنان) 587 شکایت از جنایات علیه زنان دریافت کرده بودند بین مارس 23 مارس 16; 239 مرتبط با خشونت خانگی نسبت به 123 در دوره بین تاریخ 27 فوریه و مارس 22.

سنبله در اعداد نسبت داده شد توسط NCW رئیس Rekha Sharma به coronavirus مستند آغاز شد که 25 مارس.

با ورودی از رویترزtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب