Rajnath Singh طول می کشد در راهول گاندی در شعر اسلم بیش از چین

Rajnath Singh گفت: برای اطلاع رسانی به هموطنان در هند-چین بست در مجلس (فایل)دهلی نو: وزیر دفاع Rajnath Singh ر

توسط ELEMENTORSITE در 20 خرداد 1399
Rajnath Singh Takes On Rahul Gandhi In Poetry Slam Over China

Rajnath Singh گفت: برای اطلاع رسانی به هموطنان در هند-چین بست در مجلس (فایل)

دهلی نو:

وزیر دفاع Rajnath Singh روز دوشنبه در پاسخ به کنگره MP راهول گاندی شاعرانه تطبیق در خانه وزیر آمیت شاه با یک بداهه نسخه از اردو شاعر را ایجاد.

آقای شاه در مجازی تجمع روز یکشنبه گفت که فولاد و حملات هوایی پس از حملات تروریستی در Uri و پولوما نشان داد که هند سیاست دفاعی قوی بود و این کشور می داند که چگونه برای محافظت از مرزهای خود.

"هند سیاست دفاعی به دست آورده پذیرش جهانی. تمام دنیا موافق است که پس از آمریکا و اسرائیل اگر هر کشور دیگری که قادر به حفاظت از مرزهای خود است هند" آقای شاه گفته بود.

آقای گاندی در روز دوشنبه با او سخن گفتن در توییتر با یک بداهه افسانه ای به زبان اردو-فارسی شاعر Mirza Ghalib ایجاد ظاهرا اشاره به هند-چین بست در Ladakh.

"هر کس می داند که واقعیت 'سیما' (مرز) اما به نگه داشتن قلب مبارک, 'شاه-ید' از آن است که یک ایده خوب" راهول گاندی توییتی sarcastically.

ساعت بعد آقای سینگ در پاسخ به آقای گاندی بارب. "در صورت وجود درد در دست و سپس به درمان اما چه باید بکنید هنگامی که دست درد خود" او هنوز توییتی. 'دست' نماد آقای گاندی و حزب کنگره است.

این دوبیتی بود نوشته شده توسط قرن 20 شاعر Manzar Lakhnavi. آقای سینگ بداهه با جایگزینی 'قلب' با 'دست'.

ایستاده در شرق لاداخ در حداقل پنج حوزه کلیدی که در آن هند و چین تا به حال سنتی تفاوت در درک از خط کنترل واقعی در منطقه است. در حال حاضر تنش میان دو طرف به تمرکز شدید زمانی که گزارش ها از درگیری میان سربازان هر دو طرف گزارش شده در Pangong دریاچه منطقه در مارس 5 و 6 مه.

هند و چین توافق کرده اند که به "مسالمت آمیز حل و فصل اوضاع در مناطق مرزی مطابق با موافقت نامه های دو جانبه" وزارت امور خارجه گفت: در روز یکشنبه.

"چند تن از رهبران کنگره درخواست آنچه که اتفاق می افتد در مرز. من می خواهم به اطمینان مردم این کشور که من به جزئیات در مجلس" آقای سینگ توییتی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net