بایدن به پرده $775 میلیارد دلار طرح به صندوق جهانی مراقبت از کودک در منزل مراقبت از سالمند

واشنگتن — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را به پرده فراگیر طرح جدید روز شنبه است که هدف آن اساسا تغییر در این

توسط ELEMENTORSITE در 31 تیر 1399

واشنگتن — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را به پرده فراگیر طرح جدید روز شنبه است که هدف آن اساسا تغییر در این راه خانواده های آمریکایی برای هر یک از دیگر هر دو در آغاز زندگی و در پایان.

لقب "قرن 21 مراقبت و آموزش نیروی کار" طرح بایدن پیشنهاد خواهد سرمایه گذاری $775 میلیارد بیش از 10 سال برای بازسازی و تقویت ملت مراقبت اقتصاد با تمرکز بر مهد کودک در اوایل دوران کودکی در خانه و مراقبت از سالمند و مراقبت طولانی مدت برای غیر فعال است.

بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد برنامه ریزی شده است برای اعلام این طرح در یک رویداد بعد از ظهر سه شنبه در قلعه جدید دلم., اما مبارزات انتخاباتی ارائه یک نمای کلی از این پیشنهاد به خبرنگاران اواخر دوشنبه.

اولین چیزی که بایدن متعهد به انجام است ارائه بودجه اضطراری به دولت های محلی و قبیله ای دولت را قادر می سازد آنها را به نگه داشتن در تلاش کودک-مراقبت از مراکز و خانه-کارکنان مراقبت های شناور در سراسر coronavirus بیماری همه گیر. هر دو کودک-مراقبت سالمند-مراقبت از ارائه دهندگان شده اند به خصوص ضربه سخت توسط ویروس کشنده به میلیون ها نفر از خانواده ها تصمیم گرفتند به فرستادن فرزندان خود به مهد کودک برای ترس از عفونت و آمریکایی ها را انتخاب کرده اند به منزوی کردن خود برای کاهش خطر.

فراتر از اورژانس coronavirus بودجه بایدن را در دراز مدت برنامه ریزی تشکیل شده است از سه قطعه هست.

بخش اول این طرح با هدف گسترش مراقبت برای کودکان بین تولد و پنج سال بود. این شامل sliding-scale یارانه ها و مالیات اعتبارات برای کمک به خانواده های شاغل پرداخت هزینه مراقبت از کودک مراقبت از وجوه جهانی پیش دبستانی به 3 - و 4-ساله و incentivizes کارفرمایان برای ساخت کودک-مراکز مراقبت در محل کار.

پیش از آن در مبارزات انتخاباتی بایدن همچنین متعهد به ارائه به 12 هفته از تضمین پرداخت خانواده و مرخصی پزشکی است که شبیه به آنچه که دولت در دیگر کشورهای توسعه یافته انجام دهد.

بخش دوم از بایدن برنامه طراحی شده است برای گسترش گزینه های مراقبت از سالمندان و معلولان به خصوص مبتنی بر جامعه و مراقبت در خانه.

در اینجا بایدن خواهد اختصاص مبلغ 450 میلیارد دلار خواهد بود که مورد استفاده در بخش پزشکی برای افزایش بودجه به استانها با هدف از بین بردن 800,000 نفر در لیست انتظار برای جامعه نگر و مراقبت در خانه.

این طرح همچنین برنامه های صندوق برای ایجاد 150,000 شغل جدید برای سلامت جامعه کارگران, سرمایه گذاری در ابتکاری جدید مدل مراقبت طولانی مدت در خارج از نهادهای سنتی و خانه های سالمندان و ایجاد بهداشت عمومی در سراسر کشور شغل سپاه قادر به بلافاصله بسیج برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

قطعه سوم این طرح آدرس شرایط کار و پرداخت هزینه برای کسانی که به ارائه هر دو در اوایل مراقبت از کودکان و مراقبت از سالمند در بسیاری از ملت — کارگران که نامتناسب با زنان و مردم از رنگ.

برای این کارگران بایدن طرح افزایش دستمزد, افزایش و محافظت از خود را حق تشکیل اتحادیه های کارگری و چانه زنی جمعی و گسترش فرصت ها برای مراقبت کارگران برای دریافت آموزش های حرفه ای و پیشبرد حرفه خود.

بایدن همچنین وعده برای ورود به قانون داخلی کارگران لایحه حقوق قانون, لایحه معرفی شده در سنا در سال گذشته توسط سناتور. کامالا هریس کالیفرنیا است که یکی از چندین سناتور در لیست کوتاه برای تبدیل شدن به بایدن معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر.

با توجه به بایدن کمپین کل هزینه برای هر سه قطعه از بایدن در اوایل دوران کودکی و تسهيلگر طرح خواهد بود $775 میلیارد بیش از 10 سال است. و در حالی که مبارزات انتخاباتی ارائه چند ویژگی دوشنبه به جایی که این همه پول را از اولیه و طرح کلی آن گفت: "پرداخت خواهد شد برای عقب عقیم و نابرابر معافیت های مالیاتی برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات با درآمد بیش از 400.000 دلار و مراحل گرفتن افزایش مالیات برای انطباق با درآمد بالا بگیر."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز به پرده یک برنامه خاص به آدرس مراقبت از کودک و خانواده را ترک, اگر چه این موضوع مورد توجه در گذشته از مغلوب ساختن پیشی جستن و ارشد کاخ سفید aide, Ivanka Trump. در ماه دسامبر سال گذشته کاخ سفید حتی برگزار می شود یک اجلاس در مراقبت از کودک و پرداخت را ترک که در آن تهمت وعده داده شده به "واقعا" کار پدر و مادر است. "ما قصد داریم به آنها کمک کند و ما قصد داریم برای کمک زیادی به آنها" مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

اما مانند خیلی دیگر مورد تهمت ریاست جمهوری این بیماری همه گیر کوروناویروس و متعاقب آن رکود اقتصادی در این سال به نظر می رسد که کنار هر کاخ سفید قصد دارد به آدرس بالا هزینه مراقبت از کودکان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب