Rachael Ray آشپزخانه دارای مقدار زیادی از چوب و سرپوشیده باغ

Rachael Ray ممکن است پناه در محل دریاچه Luzerne, نیویورک, خانه, اما او نشده از دست رفته به ضرب و شتم. در کنار همسرش جان Cusimano او شده است به اشتراک گذاری دستور العمل های او شده است ساخت و او بهترین قرنطینه پخت و پز راهنمایی در Instagram و همچنین برای “Rachael Ray نشان می دهد.”

در جدید ترین قسمت از “Rachael Ray نشان می دهد” در یوتیوب او به بینندگان یک زیرچشمی نگاه کردن به او را زیبا آشپزخانه و شربت خانه. “من به خود جلب کرد این خانه بر روی یک تکه کاغذ و تزئین آن را قبل از آن تا کنون ساخته شده است” گفت: ری. روشن است از این سفر است که بسیاری از فکر و توجه به جزئیات رفت و به او چگونه طراحی این فضا.

اولین چیزی که شما متوجه است که مقدار چوب در آشپزخانه خود را. در آشپزخانه از آن ممکن است پایمال کردن فضا اما در اینجا آن را احساس نرم و استقبال. او دارای دو بخش اصلی فضاهای کار: یک مزرعه در سبک جدول که در آن او قرار می دهد و آمادگی خود را کار و آشپزخانه جزیره, که یکی از غول بلوک قصاب بنابراین او می تواند “ریز ریز کردن و کار در هر نقطه.”

او همچنین دارای شش سوز اجاق گاز و یک چوب اخراج فر پیتزا دو دستگاه است که مطمئن شوید که او دستور العمل های مورد علاقه آمده کاملا در هر زمان. “کسانی که گنجینه های من,” او می گوید. “جان یک استودیوی موسیقی; من اجاق گاز و فر پیتزا.”

ری و سپس به ما نشان می دهد “جان چیزی که مورد علاقه در آشپزخانه” است که یک مینی باغ در محیط داخلی — به نظر می رسد مانند آنها رشد یک دسته از انواع مختلف گیاهان است. در نزدیکی باغ در محیط داخلی است جان را “عزیزم” او می گوید که یک ماشین ظرفشویی تجاری است که پاک ظروف فقط در 90 ثانیه ، (بله, ما در حال اضافه کردن این به ما لیست خواسته های ASAP.)

برای کمک به روشن کردن فضا و اضافه کردن برخی از شخصیت و ارزش احساساتی ری است آویزان انواع آثار هنری و عکس. یکی به طور خاص است که یک نقاشی از یک خر که نشان دهنده ری را. “من آخرین نام Scuderi, که به معنی خر, سبد خرید,” او گفت:.

و آخرین اما نه کم است که او به طور کامل مواجه نگردند شربت خانه است که همه چیز شما همیشه می خواهم — از سس و روغن زیتون برای ادویه جات ترشی جات و مواد غذایی کنسرو شده. آن ممکن است نگاه کمی کثیف اما ری می گوید همه چیز در آن در محل مناسب. “آن را دلهره آور, اما من درک می کنم آن را,” او توضیح می دهد. “آن را مانند یک میز با بیش از حد بسیاری از مقالات برای برخی از افراد, اما آنها می دانند که در آن همه چیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید