پریانکا گاندی لکنو طرح نشان داد پس از اطلاع به تخلیه خانههای

Priyanka Gandhi's Lucknow Plan Revealed After Notice To Vacate Bungalow

منابع می گویند پریانکا گاندی Vadra تصمیم گرفته است به استفاده از آن خانه به عنوان پایه در بالا.

برجسته

  • پریانکا گاندی Vadra برنامه ریزی شده است به حرکت در خارج از دهلی نو
  • کنگره دبیر کل خدمت کرده بود متوجه دیروز
  • کنگره گفت: دولت گام منعکس “نفرت عمیق”

دهلی نو:

پریانکا گاندی Vadra برنامه ریزی شده است به حرکت در خارج از دهلی نو به لکهنو به عنوان کمپ برای برنامه های سیاسی برای احیای این کنگره در اوتار پرادش. متوجه دیروز به تخلیه دولت او ییلاقی شتاب او طرح می گویند منابع.

کنگره دبیر کل خدمت کرده بود متوجه دیروز به تخلیه 1 اوت ییلاقی اختصاص داده شده به او در سال 1997 به دلایل امنیتی. اخطار گفت: تخصیص غرفه لغو شد که او دیگر یک SPG (حفاظت ویژه گروه) protectee. او همچنین خواسته به پرداخت حق عضویت Rs 3.26 لاخ که او بلافاصله آنلاین.

این کنگره گفت: دولت گام منعکس “عمیق و نفرت و انتقام گیری از نخست وزیر نارندرا مودی” به سمت کنگره رهبری است.

پریانکا گاندی برنامه ای برای تغییر پایه در اوایل سال جاری از خط خارج شد توسط coronavirus مستند می گویند کنگره منابع. او دختر Miraya اتحاد امتحانات هیئت مدیره این سال و او شده است انتظار برای کسانی که به دریافت بیش از قبل از جابجایی است.

کنگره رهبر اتحاد نهایی یک خانه در لکنو – این خانه که متعلق به کنگره رهبر Shiela کال های عمه سابق نخست وزیر ایندیرا گاندی, پریانکا گاندی مادر بزرگ.

منابع می گویند پریانکا گاندی تصمیم گرفته است به استفاده از آن خانه به عنوان پایه در بالا برای ملاقات با حزب کارگران پیش از مجمع و Lok سبها نظر سنجی.

در حال حاضر یک رهبر کنگره پیشنهاد کرده است در یک صدای جیر جیر که در این کنگره نام رئیس خود را نامزد وزرا برای 2022 تا انتخابات.

“تصمیم به تغییر گرفته شده بود قبلا. پریانکا گاندی Vadra شده بود عملکرد در جهش از لکنو. او رهبری از جلو در دوچرخه موتور به فرار از پلیس در حالی که اعتراض به تابعیت اصلاح قانون در دولت” کنگره رهبر گفت.

تغییر را پریانکا گاندی به همان شهرستان به عنوان وزیر یوگی Adityanath که او شده است با هدف قرار دادن یقین در طول چند ماه گذشته در طیف وسیعی از مسائل از جمله مذاکرات بحران, معلم کلاهبرداری و بیکاری است.

آخرین بازدید از لکنو در دسامبر 2019 پس از تظاهرات خشونت آمیز بیش از تابعیت متمم عمل که فرا گرفته تا سرمایه و دولت است. در آن زمان او تا به حال یک چهره عمومی با پلیس شهرستان پس از او متهم پلیس از گرفتن گردن او و هل دادن او به زمین در حالی که تلاش برای جلوگیری از او را از مراجعه به خانه از یک بازنشسته IPS افسر بازداشت شده است برای مخالفت با قانون تابعیت.

متحد-تبدیل-منتقد Mayawati به تازگی به نظر می رسد بر روی dartboard به خصوص پس از رئیس سابق وزیر پاره به کنگره در حالی اعلام کرد که او ایستاده بود با بی جی پی در چین

روز دوشنبه پریانکا گاندی توییتی یک تطبیق در BSP رئیس گفت که برخی از رهبران اپوزیسیون تبدیل شده بود “اعلام نشده سخنگویان” از BJP.

در اوتار پرادش کنگره نیز به رقابت با Samajwadi که در قدرت بود در دولت در 2012-17 و حدود 18 درصد از آرا به اشتراک گذاری در 2019 انتخابات با وجود برنده شدن تنها پنج کرسی است. کنگره و Samajwadi مبارزه کرده بود 2017 مجمع انتخابات در تا در یک اتحاد – احزاب محو شد توسط BJP.

در حالی که پریانکا گاندی را صرف مقدار قابل توجهی از زمان در اوتار پرادش را امتحان کنید و احیای کنگره پس از آن گردابی عملکرد در مجمع و Lok سبها انتخابات او را به نگه داشتن یک خانه در دهلی نو بیش از حد رهبران حزب گفت.

برادر او راهول گاندی و مادر سونیا گاندی – کنگره رئیس جمهور-نیز با استفاده از خانه زمانی که آنها را در سفر به, Uttar Pradesh.

در سال گذشته پریانکا گاندی مبارزات انتخاباتی برای انتخابات آمد گل به عنوان کنگره نه تنها موفق به برنده شدن بیش از یک نفر از 80 کرسی در هند بیشتر سیاسی دولت حیاتی است اما حتی از دست یکی از آن دو خانواده سنگر – امتی که رای داده بودند راهول گاندی برای سه نظر.

منابع می گویند Gandhis باور یک آدرس در لکنو کمک خواهد کرد که تعمیر عظیم قطع ارتباط بین کنگره رتبه و فایل در دهلی رهبری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im